Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wasze niusy ze świata M&M
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 15 - 16 - 17

Kastore PW
26 marca 2019, 20:00
avatar:
Autorzy przyniosą ekskluzywne materiały na temat nowej frakcji i szczegółowo opowiedzą o procesie jej tworzenia. Przyniosą również ekskluzywne materiały do ​​samej Fabryki!
Liczę na nagi w czołgach i minotaury z jetpackami.

avatar PW
5 kwietnia 2019, 17:13
Na kanale youtubera rosyjskiego The Silent (gość ma dużo filmików z H3 i innych gier), cztery dni temu pojawił się taki teaser. Żart primaaprilisowy? Cholera wie :)

LivingAnarchy PW
5 kwietnia 2019, 20:08
Oby żart. Świat nie potrzebuje już więcej brzydoty od kiedy wypuszczono Heroes 5 :)

mrocznymag322 PW
5 kwietnia 2019, 21:03
Mam bardzo mieszane uczucia co do tego filmu. Z jednej strony fajnie wygląda ten klip no ale z drugiej porównując do Heroes 5 troszkę brzydkie.

anonim1233 PW
5 kwietnia 2019, 21:24
Według mnie to tylko żart. Zresztą "premiera" ma być 1 kwietnia przyszłego roku.

Andruids PW
5 kwietnia 2019, 23:23
Nie no, od H5 to jest ładniejsze, co nie jest w sumie jakimś wielkim wyczynem.

anonim1233 PW
5 kwietnia 2019, 23:51
To ładniejsze od H5?

Andruids PW
6 kwietnia 2019, 00:50
Ten filmik: starannie wyrzeźbiony teren z dużą ilością detali, wysokiej jakości model zamku.

W H5: płaskie podłoże z pikselowatymi plamami w roli tekstur, kanciaste kloce w roli obiektów na mapie.

Alistair PW
6 kwietnia 2019, 23:40
Jak mi ktoś przedstawi rozsądny argument za brzydotą tego filmiku, to może mu uwierzę. Ponieważ jak na razie dla mnie to zrównywanie muzyki klasycznej z disco polo.

LivingAnarchy PW
18 kwietnia 2019, 01:12
Profilaktycznie udostępnie ostatni odcinek Kolumny oczu, jeśli ktoś chciałby być na bieżąco z "hirołsowymi newsami".

kliku kliku

Dru PW
4 maja 2019, 23:37
Taka ciekawoska

Crystal Dragon PW
5 maja 2019, 16:04
Dru:
Taka ciekawoska
O, to widzę, że nie tylko mnie to w powiadomieniach wyskoczyło.
Dodam, że warto się przyjrzeć elementom w tle nagrania.

Galius887 PW
16 maja 2019, 21:57
Mała ciekawostka.
Rosjanie pracują nad połączeniem Heroes online i Heroes 3. Gierka jest pod androida. Tu jest link: Heroes land.
Pograłem w to parę godzin i powiem że może być ciekawie. Z głównych mechanik najbardziej rzuca się w oczy limit jednostek. Mamy ograniczoną liczebność lub siłę (nie jestem pewien) oddziału w zależności od poziomu i umiejętności. W przeciwieństwie do HO nie mamy tu rezerw. Jednostki się odradzają. Największą wadą jest interfejs. Okno czatu zajmuje pół ekranu i nie zauważyłem okienka do zamykania go.
Gra jest częściowo przetłumaczona na język angielski.

avatar PW
16 maja 2019, 23:15
Wersja na PC jest dostępna już od wielu lat :)

Alamar PW
16 września 2019, 21:18
Aeolwyn's Legacy - nadchodzące RPG od Tima Langa, byłego pracownika NWC i twórcy MM9 - tak, wiem, to raczej "zniechęta" niż zachęta, jednak przy MM6-7 też pracował.


Hayven PW
17 września 2019, 03:21
Wygląda trochę jak późna alfa lepszej wersji M&MX (czy też, tego, jak M&MX powinna była wyglądać).

Kastore PW
17 września 2019, 08:35
Widać, że to gość od MM9.

bohunmike PW
21 września 2019, 15:09
News powinien trafić na główną stronę. Jest już nawet demo do pobrania. Jeszcze wiele pracy przed nimi, ale zapowiada się ciekawie. W pryzmacie ostatnich lat w świecie M&M jest to chyba najciekawsza i najbardziej zaawansowana produkcja. Wysłałem maila do twórców z propozycją pomocy wydania jej w naszym języku...

Kastore PW
21 września 2019, 15:48
No weź, przecież to wygląda żałośnie.

mervell PW
23 września 2019, 20:31
Ale ten teaser jest straszny. Wygląda jak jakaś budżetowa gra sprzed 10 lat. Ja rozumiem, że raczej nie będzie produkcji AAA z Might and Magic w najbliższym czasie, ale mogli się chociaż posilić na stylistykę, która ukryje wady produktu, zamiast stawiać realistyczną grafikę 3D sprzed 20 lat.
No i jeszcze ten interfejs, jak z crapowych gierek z kiosków po 5zł.

Nie mówię, że to będzie na pewno zła gra, ale patrząc na ten teaser, bardzo zdziwię się jak wyjdzie z tego coś dobrego.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 15 - 16 - 17
temat: Wasze niusy ze świata M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel