Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 82 - 83 - 84

ShEv441 PW
1 stycznia 2019, 13:26
Jak dla mnie jest super. Model Fabryki ładnie wygląda na mapie przygody. Kolejny nowy teren w grze (pustynia?). Portrety nowych bohaterów są świetne. Motyw muzyczny od 30 sekundy siada. Sam koncept zamku także mi się podoba. Jest znacznie bardziej fantasy niż Forge, które dla wielu było nie do strawienia. Czekam na więcej informacji na temat konkretnych jednostek i town screena.

I pozdrawiam w tym momencie użytkowników, którzy przez ostatnie lata pisali na tym forum, że Hota Crew nowego miasta na pewno nie zrobi :)

Bacus PW
1 stycznia 2019, 13:31
Fajne

Tego PW
1 stycznia 2019, 13:34
ShEv441:
I pozdrawiam w tym momencie użytkowników, którzy przez ostatnie lata pisali na tym forum, że Hota Crew nowego miasta na pewno nie zrobi :)

Spokojnie, jeszcze żadnego nie zrobiła. Pokazali dużo, ale jakością mocno to odstaje od ich zwyczajowego poziomu. Skojarzyło mi się to z tym - też będą mieli spokój na następne pięć lat.

Warmonger PW
1 stycznia 2019, 13:39
O.o

Czyżby steampunk? Miałem nadzieję na takie miasto, a jeszcze nikt go nie zrealizował :)

Darkem PW
1 stycznia 2019, 13:40
Teren wzorowany na amerykańskiej prerii? Plus!
Szansa na frakcję Czerwonych Krasnoludów w grze? Plus!
Lekki steampunk w Heroesach? Do zaakceptowania. W końcu jest już od dawna. Klik!
Jakość grafiki? Niestety nieco odstaje od poprzednich prac zespołu, ale to tylko wczesna zapowiedź.
Podsumowując - dostaliśmy piękny prezent na Nowy Rok. Mamy pewnie jeszcze kilka lat na spekulacje jakie jednostki pojawią się w Fabryce, ale moje marzenie - obecność Smoczych Golemów w grze - w końcu może się spełnić.
Wspaniała sprawa ten Horn of the Abyss. Miło wiedzieć, że Heroesy żyją mimo braku oficjalnego wsparcia, a nie tylko VCMI ma się dobrze :)!

Drwal PW
1 stycznia 2019, 14:32
Zaskoczenie ogromne, chociaż średnio mi się podoba ten teren i bohater na mapie przygody - jakoś bardziej mi pasują do dodatku SW niż HotA. Niemniej, tyle zawdzięczamy twórcom, trzeba dać kredyt zaufania. ;)

Kastore PW
1 stycznia 2019, 14:33
Bardzo zlewacie spójność gry. A muzyka jest strasznie słaba. Jestem generalnie zszokowany, że coś takiego przeszło, bo kontrola jakości w HotA Crew była zazwyczaj bardzo przyzwoita.
Darkem:
Szansa na frakcję Czerwonych Krasnoludów w grze? Plus!
Twoja ignorancja jest porażająca. Poza tym bohaterowie mogą sobie być jakiejkolwiek rasy, ale jednostki na tych mikro obrazkach wydają się mieć proporcje raczej ludzkie.
Darkem:
Lekki steampunk w Heroesach?
Skoro to jest LEKKI steampunk to aż się boję jak wygląda nielekki.

Miasto to na 99% wynik sporu jak spowodować, żeby Forge pasowało do H3, ale to i tak nie działa, skoro wrzucają do świata miasto całkowicie oparte o technologię, które na dodatek nazywa się "Fabryka".

Dark Dragon PW
1 stycznia 2019, 14:34
Obszar niemal na pewno jest wzorowany na pustkowiach z H2, które możemy teraz także podziwiać w H3:

Bacus PW
1 stycznia 2019, 14:36
Mi to miasto, ten teren przypomina bardzo ten film, więc szanuje nawiązanie do dzieła kultury prawie jak szanuje Pana Kastore

EDYTA.
Zauważyliście, że każde kolejna miasto HoTY to kroczek technologiczny świata? Mamy świat gdzie biedaki strzelają się łukami, a tu bum, wchodzą piraty z pistoletami, działami i ładnymi czapkami. Teraz wchodzi steampunk, czyli kolejny technologiczny przeskok, a więc budują sobie grunt pod... FORGE! Forge Confirmed, rozgryzłem ich łamigłówkę.

Darkem PW
1 stycznia 2019, 14:54
Kastore:
Twoja ignorancja jest porażająca. Poza tym bohaterowie mogą sobie być jakiejkolwiek rasy, ale jednostki na tych mikro obrazkach wydają się mieć proporcje raczej ludzkie.

Bohater odwiedzający zamek nie wygląda na typowego człowieka, a technologia w grach M&M kojarzy mi się na równie ze starożytnymi, jak i z podziemnymi krasnoludami. Może się mylę, ale Czerwone Krasnoludy posiadały swoje kopalnie nawet na Antagarichu.


Trith PW
1 stycznia 2019, 15:16
Tak, czerwone krasnoludy (komuchy?) miały kopalnie na Antagarichu i to oni byli odpowiedzialni za smocze golemy w H4. HotA team musiałby być albo pełen ignorancji albo mieć jakiś zupełnie powalający inny pomysł by zrezygnować z tak adekwatnego nawiązania fabularnego.
Motyw muzyczny jest... dziwny trzeba przyznać. Może to motyw dla terenu jest? W ogóle zaczyna się praktycznie od tych samych nut co motyw samej pirackiej Zatoki. Chciałbym wierzyć że to muzyka do materiałów promocyjnych.
Gdybym miał zgadywać, to ten model na mapie pasowałby mi bardziej na ratusz. Głównie by mu się przydało nieco ostrzejsze cieniowanie i powinien być do zaakceptowania już wtedy.

No ciekawe co z tego wyniknie i kiedy.

witchking PW
1 stycznia 2019, 15:24
Postanowiłem się przyjrzeć jednostkom których miniatury pokazała nam hota

Wygląda na pierwszy poziom, wnioskuje to po liczbie w jakiej pojawiają się w armii. Z wyglądu przypominają mi jakiegoś niziołka


Plecak i jakiś kijaszek w dłoni, czyżby miotacz ognia?


Kowboj ze strzelbą?


Tutaj ewidentnie jakiś kolorowy latacz, skrzyżowanie smoka z papugą? A może jakiś żmij albo pierzasty wąż?

Kastore PW
1 stycznia 2019, 15:40
Trith:
HotA team musiałby być albo pełen ignorancji
Wydaje mi się, że olewasz różnicę między kwestią fabuły a istotą frakcji. Miasto czerwonych krasnoludów jest ignorancją, miasto, którego fabuła wykorzystuje czerwone krasnoludy już nie. Dla mnie może być niepowiązane z komuchami, nawet bym się ucieszył, bo nigdy nie lubiłem tego motywu.
Trith:
Motyw muzyczny jest... dziwny trzeba przyznać. Może to motyw dla terenu jest? W ogóle zaczyna się praktycznie od tych samych nut co motyw samej pirackiej Zatoki.
Zaczyna się od Zatoki, przechodzi w motyw Highlands, a kończy się jakimś tryumfalnym motywem z melodią brzmiącą bardzo losowo, który w ogóle nie pasuje do reszty gry.

Jakby to miasto opierało się np. na motywach egipskich a steampunk byłby tam na drugim miejscu to byłoby OK, ale na pewno tak nie jest.

Trith PW
1 stycznia 2019, 16:08
Kastor:
Miasto czerwonych krasnoludów jest ignorancją, miasto, którego fabuła wykorzystuje czerwone krasnoludy już nie.
Gdzie ci ja niby powiedziałem, że to musi być miasto czerwonych krasnoludów? Jedyne co wynika z mojej wypowiedzi to to, że ja na ich miejscu skorzystał z okazji łatwego zaczepienia tej frakcji fabularnie w ten sposób.

Co do jednostek można snuć spekulacje, ale wydaje się tutaj powtarzać układ z Cove: trzy humanoidy i latająca bestia, trzeci poziom to strzelec.

Kastore PW
1 stycznia 2019, 16:28
To co napisałes jest wyraźną prowokacją w stosunku do mojej odpowiedzi do Darkema, który chce frakcję czerwonych krasnoludów. ;)

Darkem PW
1 stycznia 2019, 16:55
Kastore:
To co napisałes jest wyraźną prowokacją w stosunku do mojej odpowiedzi do Darkema, który chce frakcję czerwonych krasnoludów. ;)
Może zbyt mocno uprościłem swoją wypowiedź pisząc o mieście "czerwonych krasnoludów", dokładnie tak jak myśląc o Fortecy piszę "magowie", a Zamku "rycerze". Chodzi mi głównie o ich technologię, geografię i nawiązania fabularne. W końcu jeden z zaprezentowanych bohaterów wygląda na typowego krasnoluda. Czerwonego krasnoluda ;)

Nawiązania do Dzikiego Zachodu powoli stają się faktem. Czy to Saloon?

Trith PW
1 stycznia 2019, 17:11
Cytat:
wyraźną prowokacją
Ty wszędzie widzisz prowokacje.

Cytat:
Czy to Saloon?
Najwidoczniej. Oby to była karczma polowa a nie siedlisko. Podoba mi się zbliżenie na teaserowego kaktusa.

Tevye PW
1 stycznia 2019, 17:28
Aby uniknąć nieporozumień, informuję: melodia, która brzmi w tym filmie, została nagrana specjalnie dla niego, i nie jest motywem miasta lub terenu.

Darkem PW
1 stycznia 2019, 17:35
witchking:

Wygląda na pierwszy poziom, wnioskuje to po liczbie w jakiej pojawiają się w armii. Z wyglądu przypominają mi jakiegoś niziołka
Może to gnom? Tym bardziej, że niziołki są już jednostką neutralną. Kamizelka i nakrycie głowy odrobinę przypomina Leprechauna.


witchking:
Plecak i jakiś kijaszek w dłoni, czyżby miotacz ognia?
Może to odpowiedź na Pyromancera z Kuźni? W dodatku wygląda na kobietę.


Kastore PW
1 stycznia 2019, 17:48
Jak to się dzieje, że rozpętała się swego czasu dyskusja czy piraci powinni mieć pistolety, bo może to nie pasować do świata, a teraz jak całe miasto najprawdopodobniej opierające się o technologię, gdzie postaci najprawdopodobniej noszą ubrania z drugiej połowy XIX w. to nagle nikt już nie ma z tym problemu i bajdurzy sobie o jakiś czerwonych krasnoludach (swoją drogą fajny motyw sprowadzający krasnoludy z Bastionu do roli dzikusów, pod warunkiem, że weźmiemy za odniesie czerwonych krasnoludów z HIV, gdzie pokazały cokolwiek zaawansowanego technologicznie ;).
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel