Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Nowy wywiad z Gregiem Fultonem
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Xfing PW
4 lutego 2019, 07:03
Hej!

Mam nadzieję, że nie jest to już old news, ale jakoś w sierpniu ubiegłego roku Xel II przeprowadził nowy wywiad z GF, w którym dowiedzieliśmy się kilku naprawdę całkiem ciekawych i być może szokujących rzeczy. Wywiad dostępny jest tu:

https://www.celestialheavens.com/forum/7/16786

Co w skrócie się tam znalazło?
- Zarys fabularny pierwotnej wersji kampanii AB z Forge (sekwencja była bardzo podobna, jak w kampanii z Kreeganami)
- Informacje o filmiku ze wstępu do gry - okazuje się, że w takiej formie, jak go otrzymaliśmy nie odpowiada on ani pierwotnemu zamysłowi, ani ostatecznej wersji gry. Pierwotnie zamiast Ostrza Armageddonu w jaskini miał się znaleźć jakiś droid, który miałby przeskanować Katarzynę, Gelu i spółkę
- Greg rozwija swoją dawną myśl o archaniołach i "ataku serca" - zgodnie z przewidywaniami wielu, anioły i archanioły są zaawansowanymi robotami stworzonymi przez Starożytnych w celu ścigania i eliminacji Kreegan :D
- Pada sugestia, że Gelu i Katarzynę łączą więzy krwi (lub przynajmniej było tak w niedoszłym kanonie)
- Informacje o kierunku artystycznym Forge, jego ewolucji i procesie twórczym
- Info o jak do tej pory owianej tajemnicą jednostce poziomu 7 w Forge - Juggernaucie i Dreadnoughtcie
- Odpowiedź na pytanie, co motywowało Kastore'a i spółkę w rozpoczęciu podboju świata, jak również spekulacje na temat ich dalszego losu po dawnej kampanii
- I więcej :D

Tak więc wywiad to nie lada gratka dla wszystkich miłośników utraconego miasta Forge, jak również ciekawostek na temat Homm3 w ogóle. Ja się dowiedziałem o tym wywiadzie dopiero wczoraj (nie wiem, jak mogło mi to umknąć przez pół roku), tak więc jeśli ktoś jeszcze to przegapił, to w sumie zapraszam do zapoznania się :D

avatar PW
4 lutego 2019, 07:20
Old news.
https://www.acidcave.net/newsitem1761.html#1761
temat: Nowy wywiad z Gregiem Fultonem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel