Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 77 - 78 - 79 ... 86 - 87 - 88

Kammer PW
8 stycznia 2019, 12:25
Hej, to jest niezłe!

avatar PW
8 stycznia 2019, 12:42
Tak naprawdę nazwa koresponduje z planem na kampanię (jeśli edytory map będą kiedyś lepsze), która będzie miała za zadanie fabularnie wprowadzić nowe jednostki.

AmiDaDeer PW
8 stycznia 2019, 14:09
Warmonger:
Hobbit, nie trolluj. Grafiki się ludziom nie podobają i nie wmówisz im, że mają się podobać :v
Ale ja odpowiadam na argumenty pt. "Nie pasuje do gry, bo X", kiedy X jest zwyczajnie fałszywe. :P Nie zawsze możemy coś zmienić tylko dlatego, że komuś to się nie podoba i podaje powody, z którymi zwyczajnie się nie zgadzamy. Możemy albo to zignorować i wtedy wyjdzie na to, że mamy Was gdzieś, albo wytłumaczyć, dlaczego z naszej perspektywy ma to sens i zmiana nie jest potrzebna... i wtedy narażać się na kłótnię.

Anyhow - możliwe że te ikonki, które widzieliście, nie będą jednak ostateczną wersją grafik. Jak w sumie wszystko, co jest w tym modzie/dodatku. Co jest o tyle zabawne, że to, że do potencjalnych zmian może dojść, jest wynikiem tego, co nazywasz trollowaniem. No gratuluję. :P

Kastore PW
8 stycznia 2019, 17:46
Ha! I niech jeszcze raz ktoś zarzuci, że z trollowania nie powstaje nic konstruktywnego. ;)

Alistair PW
8 stycznia 2019, 18:03
Jakie, kurczaczek, trollowanie? Od kiedy wyrażenie swojego zdania jest trollowaniem? Każdemu może się coś nie podobać.

Drwal PW
18 lutego 2019, 20:18
Nowe video, nowa zapowiedź:
https://youtu.be/hsmOkyNStyA


Dla przypomnienia wszystkie nasze trailery:




Fandor PW
19 lutego 2019, 06:58
Cudownie się patrzy, jak kolejny oczekiwany mod zbliża się do wydania, daje to nadzieję, że wszystkie kolejne projekty też prędzej czy później będą grywalne. :3

Kertra PW
26 maja 2019, 14:11
Jeśli ten mod wyjdzie w tym roku to będę mega zaskoczony... Nie spodziewam się, że to "coś" wyjdzie w tym roku. Już nawet nie czekam...

AmiDaDeer PW
26 maja 2019, 17:06
Kertral:
Nie spodziewam się, że to "coś" wyjdzie w tym roku.
Jeżeli nazywasz to "tym czymś", to właściwie czemu w ogóle czekałeś? :P

Kastore PW
26 maja 2019, 19:50
W ogóle to jest bardzo niemiłe, bo są tu osoby, które w to "coś" wkładały swój wolny czas i może nawet pasję. :P

Fandor PW
27 maja 2019, 15:27
Kastore trzeźwy jesteś? Przecież ty nie potrafisz być miły na trzeźwo. :v
Projekt w tym momencie powstaje od 6 lat, to mniej niż HotA przed wypuszczeniem 1 wersji swojego moda, a MDT w międzyczasie udzielało się w wielu innych projektach.

Kammer PW
27 maja 2019, 21:39
Myślę, że ludzie są po prostu zniecierpliwieni czekaniem i dają temu upust.

Ja sam jestem ciekaw, czy w ogóle cokolwiek jeszcze idzie do przodu w tej materii. :P

Kertra PW
28 maja 2019, 00:01
Specjalnie tak napisałem, żeby ktoś o tym cokolwiek napisał i tak czekam i to od kilku lat. Wiem ile to pracy zajmuje i w ogóle czasu. Jednak mimo wszystko wydaje mi się, że mod jest na tyle rozwinięty przez te lata, że można go teraz spokojnie wydać i zobaczyć reakcje graczy, a w późniejszym czasie wydać łatki, a może nawet gracze podpowiedzą jakiś ciekawy pomysł na rozwinięcie moda, albo fabuły. Mimo wszystko to tylko moje zdanie. MDT lepiej wie co robić...

Kertra PW
28 maja 2019, 00:11
Może i jest to nie miłe. Jednak ja też kiedyś spotkałem się z krytyką i nawet mnie zbanowali na pewnej stronie, bo zrobiłem moda na bazie innego. Co im się to nie spodobało. Po prostu ulepszyłem i dodałem wiele od siebie, żeby gra była dużo lepsza. Wiem jak to jest, człowiek wkłada dużo czasu i robi to z czystej zajawki, a w konsekwecji nikt tego nie docenia. Napisałem tak specjalnie, żeby poruszyć coś w tym temacie, bo nagle cisza, a są osoby które naprawdę czekają.

Dydzio PW
28 maja 2019, 06:35
Też jestem za wydaniem bo z tym przedłużaniem to leci tak jakby powtórka z woga 3.59 i jak źle pójdzie skończy się na tym, że w 2025 roku wypuszczę tego moda w wersji takiej w jakiej dostałem do testów :/

AmiDaDeer PW
28 maja 2019, 09:15
Mod w obecnej formie nie jest w pełni grywalny i dlatego jeszcze nie został wypuszczony. Żadne narzekania ani ironizowanie nie sprawią, że prace magicznie przyśpieszą.

Natomiast stwierdzenie Dydzia uważam za kuriozalne. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, że wypuści testową wersję bez naszej zgody, to reakcja MDT może być naprawdę ostra i stanowcza.

Fandor PW
28 maja 2019, 20:39
Znając MDT mod jest gotowy tylko pewnie ograniczenia VCMI nie pozwalają im wprowadzić wszystkich pomysłów które mają, żeby jednostki były równorzędne z konkurencyjnymi etc.

Dydzio PW
28 maja 2019, 21:05
Już jakiś czas temu dostałem wersję beta i uważam, że mod jest jak najbardziej grywalny. Nie ma potrzeby robić paradoks nie wydawania i potem tylko was korci że trzeba jeszcze rzeczy dodawać bo im dłużej mod niewydany tym więcej rzeczy "ludzie oczekują" czy coś. Jeżeli jakieś szczegóły graficzne itp. to jest to co świadczy o "niegrywalności moda" to uważam, że sto razy lepiej zrobić kolejnego moda zamiast marnować czas na drobiazgi.

A co do wypuszczania rzeczy bez czyjejś zgody to nie mam nic przeciw wypuszczeniu projektu dla dobra ogółu gdyby był ewidentnie "ded" tak, że bez mojej inicjatywy nie byłby nigdy wypuszczony. Ludzie od woga 3.59 też mieli ambicje i plany.

Drwal PW
28 maja 2019, 21:11
Pozostały do zrobienia nie tylko drobiazgi. :P Poza tym testy, testy i jeszcze raz testy. W przypadku wydawania modów uważam, że lepiej trochę poczekać, niż wydać coś, czego nie jest się pewnym.

"Deda" nie będzie. Póki co ciągle pracujemy nad modem.

Dydzio PW
28 maja 2019, 21:19
By nie czekać kolejnych 5 lat proponuję powoli myśleć nad wydaniem a dodatkowe rzeczy dodać na zasadzie wersji 1.1 albo 2.0 moda - na jednym release się świat nie kończy, a to co jest dałoby frajdę graczom i czekaliby na kolejne rzeczy "mając coś". Serio, to co dotychczas testowałem jest już dość fajne i w mojej opinii tam contentu nie jest "mało".
strona: 1 - 2 - 3 ... 77 - 78 - 79 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel