Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

ModernMoonlight PW
26 lipca 2018, 14:08
Witajcie Kochani.

Podczas ponownego "ogrywania" Heroes VII wpadł na mnie nietypowy bug. W pierwszej misji kampanii Przystani po wykonaniu wszystkich celów i odparciu armii wroga, scenariusz nie kończy się. Murazel załącza swoją "gadkę", potem powracam do scenariusza, w którym absolutnie nic się nie dzieje. Próba "pstryknięcia" klepsydry naprzód sprawia, że załącza się tura gracza: "Baronia Warhagen", która trwa w nieskończoność, zmuszając mnie do restartu lub wczytania gry.

Wczytywanie lub nawet rozpoczynanie od nowa jest jednak na próżno. Za każdym razem wita mnie ten sam problem.

Edit: Już nieaktualne. Pomogła weryfikacja plików gry.

Tallos PW
30 grudnia 2018, 01:22
Czy ktoś orientuje się, a jakiej lokalizacji gra przechowuje save'y? W \Documents\My Games\Might & Magic Heroes VII są wyłącznie screenshoty. Mam wyłączoną synchronizację save'ów w chmurze. Alternatywnie, ktoś zna rozszerzenie tych plików?

Dark Dragon PW
30 grudnia 2018, 10:22
Ubisoft Game Launcher/savegames/CYFERKI_ODPOWIADAJĄCE_GRZE, polecam posegregować pliki w folderze po datach modyfikacji.

Tallos PW
31 grudnia 2018, 00:26
Dzięki DarkDragonie za wskazanie lokalizacji.

Flexor PW
30 stycznia 2019, 18:35
Aby odblokować ostatnią kampanie trzeba przejść dwie inne. Po zmianie komputera, mimo, że zapisy się przeniosły chmurą, nie mogę odpalić ostatniej kampanii. Czy może ktoś wie, czy można odblokować kampanię zmieniając coś w plikach gry? Albo inne wyjście, czy ktoś chciałby podzielić się swoimi sejvami? O ile to zadziała.

Alistair PW
7 maja 2023, 22:26
Dokładnie 7 lat (też 7 maja 2016 r.) po moich problemach z atakowaniem dwóch celów jednocześnie, postanowiłem sobie zagrać w grę. Po drodze zdążyłem zmienić całkowicie kompa, włącznie z systemem, więc musiałem grę zainstalować na nowo. Kit z tym, że gra nie widzi starych, skopiowanych sejwów, więc zacząłem grać od nowa. Przy nowej instalacji mam to samo - zwykły, nieulepszony kusznik strzela w dwie jednostki. Przez ten czas ktoś z Was miał taki problem?

Garett PW
16 maja 2023, 15:04
Czy wie ktoś może jak przenosić Customowych Bohaterów pomiędzy mapami customowej kampanii? Bo z normalnymi to sprawa jest prosta, wystarczy jedną opcję zaznaczyć i wstawić na następną mapę, ale ci customowi zdają się być "przyspawani" do swoich map.

Garett PW
21 maja 2023, 15:53
Dobra, udało mi się samemu do tego dojść, choć kosztowało mnie to w cholerę czasu i nerwów. Dlatego też opiszę tutaj ten proces jakby ktoś z jakiegoś powodu próbował się też w to bawić.

1. Tworzymy bohatera w narzędziu do tworzenia bohaterów w ramach normalnego edytora.

2. Przełączamy się na "zaawansowany" Unreal Editor i wchodzimy do Content Browsera, gdzie wyszukujemy naszą mapkę.

3. Z bebechów mapki przenosimy bohatera do osobnego pliku i go zapisujemy - teraz będzie znajdował w EditorWorkspace zlokalizowanym w Dokumenty/MyGames/Might&Magic Heroes 7/MMH7Game/EditorWorskpace

4. Wycinamy plik z bohaterem z EditorWorkspace i cofamy się do krok, do MMH7Game, gdzie znajduje się folder CookedPC - wewnątrz niego tworzymy nowy folder "Mods" i wstawiamy do niego plik z bohatera.

W ten sposób wprowadziliśmy bohatera do bebechów samej gry, dzięki czemu nie jest już przyspawany do mapy i można z nim pracować na poziomie "globalnym" całego edytora.

5. Wracamy do Unreal Editora i Content Browsera - jak widzimy w folderze Mods (który w folderze zawiera Zaginione Opowieści z Axeoth i jest widoczny jedynie od strony Content Browsera - normalnie w CookedPC nic nie widać) znajduje się plik z naszym bohaterem.

6. Używamy opcji "see Properties" i to tutaj szukamy i zaznaczamy opcję "Save Progress", nie w normalnym edytorze!

7. Wracamy do normalnego edytora, tworzymy tam za pomocą narzędzia randomowego New_Hero bez żadnych statystyk i wstawiamy go na mapę.

8. Znowu przełączamy się na Unreal Editor i Content Browsera - znajdujemy nowo stworzonego New_Hero i w jego Properties szukamy opcji "Set Archetype", gdzie wstawiamy ścieżkę wiodącą do naszego właściwego bohatera znajdującego się w folderze Mods.

9. Zapisujemy mapę, otwieramy nową i powtarzamy kroki 7. i 8.

10. Profit - Customowy Bohater będzie przechodził z mapy na mapę.

jmarciniak97 PW
27 sierpnia 2023, 14:58
Dzien dobry,

Mam takie pytanie. Podczas rozgrywki multiplayer z kolegą napotykamy na błąd podczas walki. Po mojej stronie jest pokazane że jest jego ruch, a po jego że mój. Gramy na Heroes 7,5 ultimate w najnowszej wersji. Ktoś spotkał się z takim błędem i wie jak to naprawić?

cifer PW
3 lutego, 14:39
elo. mam spory problem. od 10 miesiecy nie moge zalogowac sie na swoje konto ubisof. caly czas pisze, ze polaczenie zostalo zerwane. w czym moze byc problem? mam nowego kompa, win 11, kilka razy na nowo zaistalowalem najnowsza instalke ubisofta. wykonalem wszystkie techniki naprawcze podane na youtube i nic. czy jest jakas mozliwosc zagrania w heroes 7 na innej platformie niz ubisoft. tylko zeby nie bylo jak ze steam gdzie i tak kaza sie polaczyc z ubisoft. nie wiem gdzie lezy problem. moze mam za slaby transfer. net od t mobile przez routera nie przez stalke. ale widze, ze kilka osob sie tu wypowiada, wiec moga grac. jak to robicie, ze udaje wam sie zalogowac. na X tez wiele osob pisze, ze ubisoft kaput

Latarnik PW
19 lutego, 16:34
Dzień dobry, pisze w sprawie edytora.
Nie wiem czy ktoś ma taki sam problem ale kiedy próbuje wybrać inny obiekt w przeszkodach(brush )
to niestety nie mogę wybrać już żadnego innego i nie wiem gdzie jest problem i jak się go pozbyć ktoś może coś wie.

Zaznaczam drzewo robię je na obszarze i potem już nie mogę nic innego wybrać i zapełnić terenu bo zawsze jest to drzewo.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel