Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Prace Kasztana
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4

flapdzak PW
6 marca 2019, 20:48
Dokładnie :D

Lord Hawk PW
7 marca 2019, 07:37
Bardzo ładny rysunek, ale zacznę od tego, co mniej się spodobało, a dokładnie 1 wrażenie przerw w kończynach. Początkowo myślałem, że to jakiś wojownik, więc wydawało się dziwne. Jednak z racji kim jest to ciekawy pomysł. 2. sprawa to nie wiem, czy peleryna w innym kolorze nie była by lepsza?
Poza tym sama postać wyszła bardzo ciekawie i pomysłowo, kształt, postura, wszystko jak należy, oby więcej takich dzieł.

flapdzak PW
7 marca 2019, 12:08
Dzięki ^^

Peleryna najbardziej spasowała ta obecna. W praktyce, wyglądała chyba najlepiej. ;)

Lord Hawk PW
7 marca 2019, 14:23
flapdzak:
Peleryna najbardziej spasowała ta obecna. W praktyce, wyglądała chyba najlepiej. ;)

Skoro więc "kosmiczna" wyszła najlepiej, to ok wierze na słowo, być może kolor mi nie odpowiada osobiście, ale co by nie mówić robi niezwykłe wrażenie i o to chyba chodzi.

mrocznymag322 PW
7 marca 2019, 16:26
Fajny żywiołak Magii, Kasztan. Próbuj dalej takie fajne postacie robić,bo widzę, że wychodzi ci to coraz lepiej.

Darth Ponda PW
10 marca 2019, 14:45
Kurcze, lubię to całościowo.

flapdzak PW
19 marca 2019, 19:36
Dziękuję! :D

A teraz kolejny koncept :P
Projekt przygotowany na "Community Skin Contest" do Smite'a - nie gram już w tę grę, ale czemu by nie spróbować? ^^
Jak wyszło? ;)



https://www.deviantart.com/kreatywnkasztan/art/Seahorse-Kukulkan-Skin-Concept-for-SMITE-790277753

avatar PW
19 marca 2019, 19:48
Nie znam gry, postać mi się podoba (poza, szczegóły, ogólnie koncept). Jedyna uwaga o dziwnie przebiegająca jaśniejsza część ciała - na dole postaci wydaje się że narośl na grzbiecie - im wyżej tym z tą częścią dzieje się coś anatomicznie złego.

flapdzak PW
19 marca 2019, 20:04
Zdaję sobie sprawę z paru błędów (nawet logicznych) tego rysunku.
Pierwotnego zamysłu zostało tutaj około 50%. Połowę tego, co było już do narysowania, zmieniałem rysując "na czysto" - bez podstawy. Nawet budowa ciała - jest "warstwowa", a miała być "szorstka" (nie wiem, jak to się fachowo nazywa :P).
Możliwe, że w paru punktach coś się nie zgadza. xd

flapdzak PW
22 kwietnia 2019, 23:10
"Słodka" Południca z Wiedźmina? :P
Zastanawiałem się, czy rysować ją jako urocze stworzenie, czy zwykłą chibi zostawiając jej wszystkie paskudne cechy - wygrała druga opcja. 🤔
Nie wiem, czy dobrze, ale warto próbować. :P

https://www.deviantart.com/kreatywnkasztan/art/Chibi-Noonwraith-from-The-Witcher-3-Wild-Hunt-794844159?ga_submit_new=10%3A1555965879

flapdzak PW
28 maja 2019, 15:43
Wiem, że może ta gra nie ma zbytnio dużego poparcia, ale pora na Tancerza Ostrzy :P

https://www.deviantart.com/kreatywnkasztan/art/Cute-Chibi-Blade-Dancer-Might-And-Magic-EG-799418246

Hieronim PW
28 maja 2019, 17:16
To chyba telepatia, bo właśnie wczoraj myślałem o Tobie czy jeszcze coś tworzysz. Jak zwykle świetna robota, podoba mi się ten niebieski motyw.

flapdzak PW
28 maja 2019, 17:37
Miło :D
I dziękuję ;)

Ostatnio nie wyrabiam się z czasem, stąd te przerwy. Jeszcze przez jakiś czas, mogę nie być wystarczająco produktywny, ale mam nadzieję, że wkrótce będzie większy luz. :P

flapdzak PW
18 lipca 2019, 11:04
Po przerwie, wyszło takie coś. 🤔
Trochę problematyczne, ale jest. 😂
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Prace Kasztana

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel