Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 82 - 83 - 84

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2019, 16:24
Lord Hawk:
jednak jestem niemal pewien że wcześniej części tych grafik tam nie było
Owszem, bo ta strona jest aktualizowana w miarę często.

Lord Hawk:
teraz dodatkowo jeszcze doszedł tam ten filmik promujące nowe miasto od HOTY
Owszem - w innym dziale, dotyczącym nowej wersji Factory. Tak samo masz aż pięć działów dotyczących Forge na tej samej stronie - każdy dotyczy innego projektu.

Droopy PW
24 stycznia 2019, 17:32
Nie będą miasta robić 12 lat.Miasto ma zostać wypuszczone jeszcze w tym roku.

Dziwne jest i tak że aż rok mimo że na trailerze jest już bardzo dużo pokazanego materiału z zamku. Pewnie jest to związane z kampanią także i dopracowania frakcji.

Ciekawy jestem Line-up miasta,jednostek,bohaterów. Jak na razie to co pokazali stoi już na wysokim poziomie

Kastore PW
24 stycznia 2019, 17:47
Serd:
2033? 12 lat będą to miasto robić? Coś Ci się chyba jednak pomyliło...
Droopy:
Nie będą miasta robić 12 lat.Miasto ma zostać wypuszczone jeszcze w tym roku.
Nie no, dobrze jest, mają robić miasto 12 lat. Czegoś nie rozumiecie niby? ;)

Alexiei PW
25 stycznia 2019, 20:51
Widziałem tu domysły na temat obecności Czerwonych Krasnoludów w Factory. Możemy już te plotki zdementować
Youtube:
Pytanie: Will it be red dwarves town? Docent: nope
Jeśli już było to usunę. Inna sprawa, że gdyby miało być to miasto krasnoludów, nie powiedzieliby przecież tego.

Kammer PW
25 stycznia 2019, 23:07
Uprzedzając pytanie, które się z pewnością pojawi - tak, serwer HotA lobby znów leży.

Andruids PW
25 stycznia 2019, 23:57
Kolejna frakcja ludzi, hurra!!!

Trith PW
26 stycznia 2019, 00:15
Może to rasa kowbojskich elfów?

Lord Hawk PW
26 stycznia 2019, 02:25
Hobbicus:
Owszem, bo ta strona jest aktualizowana w miarę często.

No to stąd braki informacyjne, wchodzę tam tylko od czasu do czasu.


Hobbicus:
Owszem - w innym dziale, dotyczącym nowej wersji Factory. Tak samo masz aż pięć działów dotyczących Forge na tej samej stronie - każdy dotyczy innego projektu.

Dokładnie tak, każda z obecnych wersji osobno jakby, każda była niezależna.

ShEv441 PW
28 stycznia 2019, 20:59
Na rosyjskim facebooku został właśnie opublikowany ogromny wywiad z autorem Horn of the Abyss - Docentem Picolanem. Odpowiedział on na wiele nasuwających się pytań oraz udostępnił sporo nowych screenów z gry / wczesnych szkiców. Bardzo zachęcam do przeczytania całości. Wrzucam niżej kilka screenów aby rozpocząć dyskusję :)
https://vk.com/@tavern_homam-horn-of-the-abyss-docent-picolan-factory



Porównanie nowych Wastelands z pierwowzorem z Heroes2.



Model nowego bohatera podczas bitwy.



Wczesny koncept Kowboja - jednostki wysokopoziomowej z Factory



Wczesny koncept Kowboja - jednostki wysokopoziomowej z Factory



Pokazane w trailerze miasto nie miało fortu. Tak zmieniała się jego koncepcja.



Tutaj mamy kolejny fragment Wastelands oraz nowy portret bohatera - Henrietty. W dodatku jeśli dobrze zrozumiałem tłumaczony przez googla tekst - Niziołki, które pojawiły się w Armageddon Blade dostaną nowy model oraz staną się poziomem 1 w Factory. Na screenie widzimy ich ulepszoną wersję. Oznacza to, że Factory będzie miało strzelca na 1 poziomie.

Droopy PW
28 stycznia 2019, 21:04
Coś pięknego ;)

Kastore PW
28 stycznia 2019, 21:08

Coś takiego ma być w mieście opierającym się na technologii?

avatar PW
28 stycznia 2019, 21:14
Czemu nie? Na dzikim zachodzie były i konie i maszyny parowe, ale ciągle musiał istnieć ktoś, kto wywalał łajno ze stajni i dokładał szuflą węgla do pieca :)

Fandor PW
28 stycznia 2019, 21:36
Ten 3 poziom strasznie się gryzie z Wilkiem Morskim z Cove, dwie jednostki z podobnym zastosowaniem, podobnym pomysłem i według mnie pewnymi wspólnymi elementami wykonania. Chociaż osobiście ta jednostka tutaj podoba mi się dużo bardziej, to jednak powinni przemyśleć jakieś przetasowanie (mogą je też zrobić w Cove, nie obrażę się za więcej bestii).
I generalnie obecne zapowiedzi pokazują ten sam problem co ma Cove, miasta HotA są zbyt ludzkie, za mało różnorodne w porównaniu do reszty miast w Heroes.

Kastore PW
28 stycznia 2019, 21:41
avatar:
ciągle musiał istnieć ktoś, kto wywalał łajno ze stajni i dokładał szuflą węgla do pieca
No nie wiem, jak dla mnie to nie wygląda jak jakiś robol, tylko jak gość w kolczudze z procą. ;)
Fandor:
mogą je też zrobić w Cove, nie obrażę się za więcej bestii
Ale raczej większość ludzi się obrazi, w tym też ja.

Fandor PW
28 stycznia 2019, 21:42
Kastore to twój problem nie mój ;d

ShEv441 PW
28 stycznia 2019, 21:49

Kastore:
Coś takiego ma być w mieście opierającym się na technologii?


Z tego co pamiętam to niziołek był pierwotnie planowany na lvl 1 w Fortecy (Tower) jednak w procesie produkcyjnym ostatecznie zdecydowano się na gremlina. NWC zostało więc z niezłą jednostką, choć nieco odstającą poziomem od pozostałych, i postanowili dodać ją jako neutrala w AB. Hota podobno od dłuższego czasu zbierała się do poprawienia tej jednostki, podobnie jak zrobili z pikinierami i orkami. Zatem niziołek dostanie nowy model, który zastąpi stary oraz inny model dla ulepszonej wersji (widoczny na screenach).

Kastore PW
28 stycznia 2019, 21:55
To źle pamiętasz.

planetavril PW
29 stycznia 2019, 00:09
good notice,wait for future insights

Andruids PW
29 stycznia 2019, 04:41
(nie ma już posta, do którego chciałem się odnieść, cóż, trudno)

Co do Fabryki, to są ich rodzime newsy, prosto od rodzimych twórców. Zarówno my, jak i media dalej na zachodzie, musimy na bieżąco monitorować, tłumaczyć i opisywać wszelkie nowinki (co właśnie ma miejsce). Nawet Mateusz z Jaskini Behemota, który ma kontakt z twórcami Hoty, nie wydaje się dostawać żadnych informacji, zanim nie pojawią się na df2.ru, czy innych vkontakte.

A jeśli chodzi o resztę M&M, to jest to zawartość tworzona przez fanów. Jak widać, twórcze zaplecze jest silniejsze u strony rosyjskiej (i anglojęzycznej).

Andruids PW
29 stycznia 2019, 05:44
Cytat:
o tego niziołka hodzi barany:

I ponoć reszta (oprócz pokazanej trójki - kowboja, piromana i niziołka) ma być bestiami/maszynami.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel