Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Marvel - komiksy, filmy itp.
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 25 - 26 - 27

Alistair PW
15 stycznia 2019, 21:15
I w sumie dobrze, że się pomylił, bo Thanatos był bogiem śmierci, a Thanos nim nie jest.

Warmonger PW
16 stycznia 2019, 17:53
Obejrzałem wreszcie trailer Spider Mana.

...na początku nie dzieje się nic, z potem dzieje się aż za dużo :v Trudno wnioskować, co z tego wyjdzie, ale sam trailer wypadł słabo.

rad19dym PW
17 stycznia 2019, 00:00
Nie spodziewałem się, że zostawią "akwarium" na głowie Mysterio.

Matheo PW
18 stycznia 2019, 22:33
Cytat:
Z tego co wiem taki Molecule Man, Beyonderzy, Franklin Richards czy tego typu postacie mogły robić wszystko, czy to się zalicza do bogów? :P

Moc nie ma tu żadnego znaczenia. Widziałeś chyba, co zrobił Hulk z Lokim, gdy ten ogłosił, że jest bogiem. Bogów można rozpoznać po tym, że mają wyznawców.

Co do trailera to jestem rozczarowany. Już wiadomo, jak się skończy Endgame. Musieli dodać akurat tego bohatera, który w ostatnim filmie rozpaczliwie próbował uratować świat na chwilę przed śmiercią. Marketingowo spartolili robotę.

avatar PW
18 stycznia 2019, 22:56
Nie wiadomo, gdyż - sądząc po stroju Pająka - akcja będzie się dziać przed Infinity War. Marketingowo to mistrzostwo!

Alamar PW
19 stycznia 2019, 08:08
Akurat ten film ma się rozgrywać po partii końcowej Mścicieli. Poza tym niby ma zapoczątkować kierunek rozwoju (ogólnej fabuły?) dla innych filmów Marvela na kolejne lata.

I jeśli ktoś sądził, że Czarna Pantera, Dr Dziwago czy Pajęczak pozostaną martwi, to chyba nie czytał w życiu zbyt wielu komiksów.

Matheo PW
19 stycznia 2019, 08:14
Też zwróciłem uwagę na strój ale to o niczym nie świadczy. W dodatku tak jak napisano powyżej film jest kontynuacją poprzedniej części.Trochę się to nie spina bo to Stark zwerbował Spider-Mana, więc po co Nick robi to drugi raz?

Cytat:
I jeśli ktoś sądził, że Czarna Pantera, Dr Dziwago czy Pajęczak pozostaną martwi, to chyba nie czytał w życiu zbyt wielu komiksów.

Tak, wiele osób jarających się twórczością MCU nie czytało komiksów. Właśnie dlatego Marvel zdecydował sie na coś w rodzaju reebota w postaci "Marvel Legency". Ma to być ułatwiony start dla nowych fanów.

Nie, nikt nie sądził że ci bohaterowie pozostaną martwi. Ale budowanie historii przez 10 lat, stworzenie najbardziej zaskakującego zakończenia wśród superbohaterskich produkcji i spieprzenie całego napięcia i dywagacji jednym pobocznym trailerem, uważam za wielkie rozczarowanie

Alistair PW
19 stycznia 2019, 11:14
Kto miał napięcie ten miał. Wielu na pewno wręcz wiedziało, że główne postacie, w tym Nick Fury, powrócą. Choć zgadzam się z Matheo, że to co najmniej trochę bez sensu.

Matheo PW
19 stycznia 2019, 11:53
Porównanie do komiksów uważam za nieadekwatne. Co innego wydrukować zwszyt, a co innego wyprodukować film.

MCU ma umowy z aktorami na konkretną ilość filmów. Te umowy kiedyś się skończą co oznacza, że niektóre postacie znikną z ekranu. Dlatego masowe unicestwienie postaci, których nie będzie komu odgrywać lub nie będzie na to kasy, mogło być łatwym i efektownym zakończeniem ich wątków. Tu akurat nie muszą być spójni z komiksami.

Kastore PW
19 stycznia 2019, 12:34
Że Disney nie będzie miał na coś kasy? ;)

Matheo PW
19 stycznia 2019, 15:09
Na dalsze zatrudnianie aktorów z X-men nie będzie miał i szuka już następców.

Kastore PW
19 stycznia 2019, 17:00
Co?

rad19dym PW
22 stycznia 2019, 19:03
Jeżeli ktoś jeszcze na poważnie bierze Oscary - film "Czarna Pantera" otrzymał 7 nominacji.

Warmonger PW
22 stycznia 2019, 21:21
No to pozamiatane. Od dziś leję na Oscary ciepłym moczem, z plebiscytu filmowego stały się groteskową manifestacją hiperpoprawności politycznej.

Film jest dobry, ale w USA mają na jego punkcie hopla tylko dlatego, że występują w nim czarni i do tego kobiety.

Matheo PW
22 stycznia 2019, 21:42
To samo chciałem napisać...

[EDIT]
Cytat:
Film jest dobry
Otóż nie... Dla mnie to jest najgorszy film Marvela. Uważa tak wiele osób, z którymi rozmawiałem. Co prawda chyba 4 nominacje za muzykę ale... nie zauważyłem nawet, że w tym filmie była jakaś muzyka... Co innego „Strażnicy Galaktyki”, „Thor Ragnarok”.

Kastore PW
22 stycznia 2019, 21:52
A ja wiem, wydaje mi się, że to przez to, że w zeszłym roku było mało filmów, które nadawałyby się na Oscara. Poza tym hiper-PC była już rok temu -- film, który opowiada o miłości białej kobiety z mężczyzną-rybą filmem roku? Jak to nie jest spisek to ja już naprawdę nie wiem.
Edit:
Matheo:
Dla mnie to jest najgorszy film Marvela.
Dla mnie wszystkie filmy Marvela są najgorsze, więc nie wiem czemu ten miałby się czymś wyróżniać.

Matheo PW
22 stycznia 2019, 23:12
Nawet jeżeli mogło by to być możliwe to chyba któryś z nich jest najgorszy?

Ja jednak po namyśle i klilku dyskusjach zmieniam zdanie co do dzisiejszych nominacji. Nie jest to aż tak abstarkcyjne jak mi się wydawało.

Kastore PW
23 stycznia 2019, 00:37
Nie no, jak wszystkie są takie same...

Matheo PW
2 lutego 2019, 15:35
Ciekawostka. W tym rankingu uwzględniono większość postaci z filmów i seriali Marvela.

Nicolai PW
24 lutego 2019, 14:01
Warmonger:
Film jest dobry, ale w USA mają na jego punkcie hopla tylko dlatego, że występują w nim czarni i do tego kobiety.
Czarna Pantera jest co najwyżej przeciętna. Najbardziej generyczny film MCU od dawna. Gdyby obsada była biała to zapomnielibyśmy ten obraz równie szybko co Ant-Mana i Osę. A w kontekście Oscarów to nikt by nawet o nich nie pomyślał. No, ale jest inaczej, sama nadreprezentacja czarnoskórych aktorów wielu wystarcza do uznania Pantery za wybitnej. I tak też nawet jeśli to nie był najlepszy film MCU w zeszłym roku, tak ma spore szanse na statuetkę za najlepszy film w ogóle. Ciekaw jestem ile statuetek jutro (dzisiaj) zgarną :(
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 25 - 26 - 27
temat: Marvel - komiksy, filmy itp.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel