Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 82 - 83 - 84

witchking PW
1 marca 2019, 11:04
Widać, że kształt zamku inspirowany jest Forge. Miłe nawiązanie


Znalazlem jeszcze jedno drobne podobieństwo:

AmiDaDeer PW
1 marca 2019, 12:55
Tłumacząc na szybko z rosyjskiego z posta na DF2:

Docent Picolan:
Opublikowano niewielki artykuł w magazynie "Мир фантастики и фентези": https://www.mirf.ru/games/videogames/20-let-geroyam-mecha-i-magii-3-chem-zhivyot-kultovaya-igra-segodnya

W odpowiedziach na pytania, ogólnie rzecz biorąc, nie powiedziałem niczego nowego. Jako wyjątek można uznać pokazany screen, gdzie ukazany jest zamek Fabryki (wcześniej tylko opublikowano kapitol). Najprawdopodobniej model nie jest jeszcze ostateczny. Jak to zwykle bywa - odrzucono już 15 koncepcji, a dopiero teraz model zaczął nabierać kształtów.

W związku z tym, z dwóch głównych stylów Fabryki, kapitol należy do Art Deco, a Zamek to Art Nouveau. Ogólny pomysł na wygląd jest "imperialistyczny" i wyraża ambicje. Architektura intencjonalnie jest zdominowana przez świecką estetykę, państwowo-instytucyjną, a nie wojskową. Jako paralelę możemy wskazać, na przykład, stalinowskie wieżowce.

Cóż, sprawia to, że zamek Fabryki jest "żywy". Podczas oblężenia miasta wystawiana jest artyleria, a to widać nawet w pierwszych sekundach bitwy. Ryk, para, poruszone zębatki, huk karabinów. Ogólnie rzecz biorąc wygląda na spokojną strukturę, nawet luksusową i dekoracyjną, która jednak przy oblężeniu zastawia na agresorów pułapkę.

Droopy PW
1 marca 2019, 15:33
Tak patrzę teraz i na obrazku z Fabryką jest pokazany bohater z nekropolii jako nekromanta (Chodzi mi o pana wampira). W linii portretów bohaterów jest tylko Ranlo który jest Upadłym Rycerzem a jak wiadomo Oni posiadają inny model na mapie świata jak i podczas bitwy. Więc możliwe że bohater z białymi oczami jest nowym bohaterem w nekropoli ? Na to by wyglądało

avatar PW
1 marca 2019, 17:23
Wypowiedź Doktora Picolana zaczerpnięta z tego samego postu, co cytował Hobbicus:

Cytat:
Z ekskluzywnych zdjęć można wyróżni jedynie zainscenizowany zrzut ekranu, w których oświetlony jest zamek Fabryki

Pokreśliłem słowo 'zainscenizowane'. To specjalnie spreparowany screen dla celów promocujnych, gdzie niekoniecznie wszystko musi odpowiadać prawdzie.

EDIT: Sądzę, że grafika bohaterów na mapie nie jest jeszcze gotowa i def wampira jest placeholderem dla portretu gościa z białymi oczami.

AmiDaDeer PW
1 marca 2019, 17:52
Okej, nie wyłapałem tego z kontekstu, dzięki wielkie!

Godzilla PW
11 marca 2019, 22:48
Zespół HoTa poinformował na swoim facebooku że wraz z dodaniem Faktorii zostanie dodana nowa kampania.

Kastore PW
12 marca 2019, 00:56
Fantastycznie.

avatar PW
23 kwietnia 2019, 10:24
W związku z tym, że HotA Team ujawni 28 kwietnia nowe informacje o Fabryce, to pojawił się wpis czego można się spodziewać na Streamfeście.

"Udział HotA w wydarzeniu można podzielić na trzy pozycje: 1. O godzinie 12:30 zorganizujemy małą prezentację miasta Factory na głównej scenie, opowiemy kilka wiadomości o kolejnym etapie rozwoju, a dla osób niezaznajomionych z projektem HotA publiczność pokrótce opiszą, co to jest dodatek takie Zajmie nam to około dziesięciu minut. 2. O godzinie 15:00 odpowiemy na pytania w strefie pytań i odpowiedzi w ciągu czterdziestu minut. Jest w połowie drogi do głównej sceny (pod sufitem widać dużą liczbę 3).


3. Oba dni festiwalu, 27 i 28 kwietnia, w strefie gier na Placu Czerwonym będzie dostępna wersja demonstracyjna HotA z elementami Fabryki i nowym krajobrazem Pustkowi. Znajduje się w tym samym miejscu, w pobliżu strefy pytań i odpowiedzi. Natychmiast warto zauważyć, że zawartość wersji demo pozwala w najlepszym razie zapoznać się z 20% miasta i 60% krajobrazu (kilka jednostek, ekran miasta z kilkoma budynkami itp.). Rozwój jest wciąż na stosunkowo wczesnym etapie, a proponowane uwolnienie fabryki, jak wiadomo, odbędzie się nie wcześniej niż 31 grudnia. Jednym słowem, wersję demo można określić jako „pierwszą znajomość z fabryką”."


Źródło

Kuririn PW
23 kwietnia 2019, 11:41
O proszę, wsiąść komu dziś praca nie służy.😂

Kastore PW
23 kwietnia 2019, 17:07
[głosUrbana] Życzę naszym wschodnim sąsiadom, żeby pokaz Fabryki był równie udany, co pokaz Ostrza Armageddonu za czasów NWC. [/głosUrbana]

Kammer PW
23 kwietnia 2019, 18:45


Sauce.

Kammer PW
27 kwietnia 2019, 19:33
...a jakoś tak podobno na wyglądać ekran Faktorii Fabryki Arsenału:

Alistair PW
27 kwietnia 2019, 19:53
To się nadaje do działu "Uśmiechnij się..."

Kastore PW
27 kwietnia 2019, 21:40
Wygląda słabo.

Tarnoob PW
28 kwietnia 2019, 12:26
Na początku byłem sceptyczny do Factory, bo nie byłem przekonany, że:
1) potrzeba nowego miasta, skoro H3 ma sporo miast i sporo bolączek, np. z inicjatywą i szybkością stworów w bitwie,
2) Factory, jako pewien kompromis między Forge a „klasycznymi” miastami, faktycznie jest najlepszą opcją.

Teraz widzę, że to strzał w dziesiątkę. Duża liczba miast nie jest potrzeba przy premierze, ale jeśli gra ma 20 lat, to nowe miasto może faktycznie sporo odświeżyć i ograniczyć nudę. Do tego widzę, że Factory to faktycznie dobry pomysł i nawet gdyby było Forge, to Factory też by pasowało. Widać wyraźnie hermeneutykę ciągłości, mówiąc papieżem B16. Kaniony to osobny teren w Heroes II, a tamtejszy Zamek Czarodzieja też ma kaniony i niziołki w armii. Factory świetnie pasuje do Eeofolu i Krainy Olbrzymów, pokazanych bliżej w MM7, z trochę innej strony niż w H3. Tam też były niziołki, ale nie pamiętam dokładnie, skąd ta informacja. Tam też są pustkowia, kaniony i potencjalnie trochę technologii, ze względu na Kreegan.


Kammer PW
28 kwietnia 2019, 13:21
Jest i oficjalny trailer: klik.

Ten fort(?) z tyłu wyjątkowo mocno przypomina mi kapitol z Oazy.
Plus żałuję, że animacje były na najszybszym trybie, nie można było się przyjrzeć.

Kastore PW
28 kwietnia 2019, 13:53
Niektóre elementy zamku wyglądają ładnie a niektóre nie, generalnie nie podoba mi się kompozycja, chyba też wzięta z Forge, bo nie wiadomo, gdzie kończy się jeden budynek a zaczyna drugi. Te klify po prawej dają wrażenie niefortunnego ustawienia kamery, tzn. jakby się przesunąć trochę bardziej w lewo, sądzę, że można by to wszystko ogarnąć lepiej. Jednostki ładnie wyglądają. Generalnie pograłbym, ale IMO odstaje od reszty zamków, w tym Zatoki.

Popcioslav PW
28 kwietnia 2019, 13:53
YO

Więc po pierwsze to hype, po drugie - ekran mapy wygląda całkiem całkiem, zarazem daje ten unikatowy dla tej frakcji vibe westernu, a jednocześnie położenie i rozmieszczenie budynków na ekranie jest znajome (nie dostaniemy czegoś w Przystani gdzie środek ekranu jest pusty bo woda/siedlisko węży pod koniec).

Mam jednak małe obawy, po pierwsze o dziwo mam wrażenie, iż miasto jest troszeczkę 'rushowane'. Jestem szczęśliwy, że tak szybko dostajemy więcej info i wiem, że zawsze po wyjściu mogą dużo rzeczy zmienić oraz dopieścić, ale obecnie zarówno Kapitol oraz zamek na ekranie miasta wyglądają trochę nie na swoim miejscu, jakby ktoś zrobił tło i nagle wkleił wielki obraz PNG. Z innymi budynkami na ekranie na razie problemu nie mam, ale wiem, że to nieukończone miasto, więc rzeczy mogą się pozmieniać.

Jest na tym ekranie grall po dochód wynosi 9000 (w drugim 7000 bez kapitola). Wiatrak w tle by mi pasowałby najbardziej. Mały, ale wygląda spoko.

Cieszę też, że melodia ukazana w pierwszym trailerze zostanie wykorzystana do głównego motywu frakcji. Ale ponownie, mam wrażenie, iż sam utwór potrzebuje jeszcze trochę czasu i dopracowania.

A i RIP teoria niziołków z bombami. W sumie mi to obojętne.

Kastore PW
28 kwietnia 2019, 14:53
Popcioslav:
Cieszę też, że melodia ukazana w pierwszym trailerze zostanie wykorzystana do głównego motywu frakcji.
A gdzie ta melodia była wcześniej?

Trith PW
28 kwietnia 2019, 15:54
Ale to wszystko... Dziwne. Jest coś w tym sposobie oświetlenia/wyrenderowania miasta co mi w jakiś sposób nie pasuje. Tak, teraz już mam, te modele są zbyt gładkie i przez brak silniejszych kontrastów zbyt wypłowiałe. Brakuje pewnej ostrości z pozostałych miast. Budynki też niefortunnie nie wtapiają się specjalnie w podłoże, które swoją drogą też jest mało ciekawe, przez co całość wygląda jak klocki na dywanie, jest zatem jeszcze pole do popraw.

Odnośnie natomiast jednostek, również mam pewne zgrzyty. Może po prostu manieryzm przeze mnie przemawia, ale mam wrażenie że stylistycznie i animacyjnie jednostki schodzą na styl axolotlowy.

Ogólnie frakcja wygląda dla mnie na zbyt nową pod względem graficznego uładnienia.
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel