Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118

jonisanok PW
25 stycznia 2019, 12:50
https://photos.google.com/photo/AF1QipPo463Rq8B5dt8IzIhOy18uvUvUyEr6ajMvFeKE

Podczas gry wyskakuje mi okienko (zdjecie powyzej). zawsze jak otwieram okno z miastem. w roznym czasie. moze ktos wie jak temu zaradzic...

avatar PW
26 stycznia 2019, 10:07
Tu ludzie są chętni do pomocy, ale w 99% przypadków odpowiedź jest jedna - zainstaluj Erę zamiast WoGa.

Drwal PW
26 stycznia 2019, 11:48
Jak Ci wyskakują błędy w WoGu i wywala, to najlepsze co możesz zrobić, to stworzyć sobie nowy folder z czystym Heroes 3 i tam zainstalować WoGa.

jonisanok PW
26 stycznia 2019, 16:34
https://photos.google.com/share/AF1QipNa7iOEfYMEah4GABwH5ePtlY3X6zZL5GlN_-C7fTGFxLGPEow5Dv8jsPrYigIDpQ?key=NTRWbFMxN3lQQ3hNSlBNVC1aX1FyOGRVblk2Mlpn

moze teraz screen sie otworzy... problem wciaz istnieje. gre swiezo zainstalowalem. H3 SOD i nowego WOGA. podczas gry wyskakuja rozne bledy... nie znam sie za bardzo na tym ale ze zwyklym h3 sod nie mialem problemow.

Kammer PW
26 stycznia 2019, 17:45
Ot, randomowy problem z ERM-em, zainstaluj zamiast WoG-a to.

tomek82 PW
5 lutego 2019, 17:29
Witam wszystkich, dziękuje i ciesze się, że mogłem znaleźć strone z maniakami heroes :)

Mam pytanie odnośnie ERA/WOG. Doczytałem, że ERA zawiera WOG i tak zainstalowalem to pierwsze, otrzymując drugie. Robiłem to tylko po to, aby przejść plansze do SaD pt. jedi story. Domontowalem dodatkowo mod SOD, który pozwala na unikniecie problemu wyskakiwania/pojawiania się losowych potworów w miejscach, ktore uniemożliwiają wejście na brzeg np. z okrętu. Mod ładnie się uruchomil, ale... widze ze WOG zmodyfikował gre, gdzie pojawiają się np. nowe umiejętnmości bohatera czy dodatkowy krzyżowiec podczas walki. JAk uruchomić SAFE SOD bez udziału WOGA lub wylaczyc wszytkie jego opcje?

avatar PW
5 lutego 2019, 17:35
Otwierasz managera modów.
Na samym dole ma być aktywny mod In The Wake of Gods, POWYŻEJ niego ma być aktywny mod Safe SOD. Mody w stylu Yona czy Secondary Skills Scrolling nie powinny mieć wpływu.

tomek82 PW
5 lutego 2019, 17:45
nie zadziałało. Mam np. juz wszytskie umiejetności dodane.

avatar PW
5 lutego 2019, 17:48
A daj screena jakie mody masz w managerze modów i w jakiej kolejności.

tomek82 PW
5 lutego 2019, 17:51
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/aQ3BQX5eW_u7LgerBSPzMwvSyd_8jF

tomek82 PW
5 lutego 2019, 17:53
https://images89.fotosik.pl/118/2fda7c957cf84cacmed.jpg

avatar PW
5 lutego 2019, 18:00
Sprawdziłem u siebie.
Po pierwsze - w paczce z mapą była ta mapa w dwóch wersjach - jedna pod SoD, druga pod WoG. Musisz oczywiście wgrać do katalogu Maps gdzie masz zainstalowaną ERĘ wersję mapy pod WoG.
I po drugie - w opcjach WoG musi być zaznaczona opcja, żeby WoGifikować tylko losowe mapy, wówczas gra załaduję mapę z wbudowanym wewnętrznym skryptem, który wyłączy/włączy wszystkie potrzebne ustawienia - nawet Safe SoD nie jest potrzebny.

tomek82 PW
5 lutego 2019, 18:14
Dzięki, zrobiłem jak piszesz. Gra się uruchomiła jak na normalnym SoD. Mająć włączony SAFE SOD nie padlo zapytanie o dodatkowe opcje. Uruchomię gre, pogram troche i sprawdze czy będą wyskakiwac potwory. Mape JEDI STORY WOG zgrałem do głównego katalogu MAPS. Z katalogu MODS/SOD/MAPS wyrzucialem mape jedi.

avatar PW
5 lutego 2019, 18:23
Nie mając Safe SoDa, przy włączeniu tej opcji co ci pokazałem - gra również nie pyta się o dodatkowe opcje i gra się uruchamia tak jak powinna.

tomek82 PW
5 lutego 2019, 18:25
Avatar bardzo dziękuje Ci za poświęcony czas, odezwę się później i dam znac czy gra dziala poproawnie.

tomek82 PW
9 lutego 2019, 09:41
Niestety potwory pojawiły się. Dodam, że uruchomiłem gre z dodatkiem HD.

avatar PW
9 lutego 2019, 19:32
Spróbuj zapodać problem w tym wątku na forum HC. Może ktoś dał radę wcześniej to ogarnąć!

emek PW
1 lipca 2019, 19:08
Mam problem z WOGiem. Instalowałem dokładnie tak jak było podane w instrukcjach. Wszystko fajnie działa, ale FPS spada mi i tak rwie tą starą gierkę że nie da się grać. Tak, wiem. "CpuPatch=1". Problem w tym że ja nie mam takiego pliku jak Heroes3.ini

Nie chcę instalować ERY. Poza tym problemem z fps wszystko mi śmiga ładnie.

AmiDaDeer PW
1 lipca 2019, 20:16
Cytat:
Nie chcę instalować ERY.
Dlaczego?

emek PW
1 lipca 2019, 20:49
Bo mam dość zawiłych instalacji i jakiś "mod managerów" interesuje mnie wyłącznie WOG a nie środowisko do jego bezpiecznego instalowania. By zainstalować erę,a potem cały ten pakiet musiałbym przechodzić przez kolejne zawiłe procesy na które nie mam czasu.
Era nie jest dodatkiem do gry, nie wprowadza nic nowego, a fixy i naprawy skryptów mam już w samym wogu. Póki co, bez ery wszystko działa dobrze, tak polskie znaki jak i skrypty.

Znalazłem chyba powód moich problemów, choć nie jestem w 100% pewien. Więc przyczyną fps dropów i przycinania chyba było to że mam myszkę gamingową która miała pooling rate 500. Obniżyłem go do 125 i gra wyraźnie mniej przycina.. ciekawe.
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel