Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Fanarty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 28 - 29 - 30

AmiDaDeer PW
19 września 2018, 10:39
Wygląda jak Photoshopowy filtr, na który potem zostały nałożone maźnięcia narzędziem pędzla oraz inne efekty.

Kastore PW
19 września 2018, 11:47
Cytat:
Aczkolwiek, jeśli to rzeczywiście olej lub akwarela na płótnie, to szacun. Ale jeśli to tylko kwestia photoshopowego filtra, to Meh.
Przecież efekt końcowy jest ten sam. ;)

Eggyslav PW
19 września 2018, 12:57
Kastore:
Przecież efekt końcowy jest ten sam. ;)

Niby tak, ale wiesz, zrobić screena i przepuścić go przez PS to każdy głupi potrafi, zaś własnoręcznie od zera namalować pędzlem to potrzeba jednak nieco umiejętności, nieprawdaż?

AmiDaDeer PW
19 września 2018, 13:01
To zrób to. :P

avatar PW
19 września 2018, 13:28
A proszę bardzo. Ekran Dungeonu zrobiony w dwie minuty za pomocą strony befunky.com

AmiDaDeer PW
19 września 2018, 17:03
To nie ten sam efekt.

Kastore PW
19 września 2018, 17:34
Cytat:
Niby tak, ale wiesz, zrobić screena i przepuścić go przez PS to każdy głupi potrafi, zaś własnoręcznie od zera namalować pędzlem to potrzeba jednak nieco umiejętności, nieprawdaż?
No i co z tego? Efekt końcowy jest taki sam, więc dlaczego to jak coś powstało ma mieć jakieś znaczenie?

avatar PW
19 września 2018, 18:20
Oj ma znaczenie - chyba każdy bardziej sobie ceni rzeczy hand-made niż taśmowe z fabryki mimo tego samego finalnego wyglądu.

LivingAnarchy PW
19 września 2018, 20:04
avatar:
Oj ma znaczenie - chyba każdy bardziej sobie ceni rzeczy hand-made niż taśmowe z fabryki mimo tego samego finalnego wyglądu.

Jedynie powtórzyłeś twierdzenie, a nijak nie odpowiedziałeś na pytanie Kastore ;)

avatar PW
19 września 2018, 20:24
Gość namalował to na płótnie to ręcznie a następnie 'ucyfrowił' i pokazał w necie co namalował vs gość przepuścił istniejącą grafikę przez filtr i domazał cyfrowym pędzlem efekt - to wiedza o procesie powstawania obrazu (mimo identycznego efektu) ma duże znaczenie przy kontemplacji wyników. Chyba że Kastore pyta o coś jeszcze innego.

Trith PW
19 września 2018, 20:42
Chyba chodzi tutaj o uznanie pewnego wysiłku włożonego w jakąś pracę. W dodatku przerzucić de facto cudze dzieło bez własnego rzeczowego wkładu nie jest aż tak godne podziwu. Jest również kwestia, że jak coś jest odwzorowywane samodzielnie od zera zawsze pojawiają się pewne odstępstwa od oryginału, tu nieco inaczej poszła kreska, tam nieco inne wyszły kolory. To właśnie z takich detali oraz indywidualnej maniery warsztatowej bierze się charakter dzieła. Przedstawienie jakieś istniejącej wizualnej idei w innym świetle, po to przecież są fanarty.

Art rant concluded.

Kastore PW
19 września 2018, 21:11
avatar:
Oj ma znaczenie - chyba każdy bardziej sobie ceni rzeczy hand-made niż taśmowe z fabryki mimo tego samego finalnego wyglądu.
No właśnie mnie jest wszystko jedno jak coś powstało. :P
Wolę jak najprostsze rozwiązania, skoro dają taki sam albo nieznacznie różniący się efekt, najlepiej tak, żeby sposób wykonania nie był elitarny, żebym mógł był zazdrosny, że to nie ja na to wpadłem i nie ja to zrobiłem. Te obrazy np. nie podobają mi się bez względu czy były namalowane czy przepuszczone przez filtr. ;)

Eggyslav PW
20 września 2018, 09:44
Mnie też się nie podobają, chciałem tylko wyrazić uznanie dla autora, który prawdopodobnie poświęcił na malowanie swój czas i włożył w swoje dzieło swój wysiłek i artystyczną wizję. Owszem, gdyby przepuściłby obraz przez filtry efekt byłby ten sam, ale nie o efekt tu chodzi, tylko o nakład pracy. Tak jak Trith powiedział.

Belegor PW
20 września 2018, 22:59
https://kwejk.pl/obrazek/3263639/ta-mina.html

Dla smoka na pierwszy miesiąc roku szkolnego.

avatar PW
31 października 2018, 20:29
Autorzy: KoDa i Dymasya Silver

Bahamut PW
1 listopada 2018, 09:50
O kurka wodna, bardzo ładny fanart cytadeli.

avatar PW
5 listopada 2018, 21:38
KoDa tym razem o Confluxie.

Andruids PW
6 listopada 2018, 00:58
Zastanawia mnie czasem, czy powierzchnia jest śliska jak meduza (stworzonko, nie inny mityczny stwór) albo ślimak i czy da się potem odkleić język.

avatar PW
5 grudnia 2018, 19:26
Fanart autorstwa LostRohirrim.


Bahamut PW
23 grudnia 2018, 12:20
Sporo fajnych fanartów tutaj widzę, szkoda, że nie mam takiego talentu do rysunku.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 28 - 29 - 30
temat: Fanarty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel