Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [video] Who's That Creature? - seria zgadywanek
komnata: Podziemna Tawerna

LivingAnarchy PW
20 lutego 2019, 23:46
Hej,

chciałem wam przedstawić nowy film, który ukazał się na kanale Jaskini Behemota:
Who's That Creature? - Episode 1

Jak widzicie jest to "hirołsowa" adaptacja znanego przerywnika z Pokemonów. Dajcie znać czy wam się podoba taki format. No i czy sami zgadliście co to za jednostka ;)

Postaram się w tym wątku publikować też kolejne części, które będą pojawiały się średnio 2 razy w tygodniu. Cały sezon ma docelowo zawierać 20 odcinków. Szczegółowe "creditsy" znajdziecie w opisie filmu.

Kastore PW
21 lutego 2019, 21:23
Ja w ogóle nie wiedziałem o co w tym chodzi. To wyglądało jak dziwna reklama Nic Nacsów. ;)

LivingAnarchy PW
25 lutego 2019, 12:46
Teraz jak już wiesz to możesz sprawdzić drugi odcinek serii :)


Kastore PW
27 sierpnia 2023, 05:41
Mam takie pytanie, które krąży mi w głowie od jakiegoś czasu, mianowicie, co to w ogóle jest?




Tak nie był przedstawiany w folklorze ani leszy, ani wendigo, więc skąd się wziął wielki, humanoidalny potwór ze szponami i głową jelenia (ew. czaszką jelenia) i jak się oryginalnie nazywał?

avatar PW
27 sierpnia 2023, 09:06
Jak to we współczesnej popkulturze - wszystko miesza się ze wszystkim, by być bardziej efekciarskie ;) Nikt nie chce walczyć z dziadowatym Leszym. Wiedźmiński Leszy dla mnie to wariacja Herna, leśnego bóstwa znanego z serialu o Robin Hoodzie i idąc głębiej - Cernunnosa.

Belegor PW
14 września 2023, 22:26
Pytanie, czy gra się dalej, czy teraz będziemy gadać o leszym i innych leśnych stworach/bóstwach/demonach?
temat: [video] Who's That Creature? - seria zgadywanek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel