Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 112 - 113 - 114 ... 116 - 117 - 118

Szaman PW
31 marca 2018, 19:22
Napisz w punktach co robiłeś.

diabełek412 PW
31 marca 2018, 19:38
No, usunąłem herosy z całego kompa( z pomocą CCleanera) i po herosach nie było już śladu.
Potem zainstalowałem heoresy z stąd:

---wymrożone---

Następnie zainstalowałem heroesy najpierw do jednego folderu. Potem zrobiłem 4 oddzielne foldery, po jednej na każdy dodatek (czyli WOG, Hotę, Erę i VCMI) Następnie z głównego folderu z heroesami przekopiowałem całą zawartość i wrzuciłem do wszystkich folderów.
Gdy wszystkie 4 foldery były symetryczne do głównego folderu, to usunąłem z niego zawartość i wrzuciłem tam wspomniane foldery. Potem zainstalowałem Erę z stąd:

http://heroes3wog.net/era-2-download/

A spolszczenie ze skarbca. Potem zainstalowałem do folderu przeznaczonego dla Ery ów dodatek to potem zainstalowałem spolszczenie do niego i... nic. Dodam jeszcze że instalowałem Heroes33 patch updatujący złotą edycję do wersji 3.3, patch naprawiający pewien błąd i zapisy wszystkich kampanii, żeby można było od razu w nie wszystkie zagrać. Wgrałem je wszystkie do wszystkich 4 folderów, a potem dopiero zainstalowałem Erę. Taka odpowiedź wam wystarczy czy jeszcze mam cos napisać? I jeszcze czy ten problem to ze strony gry czy ze strony mojego komputera? Czekam z niecierpliwością.

Edit: Zapomniałem wspomnieć, że te 4 pliki, czyli heroes33 itd. instalowałem ze skarbca Jaskini Behemota.

Kammer PW
31 marca 2018, 20:00
Wywaliłem linka do pirata. Kup legalną wersję (gog.com) i wtedy pogadamy.

Ogólnie kombinujesz niesamowicie. Jesteś pewien, że spolszczenie zadziała na najnowszej wersji?
Odpuść sobie też patche 3.3, na zapisy i ten pewien błąd.

Ogólnie masz straszny bajzel w tych plikach.
Wywal wszystko, zainstaluj H3 z GoG-a i na jego kopię zainstaluj ERA II. Bez żadnych jeszcze patchy.

AmiDaDeer PW
31 marca 2018, 20:11
Od razu masz linka do Heroes 3 w GOG-u. 9 złotych, więc tanio.

diabełek412 PW
31 marca 2018, 20:19
W KOŃCU DZIAŁA! Nareszcie 3 dni z tym walczyłem, ale było warto. Okazało się, że nie powinienem instalować tych plików z Jaskini Behemota.

Szaman PW
1 kwietnia 2018, 00:59
I tak coś czuje że za 2-3 dni znowu coś ci się rozwali... xD

Następnym razem Diabełek nie prósz nasz o pomoc jak masz pirata (aka.Regna Ediszon). Zwróć się o pomoc jak będziesz miał oryginał.

diabełek412 PW
1 kwietnia 2018, 10:29
Spokojnie Szaman coś czuję, że prze bardzo długi czas nie będę miał żadnych problemów z grą.

Raiden PW
3 kwietnia 2018, 11:59
Ja za to swojego problemu chyba nie dam rady naprawić... Pousuwałem w rejestrze wszystko co było związane z Erą i Wogiem ale dalej problem z angel.dll. Cóż chyba pozostaje mi tylko czekać na nową wersję Ery.

avatar PW
3 kwietnia 2018, 13:38
Raiden, a ty masz originał czy pirata?

Raiden PW
3 kwietnia 2018, 15:34
W sumie ciężko powiedzieć :D Bo to Hirołsy z CD Action nr. 13/2015.

avatar PW
3 kwietnia 2018, 16:41
Moim zdaniem powinieneś spróbować zdobyć skądś jaką inną wersję H3.

Nyquar PW
14 kwietnia 2018, 21:03
Hej, mam pytanie, da się spolszczyć Erę, a także odpalać ją z HD Moda?

Kammer PW
14 kwietnia 2018, 21:17
Tak, ale starsze wersje.

Na ile mi wiadomo - nie ma spolszczenia na najnowsze wersje ERA II. Tak samo z HDmodem - była jedna wersja bardzo dobrze współpracująca z którąś ze starszych wersji ERA II, ale przyszły nowe wersje i już nie jest tak różowo.

Be6he6mo6th PW
29 maja 2018, 22:16
Your text to link here...

Czy ktoś mi wytłumaczy, jak naprawić pojawiające się w późniejszej grze pojawiające się zewsząd bugi, uniemożliwiające gre?
Chociażby ten bug, obojętnie czy wybiorę szybką walkę, czy normalną to nie mogę nic zrobić, bo pojawia się zaplątany bug który kończy się 3-4 oknami które pojawiają się w kółko te same.
Inny częstszy bug, który spotykam to jak komputer COŚ robi. Dokładnie nie wiem co, ale czasem próbuje ominąć to za pomocą trybu multiplayer i wpierdzielam się na miejsce kompa robiąc zupełnie coś innego jego herosami i grając następną kolejke (często takie coś pomaga, lecz nie zawsze).
Obecny bug uniemożliwia mi dalszą grę bo jak mam grać bez walki??
Czy są jakieś patche o których nie wiem, które likwidują te bugi?
Korzystam z Heroes HD mode Launcher (tryb WOG ), pobiera mi zawsze najnowszą aktualizacje, więc chyba mam najnowszą. Proszę mi doradzić czy nie marnować czasu na WOGa i grać w zwyklego gyrosa czy, może jednak znajdzie się sposób?
Tak btw. gram w WOGa głównie z tego powodu że można wyłączyć wygrywające czary, takie jak wrota wymiarów lub miejski portal. Nie znam sposobu który by mógł w tak łatwy sposób wyemilinować czary z puszek pandory, gildii czarów i innych rzeczy.
DZiękuje za uwagę i pozdrawiam.

Kammer PW
29 maja 2018, 22:29
Pierwsze słyszę o czymś takim z HD modem, więc strzelam, że w tym jest błąd.

Ściągnij sobie ERA II (na przykład stąd) i zainstaluj na czyste H3. ERA II to dalej rozwijany spadkobierca WoG-a, prostszy do instalacji i o wiele mniej dziurawy.

Minus taki, że będziesz musiał zacząć grać od nowa, bo już Ci się pewnie ERM posypał do reszty.

Andriej PW
30 lipca 2018, 13:02
Da się zrobić coś, aby w ERA w kampaniach były cutscenki tak jak w oryginalnym H3? Płyta włożona, plik Heroes3.vid skopiowany z płyty na dysk, w obu przypadkach cutscenek nie ma.

CloseChill PW
16 listopada 2018, 10:44
Witam otóż postanowilem sobie powrócić do heroesów po dluższej przerwie...

Dlatego też zacząłem gre od zera czyli gralem na wogu, pierw ROE przeszedlem normalnie 3 scenariusze i właczylem 4 oswobodzenie...
1 misje przeszedlem bez wielkich problem lecz problem tkwi w tym ze po zakonczeniu 1 misji
wybieram premie początkową i wyskakuje bląd podczas ladowania gry nie ważne czy zwoguje mape czy nie zrobie tego bląd hd moda i bląd microsoft visual +++


https://www.easypaste.org/file/2BKMI4ot/HD.CRASH.LOG.TXT?lang=pl


Dorzucam crashlog


I nieważne czy odpale normalna gre czy woga za kazdym razem ten sam bląd ...
Próbowalem powtorzyc misje ale to tez nic nie dalo...


Z góry dzieki za każda odpowiedz.

Dren PW
18 listopada 2018, 08:53
Zacznijmy od tego, że raczej nie powinieneś grać w Oryginalne kampanie + WoG.

1. Zalecam odinstalowanie WoG-a na czas przechodzenia kampanii z podstawki. WoG dużo miesza w kodzie gry.
2. Poza tym zalecam wymienić WoG-a na ERA II. ERA II to WoG tylko że łatwiej modyfikowalny i o wiele bardziej stabilny

avatar PW
18 listopada 2018, 09:07
Dren ma rację - WoG miesza w mechenice gry i np. zamienia jakiś kijowy artefakt na inny, ale właśnie ten artefakt jest jako możliwa do wyboru premia na początku następnej mapy kampanijnej. Poza tym kolejne wersje HD-Moda nie są tworzone z myślą o kompatybilności z WoGiem/Erą a HotA/SoD. Na pewno wersja HD-moda 4.275 działa najlepiej z ERĄ, z wersjami 5.xxx może być różnie.
I tak - zainstaluj ERA i zagraj w ten kampanie jeszcze raz, ale najlepiej z modem Safe SOD.

Kubson PW
27 grudnia 2018, 00:04
Cześć. Często, jak chcę podzielić jednostkę na dwa oddziały w trakcie bitwy, zdarza się że jednemu z oddziałów znika wskaźnik liczebności i jak naciągnę kursorem na niego, gra nie reaguje na jego obecność. Wiecie, jak to naprawić?
strona: 1 - 2 - 3 ... 112 - 113 - 114 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel