Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Duel of Champions Revival
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)

Crazy-AK47 PW
10 marca 2019, 12:59
Ta komnata jest archiwalna, ale co mi tam, ten temat trzeba odświeżyć.
M&M Duel of Champions zostało (nie)oficjalnie wskrzeszone przez baratorcha. Możecie zagrać w "pełną" wersję DoC'a (w sensie oryginalną) bez żadnego P2W, czy kupowania pieczęci, także w polskiej wersji językowej. Dostajemy dostęp do wszystkich kart (poza wersjami alternatywnymi, ale to tylko skiny), więc możecie składać swoje talie w dowolny sposób albo po prostu "pożyczyć" jakiś deck z sieci xD
W launcherze macie także dobrowolną opcję donejtowania autorowi wersji revival.

Jeżeli ktoś był fanatykiem, albo macie znajomego, który zagrywał się w DoC'a odsyłam tutaj:

Kammer PW
10 marca 2019, 16:30
No super, ale wiesz, że już nawet niusa o tym mieliśmy? :P

Demorator PW
13 marca 2019, 18:15
Cześć. Od kilku dni (ok. tygodnia) nie mogę grać w DoC-a. Aplikacja jest uznawana z wirusa i jest automatycznie usuwana przez system (Windows 10, aktualizacja 13.03.2019, Windows Defender). Dzieje się tak dopiero po zaktualizowaniu aplikacji do wersji 0.97 Alpha (automat), wcześniej system nie wykrywa żadnych zagrożeń. Czy ktoś może wie, czy problem leży po stronie aplikacji, czy może Windows po którejś aktualizacji stał się bardziej wyczulony?

Kammer PW
13 marca 2019, 18:33
Ogólnie lobby DoC-a działa tak, że za jego pomocą odpala się inne okno, co, well, Defender uważa za zbrodnię niesłychaną i oznakę bycia wirusem.

Uważa się (na Discordzie DoC-a), że jest to alarm bezpodstawny.

Demorator PW
13 marca 2019, 19:04
Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Dodanie lobby jako wyjątku do Defendera zadziałało. Mam nadzieję, że to rzeczywiście on się pomylił.

Kammer PW
30 kwietnia 2019, 23:27
Tymczasem ruszył kolejny turniej Re:DoC-a: The Chosen's One Tournament.

Jak wcześniej - będą to w rzeczywistości dwa turnieje, każdy na innym formacie.
Rejestracja do 12. maja. Tematem przewodnim będzie gra jednym wybranym bohaterem, talię będzie można dowolnie zmieniać pomiędzy meczami.
temat: Duel of Champions Revival

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel