Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HD Mod/HotA] Własne paczki do HD moda.
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Kastore PW
20 listopada 2018, 22:17
No i tyle wystarczy, że sobie powiedzą, przecież nikt nie oczekuje, że będą tego aktywnie pilnować.
Cytat:
analogią
>:(

Lord Hawk PW
24 listopada 2018, 19:57
Chyba rozpoczęła się moda na zamiany miast w HOTA i powoli z HOTY robi się WOG, ponieważ po Forge kolejne miasto [właściwie jego skład], wraz z drobnymi modyfikacjami do pozostałych [np. regeneracja dla Hydry], mod można pobrać tu
tu
A rozkład nowego miasta [przeróbki Confluksu] wygląda tak

Kastore PW
24 listopada 2018, 20:18
Nieee...
Swoją drogą to ma szansę być najlepszym miastem w grze, skoro ma jednostkę 4. poziomu na 3. i 6. na 5. ;)

Kammer PW
24 listopada 2018, 21:04
Wow, robi się coraz ciekawiej, będę śledził temat.

Kastore PW
24 listopada 2018, 22:04
Mnie też ciekawi jak bardzo uda się zepsuć grę w obrębie moda.

Kuririn PW
25 listopada 2018, 00:21
Kastore:
Mnie też ciekawi jak bardzo uda się zepsuć grę w obrębie moda.
O dziw,o mnie tez to ciekawi.

avatar PW
25 listopada 2018, 11:23
Cytat:
Nieee...
Swoją drogą to ma szansę być najlepszym miastem w grze, skoro ma jednostkę 4. poziomu na 3. i 6. na 5. ;)
Ale zdajesz sobie sprawę, że zarówno poziom jak i statystyki mogą być również modyfikowalne?

Cytat:
Mnie też ciekawi jak bardzo uda się zepsuć grę w obrębie moda.
Nijak takie mody nie psuję HotY. HotA to w 80% lobby i gra online. Mody jak Garden i Forge mają swój własny plik .exe i nie są wspierane przez lobby. A ludzie hotę mogą edytować np. poprzez prostą edycję plików tekstowych gdzie są zapisane statystyki już od dawna. I co z tego wynikło? Ano nic. HotA dalej jest rozwijana, a ludzie sobie dalej modują.

Hiro PW
25 listopada 2018, 11:46
Ale... dlaczego. Po co wrzucać neutralne jednostki do istniejącego miasta i mówić, że zrobiło się nowe?

AmiDaDeer PW
25 listopada 2018, 11:57
avatar:
Ale zdajesz sobie sprawę, że zarówno poziom jak i statystyki mogą być również modyfikowalne?
Tyle że... nie zostały zmodyfikowane.

avatar PW
25 listopada 2018, 12:00
Aha, nie miałem jak sprawdzić. Cóż - są mody lepsze i są mody gorsze. Ale nie zmienia to faktu, że fani lubią grzebać w plikach i już :)

Kastore PW
25 listopada 2018, 12:14
avatar:
Aha, nie miałem jak sprawdzić.
Przecież masz obrazek. ;)
avatar:
Nijak takie mody nie psuję HotY.
A, no tak, zapomniałem, że nie da się zepsuć gry w obrębie moda, bo można tego moda nie włączać. Duh!

Fandor PW
25 listopada 2018, 14:25
Mimo wszystko dla chwilowej zabawy sprawdziłbym jak to działa. Jest możliwość postawienia razem Forge i Neutral Conflux czy tylko osobno?

Andruids PW
25 listopada 2018, 20:37
Jeśli oba mody mają osobny plik .exe, to odpowiedź nasuwa się sama.

Kuririn PW
30 listopada 2018, 15:06
Czy to ja sklejka z VCMI, wie ktoś? ^^

Andruids PW
30 listopada 2018, 15:58
A co może być innego?

Kuririn PW
30 listopada 2018, 16:12
A kto tam ich wie, panie!

Andruids PW
30 listopada 2018, 19:12
Ja ich wiem, i wiem, że nie ma co spodziewać się niczego ambitnego ^^

Pointer PW
19 lutego 2019, 11:09
@planetavril

Link do Preserve wygasł. Odświeżysz?

planetavril PW
20 lutego 2019, 14:43
removed the links to avoid unnecessary discussions with HotA, and not to generate absurd requests among other fans who asked the team to resume work on the cathedral, which is worth the same speech of the forge is no longer a new city since the by003 has scope in vcmi, so it makes no sense to ask the team to add it

we wait for the factory and future other NEW cities

Kertra PW
18 grudnia 2019, 09:58
Nie wiem czy gdzieś to było, ale wiem gdzie w pliku binarnym dla czystych Heroesów zmienić bajt, żeby stworzenia w siedliskach się kumulowały.

Zmiana w hexedytorze:

Dla Complete:
0x000B8AA1 - 01

Dla SoD:
0x000B87A1 - 01

Można dodać do poprawki Heroes33.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [HD Mod/HotA] Własne paczki do HD moda.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel