Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 168 - 169 - 170 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
23 października 2018, 18:58
biere!

Kammer PW
23 października 2018, 18:58
Jokes aside - siodło mi się bardzo podoba, reszta już mniej, rozdziała H3 jest wszak kapkę mniejsza i to się nieco rozpikseluje i średnio będzie wyglądać (na przykład ta badass morda).

Kuririn PW
23 października 2018, 19:01
Hei-Reg, mógłbyś ciapnąć jeszcze jakąś brodę? chce zobaczyć Twój zamysł.

Drwal PW
23 października 2018, 19:06
Super pomysł, idealnie pasuje stylistycznie do azjatyckiego Bastionu. Ciekawe jak to wykona Kuririnek. ;P

Hei-reg; PW
23 października 2018, 19:19
Jednorożec w Heroesach 5 miał taki fryz i mi się to u niego podobało, więc się wyraźnie zasugerowałem.:D

Brody już nie dawałem bo wydawał mi się przeładowany. Grzywa przykuwa wystarczającą uwagę. Ale to tylko koncept - możesz go zmodyfikować pod siebie przy modelowaniu. ;) Podobnie ze szczegółowością, jeśli pewne rzeczy będą wyglądały gorzej po pomniejszeniu to je po prostu uprość. :)

Kuririn PW
23 października 2018, 19:33
Dziękuję tak czy siak!
A koszmara namalowałbyś, i piekielnego ogara, bazując się na unikornie z h3?

Warmonger PW
23 października 2018, 20:36
Hei-reg powrócił, aby nas ocalić! :*

Mistrz PW
23 października 2018, 20:43


Moja propozycja, bardzo robocza i na szybko.

Dydzio PW
23 października 2018, 21:38
Przestańcie z tą brodą, jednorożec z brodą ma dla mnie taki sam sens jak gorgona albo kościany smok z brodą

Kuririn PW
23 października 2018, 21:44
Dydzio:
Przestańcie z tą brodą, jednorożec z brodą ma dla mnie taki sam sens jak gorgona albo kościany smok z brodą
Nie kuś mnie ^^

Andruids PW
23 października 2018, 21:50
Wygląda jak drugi róg, lol.

Kastore PW
23 października 2018, 22:26
Wygląda jak koń z głową kozy i nogami krowy.

&fiorin PW
23 października 2018, 22:37
@Hei-reg; sketch is really touching :D

Kuririn PW
24 października 2018, 01:15
Wersja bez szlifów:

Eggyslav PW
24 października 2018, 08:55
No, i takiego jednorożka to ja rozumiem!

avatar PW
24 października 2018, 09:07
A ja mam problem nie z samym wykonaniem, a bardziej z samym konceptem. Mimo, że pomysł Hai-rega jest mocarny, ale jeśli zostawić trzy jednorożce obok siebie coś się gryzie. Mamy się Jednorożca, potem jego ulepszenie - Bojowego Jednorożca - który jest wyraźnie grubszy, przez co wygląda jak taran rozjeżdzający wrogie wojska a ten jednorożec prezentuje się wspaniale, ale jest to Jednorożec Galowy, pod prezentacje na uroczystościach niczym konie arabskie. Gdzieś utracił przymiotnik "bojowości" poprzednika. I to mój zgryz. Dlatego szkic Mistrza jest bardziej hmm... logiczny.

Kuririn PW
24 października 2018, 13:51

avatar, musisz być taki okrutny :P
EDIT: I to jest zadbany jednorożec przez krasnale, co ich Acid wyrzucił z groty. :P

Mistrz PW
24 października 2018, 13:56
Robota jak zwykle piękna, tylko więcej mu daj mięcha i grubszy róg. Co do brody to nieczgadzam się z przedmówcami. Oba jednorożce mają brodę, ulepszony większą więc twój powinien mieć jeszcze większą.

Lord Hawk PW
24 października 2018, 16:25
Bardzo ładny zarówno rysunek Hei-reg'a oraz wykonanie Kuririna, ogólnie do samego modelu nie ma się co doczepić, mniej więcej o coś takiego chodziło jak pisałem o zbroi, normalnie dzieło sztuki.
Jednak, mimo że sam model jest piękny, to jako alternatywne ulepszenie, a nie jako 2, tzn. posłużę się przykładem który tu był wspomniany z DBZ, jeśli przyjmiemy że podstawa to SSJ, ulepszenie to USSJ [większe mięśnie], to nowy wygląda bardziej jak SSJ2, czyli dobry jako ulepszenie podstawy właśnie, temu zgadzam się z avatarem, do pełni szczęścia potrzeba "przypakować" go nieco, tak żeby od razu było widać że to ten najwyżej w hierarchi.
Od siebie dodam że przydało by się rozjaśnić ucho jak na obrazku [bo obecnie trochę się zlewa z grzywą] oraz może trochę "zblielić" ten niebieski, jeśli już musi być, bo trochę wygląda jakby ktoś wyprał go z czymś niebieskim :D, a wystarczająco się odznacza szczegółami że chyba zmiana skóry nie jest aż tak potrzebna, ale to już wedle uznania, a i jeszcze minimalnie obniżyć pysk, pozostałe mają bardziej pod ukos.

avatar PW
24 października 2018, 17:10
Dobra - po przemyśleniu tonuję trochę poranną opinię. Znaczy - przemyśleń nie zmieniam, ale jak przypomniałem sobie wygląd siedliska ulepszonego War Unicorna, to obecny model nawet do niego pasuje.
strona: 1 - 2 - 3 ... 168 - 169 - 170 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel