Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Jak wyłączyć atak bezpośredni bohaterów podczas walki?
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

Narodowiec PW
21 lutego 2019, 01:04
Siema mam pare pytań z Heroes 5

1.Czy można wyłączyć atak bezpośredni bohaterów gdyż strasznie mnie on denerwuje albo czy jest jakiś mod na to??

2.Ja zmniejszyć prędkość lub zwiększyć jednostek na polu bitwy bo zwykłe spowolnienie zmniejsza inicjatywe!!

3.Czy jest mod do Heroes 5 który pozwala zwiększyć przyrost tygodniowy jednostek za surowce??
W Heroes 3 WOG była taka fajna opjca??

Hayven PW
21 lutego 2019, 12:18
1. Nie, możesz co najwyżej obniżyć maksymalnie obrażenia od takiego ataku (do 1.), ale wtedy wszystkie zdolności związane z atakiem bezpośrednim tracą sens.

2. Artefaktami – posiadanie co najmniej dwóch artefaktów z zestawu "Objęcia Śmierci" zmniejsza szybkość wrogich jednostek. Zdaje się, że wpływ na szybkość wrogich jednostek latających ma jeszcze zdolność Wichura.

3. Normalnie nie, chyba że skryptem globalnym (na przykład w H5.5 różne rzeczy można zrobić, w tym z poziomu mapy przygody).

Narodowiec PW
21 lutego 2019, 12:38
Można jakieś linki???
temat: Jak wyłączyć atak bezpośredni bohaterów podczas walki?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel