Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 174 - 175 - 176 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
16 grudnia 2018, 15:05
Fandor:
Dalej uważam, że dwuręczniak jest zbyt Ashanowy.
Gdy na światło dzienne wyszło MMVIII, to jeszcze nikt nie wiedział o takiej krainie jak Ashan.


Drwal PW
16 grudnia 2018, 20:28
Rusałka:


Mistrz PW
17 grudnia 2018, 09:58
Pisałem to już na fb i napiszę też teraz. To jest poziom współczesnych fotorealistycznych gier, bardzo wysoka jakość. Gratulacje!

Kastore PW
17 grudnia 2018, 15:50
Może się pomylić z prawdziwością. :O

mrocznymag322 PW
17 grudnia 2018, 16:06
Przepiękna rusalka. Oby było takich prac więcej.

- Wyrąbane - (offtop)



garnithron PW
17 grudnia 2018, 17:24
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego ile pracy zostało włożone w wymodelowanie twarzy, choć tej nie będzie nawet widać w rozdzielczości H3. Model bardzo dobry, nie wiem jednak czy jest odpowiednim ulepszeniem. Jednostkę pierwszego poziomu łatwo jest przekombinować, nie masz jej przecież diademu na dwa hexy... Te skrzydła jednak robią robotę i dodają majestatu. Biust w grze nie razi, ale w wysokiej rozdziałce, cóż, rzuca się w oczy :>

mrocznymag322 PW
17 grudnia 2018, 18:36
@Pierwszekonto podziwiam cię, że lubisz magów i nic, a nic do ciebie nie mam. Naprawdę, ale zalecam ci na przyszłość zastanowić się dwa razy nad nazwą nicka (jak ja) ;)

---Przeminęło z mrozem.---

Kammer PW
17 grudnia 2018, 19:20
Panowie, nowi userzy zawsze cieszą, ale nie spamujcie Krilianowi, macie całą Tawernę na takie luźne gadki.

mrocznymag322 PW
17 grudnia 2018, 19:54
Niestety, ale masz 2 wyjścia albo stworzyć nowe konto albo poprosić ludzi w odpowiednim temacie w grocie o zmianę nicku. Ja ci proponuję 1 opcję, bo oni tutaj nie zawsze chcą to robić ( z różnych powodów xp).

mrocznymag322 PW
17 grudnia 2018, 20:26
No to gratuluję. Miłego zwiedzania zakątków groty.

Andruids PW
17 grudnia 2018, 23:21
This is so sad. Acidragon play despacito. Can we hit 50 bans?

Eryk_Perforta PW
18 grudnia 2018, 00:06
Fandor:
Dalej uważam, że dwuręczniak jest zbyt Ashanowy.

Przecież nawet w wstępie do Heroes III występuje minotaur z "dwuręczniakiem".

Your text to link here...

Fandor PW
18 grudnia 2018, 00:14
Się będą czepiać. Wykonanie Kuririna i sposób w jaki będzie atakować minotaur w H3, grze 2D, a nie 3D jak intro i MM będzie według mnie Ashanowy, w sensie taki dość sztuczny, plastikowy.

Lord Hawk PW
18 grudnia 2018, 09:06
Fandor:
Się będą czepiać. Wykonanie Kuririna i sposób w jaki będzie atakować minotaur w H3, grze 2D, a nie 3D jak intro i MM będzie według mnie Ashanowy, w sensie taki dość sztuczny, plastikowy.

Masz rację to jest czepianie, ponieważ Minotaury w grze także atakują dwuręcznie, więc zarówno taki topór jak i sam atak jest jak najbardziej ok, jeśli już się przyczepić że się różni to samo trzymanie toporu, ponieważ mimo że atakują z dwóch rąk, to trzymają i chodzą mając w 1 ręce, więc polecam takie rzeczy najpierw sprawdzać w grze, bo w ashanie to właśnie 2 jednoręczne były [h5].
Jakby co wrzucam dowód.
Klik

Sasiji PW
18 grudnia 2018, 09:31
Pytanie do twórcy.
Jest jakiś powód tak dość chaotycznego udostępniania tych jednostek?

Trith PW
18 grudnia 2018, 13:04
Autor tworzy jednostki kiedy go najdzie natchnienie, bez konkretnego planu czy schematu. Z tej przyczyny jednostki nie są tutaj udostępniane w żadnym porządku.

Kuririn PW
18 grudnia 2018, 15:32
Sasiji:
Pytanie do twórcy.
Jest jakiś powód tak dość chaotycznego udostępniania tych jednostek?
Kolega Trith mnie wyprzedził, ale tak, głownie chodzi o tę nieszczęsna wenę twórczą.

Lord Hawk:
to jest czepianie, ponieważ Minotaury w grze także atakują dwuręczne
Też mi się tak wydawało, az zostałem uświadomiony przez kolegę z groty. Niby dwurącz naparza, a jednak nie. I nie wiem do końca na 100% jak to miało być pierwotnie (wizja twórców).
Trochę nakłamali przy tej jednostce (przy ataku). Polecam przejrzeć animacje minotaura w pliku def.


Sasiji PW
18 grudnia 2018, 16:33
Dzięki.

ps. Może źle się wyrazilem z udostępnianiem, chodziło mi tylko o upublicznienie wygladu poprzez te wystawione wyżej modele i screeny.

Drugie pytanie ile czasu ci zajmuje model i odzwierciedlenie w grze?(absolutnie nie znam się na grafice 3d ani na VCMI jestem nowy i ciekawy.)

Kuririn PW
18 grudnia 2018, 20:28
Sasiji:
Drugie pytanie ile czasu ci zajmuje model i odzwierciedlenie w grze?(absolutnie nie znam się na grafice 3d ani na VCMI jestem nowy i ciekawy.)
Niestety, ale nie potrafię określić czasowo ile to zajmuje.
1.Wymodelowanie, "podpięcie" modelu do kości (by uzyskać ruch modelu).
2.Ustawienie kamery (ustawić kamerę wg. perspektywy jednostki (jak dotąd każda wykonana przeze mnie jednostka ma inną perspektywę, podobnie jak w oryginalnych jednostkach).
3.Teksturowanie, - nadawanie kolorów modelowi.
4.Animacja, - odtworzenie animacji - zabijacz i "marnotrawstwo" czasu.

Do tego korekty, korekty, korekty, aż się nudzi.
Ale z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Np wyjście na piwo ;)


planetavril PW
21 grudnia 2018, 09:30
I would like to finish these old creatures, someone can tell me how to cut parts of image to unite them with images of finite creatures to make the missing animations
concept_011
concept_012
or if you do not tell me how to do it, if someone is willing to finish them,
if you tell me how to create creatures, however, it would be better because I would like to finish others too
strona: 1 - 2 - 3 ... 174 - 175 - 176 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel