Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] The Forge
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14

Acid Dragon PW
17 sierpnia 2004, 11:50
Zawsze ważnym elementem Kwasowej Groty pozostanie dział The Forge. To tajemnicze miasto H3 ostatecznie nigdy nie ujrzało światła dziennego, a to, aby tak się jeszcze stało powoli staje się już nierealne. 
Ale może jednak? 
Tu w każdym razie możecie przedstawić swoje opinie co do porzuconego projektu NWC, futurystycznego i wielce intrygującego miasta Forge.

Ulung PW
22 sierpnia 2004, 14:10
Witam, napisanie pierwszego mojego postu w ogóle jak i w tym temacie padło na mnie.

W WoG'u przydałaby się Kuźnia i to bardzo... nie jako projekt marzeń, ale jako miasto, które kanonicznie poprawne nie weszło ostatecznie do gry, co jest smutne.

Szkoda jednocześnie, że istnieje multum projektów miast tego typu - większość jednak albo upadła, albo pozostała w fazie suchego tekstu "co chcemy zrobić".

Parson Junior Melo PW
25 sierpnia 2004, 13:47
Słyszałem, że na żadne nowe miasto nie ma szans, gdyż trzeba wejść głęęęęboooko w kod gry, a dostęp do niego mają panowie z UBIsoft... No i dali do zrozumienia, że nie ma co liczyć na udostępnienie(nie odpowiedzieli kilkakrotnie na maile WOG-team`u)

Dru PW
13 listopada 2004, 23:21
Jak już pisałem na wielu forach. Moja postawa jest neutralna wobec umieszczenia zamku forge w HoMM. Doskonale zdaje sobie jednak sprawę ze s-f jest nieodłącznym elementem świata MM ale w tym przypadku nie wiem czy wyszło by to na dobre samej grze, jeśli tylu fanów było przeciwko wprowadzeniu tego zamku do gry....

Acid Dragon PW
14 listopada 2004, 21:00
Nie wiem czy rzeczywiście "aż tylu" ilu może się wydawać. Pamiętajmy w końcu, że wg. NWC byłoby to raczej ok 5%.

Faktem jednakże jest, że kontrowersje na pewno wzbudzał i wzbudza chyba cały czas :P

Osobiście chyba już nieco straciłem nadzieję na przywrócenie tej legendy do życia. Tak naprawdę nie ma się nawet za bardzo z kim w tej sprawie kontaktować. Chyba, żeby jakoś dotrzeć do jednego z byłych członków NWC...

Dru PW
21 listopada 2004, 12:58
Ale jak twierdzi Greg Fulton dla niego była to wystarczająca liczba do wstrzymania prac nad forge w skutek czego nie zobaczyliśmy już forge w grze i teraz nowi fani HoMM którzy nie znają do końca świata MM protestują (tak jak tamci protestowali) żeby taki zamek nie ukazał się. Jeśli jednak forge pojawił by się to ludzie mogli by się przekonać ze s-f jest rzeczą normalną w świecie MM dzięki fabule która była zawarta razem z forge.


Jedynie nasuwa mi się pytanie „czemu NWC nie wydało osobnej łatki do HoMM3â€? przecież tyle pracy poszło na marne....

Rabican PW
15 stycznia 2005, 17:40
Ja uważam, że właśnie science-fantasy jest najmocniejszą stroną fabuły MM. A tak właściwie: może ogłosimy zrzutę na łapówkę dla kogoś z Ubisoftu, aby udostępniono to miasteczko;)?

Trang Oul PW
17 czerwca 2005, 20:08
Wystarczy "tylko" zrobić wszystkie grafiki budynków w zamku i na mapie, animacje stworów, Dowódcy, wymyślić bohaterów. Samo dodanie miasta jest możliwe.

Nagash PW
18 czerwca 2005, 14:48
Trang. Zrobić animacje takich jednostek nie jest wcale takie łatwe. Jest to bardzo, bardzo pracochłonna praca, która wymaga cierpliwości i poświęcenia.

Trang Oul PW
18 czerwca 2005, 19:20
To chyba oczywiste, że bardzo trudno robić animację. Dlatego słowo "tylko" napisałem w cudzysłowie.

Acid Dragon PW
20 czerwca 2005, 10:47
narysować wszystkie potrzebne klatki animacji :P - tu nie ma żadnej filozofii, ani narzędzi. Po prostu mozolne tworzenie animacji. Dlatego właśnie to takie trudne.

Alamar PW
21 czerwca 2005, 13:05
A nie da się wykorzystać animacji z Might&Magic?
W koncu były tam takie stwory jak Patrol Unit (latająca kula), Androidy (pająkopodobne), czy człowiek z blasterem (blaster guy c).

Acid Dragon PW
21 czerwca 2005, 18:56
Co do jednostek z MM - Alamarze, ten pomysł już krąży od dwóch lat ;). Zobaczymy, czy zostanie wykorzystany....

Nagash PW
1 lipca 2005, 07:16
Ludzie wypowiadajcie się na temat mojego projektu! :) Nie wiem czy jest w ogóle sens go realizowac dlatego was sie pytam. Jak narazie tylko Kathrin odpowiedziała... ;)

Acid: obecnie owego projektu już nie ma w sieci.

Kathrin PW
1 lipca 2005, 11:34
Sorry, że tak lapidarnie:) Fajnie wygląda, szkoda, że się nie porusza.

Nagash PW
1 lipca 2005, 12:07
Mam już całą animacje. Ale nie chce mi się robić gif'a :P

Alamar PW
1 lipca 2005, 12:09
A możesz powiększyć swój obrazek? Bo na razie nie za bardzo wiem co widzę. Choć chyba wyszedł ci on lepiej od tego stworka z projektu FORGE.

Nagash PW
2 lipca 2005, 22:10
OK. Pokaże wam całą animacje. Jest do obejrzenia TUTAJ . Piszcie czy wam się podoba czy nie ;)

Alamar PW
3 lipca 2005, 09:50
TERAZ przynajmniej coś widzę. Nawet nieźle ci to wyszło. W każdym razie pewnie lepiej od tego cyberzombie z Forge.

Nagash PW
3 lipca 2005, 12:07
Nie rozumiem Cie. Jak lepszy od tego z forge?
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14
temat: [H3] The Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel