Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 82 - 83 - 84

Drwal PW
2 maja 2019, 10:06
Nie pojawiają się żadne niusy, bo miałem na głowie swój ślub. Po swoich wakacjach wracam do Groty i coś tam grupowo pewnie napiszę.

avatar PW
2 maja 2019, 14:22
News ze ślubu też by się przydał ;)

Etharil PW
4 maja 2019, 10:59
Oficjalne demo Fabryki pokazane w trakcie Streamfestu 2019

DragoHomm PW
4 maja 2019, 11:20
A ja się dalej zastanawiam jak oni złamali kod źródłowy i mogą przekroczyć limit oraz wprowadzić kolejny 11 zamek. Cieszę się że w końcu będzie większa nowość. Chociaż nie ukrywam że większy hype miałbym, gdyby wprowadzili zamek inkwizycji albo krasnoludów, które były na zdjęciach promocyjnych. Szczególnie że mieli już modele wszystkich jednostek. (Chyba że Alexander im zabronił XD)

Drwal PW
4 maja 2019, 11:55
Twierdzą, że wszystko im zginęło. Nie za bardzo mi się co prawda chce w to wierzyć, to zbyt poważni ludzie.

DragoHomm PW
4 maja 2019, 12:56
Heh zaginęła... A większość def-ów dalej hula po necie.

avatar PW
4 maja 2019, 14:01
Nie zaginęła, Docent Picolan kilkakrotnie zaznaczał, że te projekty m.in. Katedry były prywatnymi projektami poszczególnych członków teamu nawet Forge (w co nie chce mi się wierzyć) i nigdy nie były brane pod uwagę jako część HotY. Także mają na dyskach milion różnych rzeczy, ale nie wszystko co stworzyli przez te lata będzie w grze.

Kastore PW
4 maja 2019, 16:50
HotA Crew nie złamali kodu źródłowego.

galo11 PW
9 maja 2019, 07:46
Nowe tło menu.

planetavril PW
9 maja 2019, 08:44
looks like a scene from the movie midday of fire,
good image

DragoHomm PW
9 maja 2019, 09:51
Gdybym zobaczył sam obrazek bez elementów menu, nigdy nie powiedziałbym że to Heroes. I pewnie też nie będzie ruchomego elementu tła

Kastore PW
9 maja 2019, 10:47
To jest naprawdę brzydkie.

galo11 PW
9 maja 2019, 14:43
Ja również muszę przyznać, że coraz mniej podoba mi się kierunek, w którym zmierza nowa frakcja i miasto. Po początkowym entuzjazmie emocje opadły i materiały przedstawiane przez HotA Crew wzbudzają coraz bardziej mieszane uczucia. Kolory nowego terenu i miasta są strasznie intensywne, niektóre screeny wyglądają wręcz jak materiały z gier na telefony komórkowe. A nowy ekran miasta, jak słusznie zauważył planetavril, przypomina kadr z westernu. Dodatkowo na pierwszy plan wybija się tu rewolwer, czyli broń palna, która pojawiając się na taką skalę w nowym mieście pewnie wzbudzi niemałe kontrowersje wśród fanów H3. Wiem, wiem, armata i pirat z Przystani funkcjonują od dawna, ale są niejako wplecione w, imho dobrze wpisujące się w realia H3, nowe miasto.

Podsumowując, na podstawie przedstawianych materiałów, zaczyna mi to zalatywać kiczem.

Droopy PW
9 maja 2019, 15:09
Mi tylko jakoś ci kowboje i motyw westernu nie podchodzi. Szczególnie ten dziki zachód jakoś za dużo go

Dydzio PW
9 maja 2019, 16:55
Pod względem kolorów nowy teren przypomina trochę styl graficzny H2 bardziej niż "oryginalny teren" w graficznym stylu H3. Tak czy siak nie oceniam pochopnie, w końcu to wersja demo, mają swoje powody dla których to nie nadaje się jeszcze do wydania. Co do klimatu miasta to każdy ma swój gust. Osobiście nie cierpię motywów piratów, kowbojów i muszkieterów / czasów napoleońskich.

planetavril PW
9 maja 2019, 17:33
they should leave the image that is presently there, it makes no sense to change it


Kastore PW
9 maja 2019, 18:25
It's ugly.

planetavril PW
9 maja 2019, 18:54
I intended to leave what is now with the sea serpent and the ship

LivingAnarchy PW
9 maja 2019, 22:34
Guys, to grafika przygotowana na potrzeby demo i streamfestu. Najprawdopodobniej nie znajdzie się w ogóle w finalnej wersji. Niewykluczone jednak, że pojawi się nowa grafika, która podmieni węża.

Co do tej z rewolwerowcami, akurat mi tam siedzi pomysł, wykonanie można dopracować trochę, ale nie kumam płaczu.

Kastore PW
9 maja 2019, 22:52
Na to liczę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel