Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Might and Magic X - nieskończoność ładowania
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Inferno PW
18 marca 2014, 18:47
Postanowiłem kupić M&MX i w dobrej cenie dostałem wersje Delux. Mam jednak z nią problem. Gdy wchodzę przez konto Ubisoft zaczyna pobierać grę. OK, spoko.
Tylko to pobieranie trwa już ponad 12 godzin. Rozumiem jeśli miałbym internet z epoki kamienia łupanego, ale on działa bez zarzutu. Czy download trwa po prostu tyle, czy coś jest na rzeczy. Bo program waha się z długością pobierania od 8 do 40 godzin, co jest niepokojące. Jakieś pomysły?

AquaInferus PW
18 marca 2014, 19:03
Pytasz o pobieranie łatki czy ogólnie U mnie aktualizacja trwała około 2h._PS Masz wersje cyfrową czy pudełkową? Ja mam pudełkową.

Serd PW
18 marca 2014, 19:10
Cóż, dużo zależy od tego jak szybkie masz łącze, czy używasz jakichś programów do przyśpieszania ściągania, jak szybko w ogóle chodzi Ci Windows i sam komputer,ile "waży" ściągany plik, a także od tego jaką masz u siebie przeglądarkę, bowiem jedne działają lepiej, inne gorzej. Nie można też wykluczyć tego że same serwery Ubi były akurat przeciążone. W każdym razie ściągnij sobie jakiś program narzędziowy (np. System Mechanic lub Tune Up Utilities) i zrób sobie czyszczenie dysku twardego, defragmentacje dysku, czyszczenie rejestru ze wszelkich niepotrzebnych wpisów, defragmentacje rejestru jeżeli program ma taką opcję, oraz wszelkie możliwe optymalizacje, z optymalizacją szybkości działania łącza na czele. Może będzie Ci szybciej ściągać.

Irhak PW
18 marca 2014, 19:12
Jeżeli chodzi o mnie to na ściągnięcie MMX potrzebowałem całej nocy, a tez mam w miarę dobry net.

Inferno PW
18 marca 2014, 19:19
1. Wersje mam pudełkową
2. Plik ma 10204 MB
3. Nie wiem czy to aktualizacja. U-Play zainicjował tą instalacje.
4. Serd. Z całym szacunkiem. Nic z tego nie zrozumiałem. Jesteśmy chyba na innym levelu, bo rozumiem (chyba...) o co ci chodzi, ale za to rozwiązanie chyba podziękuje.

Serd PW
18 marca 2014, 19:36
10204 Mega czyli prawie 10 Giga (1 Giga = 1024 Mega)... No to nic dziwnego, że ciągnie i ciągnie...

Inferno PW
18 marca 2014, 19:45
Dziwi mnie właśnie, że takiego molocha inicjują do ściągania...

fan31M&M PW
21 stycznia 2019, 18:20
Witajcie pomozcie mi jestem na mapie sorpigal i nie moge go opuscic nie moge narazie dalej isc wydaje mi sie ze dobrze uzozlem postac mam doswiadczenie opisalem sobie umiejetnosci rozpisalem na kartce. Wiec nie moge dalej sie ruszyc a do zabicia rostal mi tylko cyklop w jakini smok w drugiej jaskini i ten budynek co pilnuja go 2 wiedzmy nie pamietam nazwy. powiedzcie moze udac sie gdzies co robic nie daje rady tym co mi zostali do zabicia

Acid Dragon PW
21 stycznia 2019, 22:52
Jestem całkiem pewien, że cyklop i smok znajdują się POZA Sorpigalem. Znaczy, że wyszedłeś poza miasto. Które zadanie masz teraz w dzienniku jako aktywne? Generalnie MMX nie polega na zabijaniu stworów, ale na wypełnianiu zadań.

Alistair PW
22 stycznia 2019, 19:02
Ale nie jest tak, że wypełnienie zadań wymaga zabicia po drodze stworzeń bez czego nie da się wypełnić tychże zadań? Bo co mi z tego, że wystarczy wypełniać zadania, jeśli i tak trzeba zabijać? Co innego, gdy możesz wypełniać zadania, a zabijać tylko przy okazji. Inaczej zawsze można stanąć przed takim murem, że potrzebne będzie zabicie wrogich stworzeń, żeby móc zadanie wypełnić.
temat: Might and Magic X - nieskończoność ładowania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel