Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 170 - 171 - 172 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
28 października 2018, 23:24
@Lord Hawk, wszystko było by pięknie, jakbym miał chociaż jedna jednostkę skończona w np. twierdzy. A zamysł mój jest taki, aby wypuścić całości albo wcale. :P

Aayren PW
29 października 2018, 22:52
O dziwo wiele pomysłów mi się podobało z tych zgłoszonych tutaj, a koniec końców wygrał chyba najlepszy. Na początku faktycznie wyglądał jak alternatywa a nie ulepszenie, ale kilka poprawek i już jest z niego piękna bestia! Zdecydowanie na tak - i chcę więcej koncepcji od Hei-reg;'a!

Fandor PW
30 października 2018, 19:22
Jednorożec jest świetny, dobry pomysł, jeszcze lepsze wykonanie, mam nadzieję, że z wszystkimi kolejnymi jednostkami pójdzie Ci równie dobrze. :D

Kuririn PW
1 listopada 2018, 18:28
Wstępna wersja Krasnalka.



Sugestie?

Drwal PW
1 listopada 2018, 18:42
Jest dobrze, aczkolwiek brodę dałbym mniej szarą, a bardziej białą. Ewentualnie można mu dać troszkę masy, ale nie jest to konieczne. Po prostu jestem ciekawy czy byłoby lepiej. Dobra robota... od strony technicznej. A czy nie jest to za bardzo uzbrojone jak na drewniany bastion? Boję się, że miasto straci swój wiejsko - leśny charakter. Ja osobiście wyobrażałem sobie krasnoluda jak takiego starego z mchem na hełmie, ewentualnie z lepszą bronią, ale na pewno nie w całym rycerskim rynsztunku jak w Castle. Po prostu - wykorzystanie tego co jest w przyrodzie.

Kuririn PW
1 listopada 2018, 19:04

Może coś takiego?

Andruids PW
1 listopada 2018, 19:20
Mocarnie i epicko, moim zdaniem nic więcej nie potrzeba.

Drwal PW
1 listopada 2018, 19:34
Zmieniam zdanie, jest kapitalnie.

Mistrz PW
1 listopada 2018, 19:50
Jest świetnie. Może tylko prostsze rogi mu dać...

Drwal PW
1 listopada 2018, 20:05
Perspektywa też mogłaby być lepsza, widać to po nogach.

Kuririn PW
1 listopada 2018, 21:07
Perspektywa:

avatar PW
1 listopada 2018, 21:16

Kuririn PW
1 listopada 2018, 21:23

Jeszcze trochę pracy i będzie w miarę dostatecznie...

Nephretes PW
2 listopada 2018, 00:26
Jaśniejszą brodę dać bo się zlewa ze zbroją i będzie cacy. Udane ulepszenie ulepszenia.

Kuririn PW
2 listopada 2018, 00:57
Czas na:

Cokolwiek :P

Lord Hawk PW
3 listopada 2018, 16:21
Chyba nikt nie ma nic do dodania, po prostu dobra robota i nie ma się do czego przyczepić, ani nic więcej nie potrzeba.
Jednak mam jedno pytanie, na arcie jest opcja bez tarczy, więc on ostatecznie będzie bez czy z nią ? [jakby co obie opcje mi się podobają, tylko z ciekawości pytam].

Kastore PW
3 listopada 2018, 16:25
Kolor skóry trzeba rozjaśnić.

Kuririn PW
3 listopada 2018, 16:41
Lord Hawk:
Chyba nikt nie ma nic do dodania
Nikt nic nie ma do dodania, bo grota umarła.
Lord Hawk:
Jednak mam jedno pytanie, na arcie jest opcja bez tarczy, więc on ostatecznie będzie bez czy z nią ?
Jasne ze z tarczą. Art zawsze pozostanie artem.
Kastore:
Kolor skóry trzeba rozjaśnić.
Ogólnie, kolor skóry powinien być bardziej różowawy, ale kogo to. :P

Drwal PW
3 listopada 2018, 18:21
Z kolorem się zgadza, to drobny zabieg, którego powinieneś się podjąć Ryba Kuririn.

Lord Hawk PW
3 listopada 2018, 20:36
Akurat kolor skóry to prawie nie dostrzegalny w rodziałce w grze, jeśli chodzi o twarz, ale faktycznie nieco odstaje, jednak jeśli się lepiej przyjrzeć to na rękach i nogach też [wcześniej wydawało mi się że to celowo, rękawiczki i pełny pancerz poza twarzą].
strona: 1 - 2 - 3 ... 170 - 171 - 172 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel