Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Charles Quixote, koszmar Acida (chrzań się Rabi :P)
komnata: Biblioteka Legend

Endejk PW
2 lutego 2007, 23:08
Ta dziwaczna postać.....
Walczący ze smokami maniakalnie.
Czy kiedykolwiek został jakimś władcą powyżej dowódcy łowców smoków.
W HOMM go nie uświadczymy ,a warto zauważyć,że on wyraża się tak jakby służba była u niego była zaszczytem (po poparciu smoków i dostarzczeniu Ebonest : "Awansuje was ale nigdy nie przyjmę ich na służbę) .
Czy był jakimś władcą ?
Czy gdzieś go jeszcze poniosło?
Czy był psychiczny?
I przede wszystkim: czy służba u niego zaiste była zaszczytem?

Alamar PW
3 lutego 2007, 09:04
A o to zapytaj się Sir Charlesa - dżina z The-Genie-Lamp.com. ;)

A teraz dokładniejsze wyjaśnienia:

Sir Charles Quixote to połączenie dwóch "osób" - sir Charlesa (z Lampy Dżina) i don Quixote'a (don Kiszota po polsku).

>>>Czy był jakimś władcą?
Raczej nie - bardziej pasuje mi do niego termin (O)Błedny Rycerz, który walczy z wiatrakami (smokami).

>>>Czy gdzieś go jeszcze poniosło?
Nic o tym nie wiadomo, choć może wywiało go na Karigor (MM Tribute).

>>>Czy był psychiczny?
No wiesz - paladyn i psychiczny to niemal synonimy, dodaj do tego jeszcze jego nazwisko i masz gotową odpowiedź. ;)

>>>I przede wszystkim: czy służba u niego zaiste była zaszczytem?
To zależy od punktu widzenia. Dla mnie na pewno nie.

vinius PW
4 lutego 2007, 12:38
>>>No wiesz - paladyn i psychiczny to niemal synonimy, dodaj do tego jeszcze jego nazwisko i masz gotową odpowiedź. ;)

szczerze mówiąc to czuję się dotknięty :P

Alamar PW
4 lutego 2007, 15:17
A czuj się. ;P
Nigdzie nie ma wzmianki czy aluzji do Ciebie, więc o co Ci chodzi?

O to, że Paladyni to zakute łby, które muszą zawsze kierować się prawem, nawet jeśli krzywdzi ono innych? Że nie potrafią znaleźć innego rozwiązania? Że widzą świat tylko w czerni i bieli bez żadnych odcieni szarości? Że trwają przy raz danym słowie, nawet jeśli jest ono niezgodne z ich sumieniem i dobrem ogółu? Że polują na smoki, nieważne czy są one groźne czy, bo tak wymaga od nich ich "bohaterstwo"? Poza tym, to paladyni najczęściej chorują na "głupotę heroiczną".

Czy taki jesteś? Chyba nie, więc nie wiem czym poczułeś się dotknięty?

vinius PW
4 lutego 2007, 16:27
Nie? nie jestem bohaterem krain, nie znam czarów leczących i nie mam na koncie heroicznych wyczynów? o kurka, faktycznie... no trudno :P jednakże i tak lubię paladynów. ciężko dziś znaleźć uczciwego smoka (ała! nie po twarzy! miałem na mysli: na czterech kontynentach.)
temat: Charles Quixote, koszmar Acida (chrzań się Rabi :P)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel