Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 166 - 167 - 168 ... 200 - 201 - 202

Trith PW
20 października 2018, 12:42
Czerń bym odrzucił całkowicie, ze względu na symbolikę/charakter tego koloru. Jak jednostki nagle dostaną czerni to będą to strasznie odstawać od kolorystyki i charakteru ekranu miasta i bohaterów. Fajnie że czarna jednostka ze świecącymi tatuażami może wyglądać fajnie, ale musi też wyglądać fajnie w szerszym kontekście frakcji.
Dlatego właśnie powtórzę raz jeszcze o czym przez chyba pół godziny mówiłem Kuririnowi na cmentarzu: najwydajniej byłoby stworzyć jakiś zarys charakteru ulepszeń dla każdej frakcji zawierający ogólny temat oraz kierunek kolorystyczny, wtedy pytania typu "czarny czy różowy" znajdą odpowiedź z automatu.

Kastore PW
20 października 2018, 13:35
Wcale nie wyglądałby jak jednorożco-golem. >:(

Kuririn PW
20 października 2018, 13:42
Ja proszę, abyście zakończyli tą debate odnośnie czerni.

Kammer PW
20 października 2018, 15:00
Proponuję zaimportować z H4 rainbowrożca.

AmiDaDeer PW
20 października 2018, 15:07
Kuririn:
to nie jest heroes 4

Kammer PW
20 października 2018, 15:13
Co nie zmienia faktu, że byłoby to lepsze trzymanie się stylu niż przemalowanie jednorożca na czarno z jakiegoś powodu.

AmiDaDeer PW
20 października 2018, 15:44
I tak to nie byłoby trzymanie się stylu. To nie Conflux, tylko Rampart. Tu nie ma tęczowych jednostek.

Dalej jestem za tym, żeby ulepszenie jednorożca bitewnego było bardziej zielone. :P

Kastore PW
20 października 2018, 15:50
Hmm... A jak wygląda budynek ulepszonego jednorożca? :P

Mistrz PW
20 października 2018, 16:02
Kuririn:
Do bastionu czarny jak znalazł. Brawo!

Drogi Kuririnie, propozycja jak propozycja. Może się podobać lub nie, ma za to wpływać na wyobraźnię i inspirować. Nie tędy droga? Ok.pokombinujemy dalej, choć nie bez kozery powstało określenie "Czarny Koń";)

Swoją drogą War Unicorn też niezbyt pasuje do klasycznego wyobrażenia Jednorożca. Stąd też pomyślałem, że taka wielka czarna bestia to zawodnik na naprawdę ciężkie jatki, nie klasyczny spokojny Unicorn.

AmiDaDeer PW
20 października 2018, 16:07
Kastore:
A jak wygląda budynek ulepszonego jednorożca? :P
Gdybyś miał kierować się kolorami budynków w Ramparcie, by stosować te same barwy u jednostek, wyszłyby Ci dziwne rzeczy.

Magiellan PW
20 października 2018, 17:44
Pragnę tylko nieśmiało zauważyć, że mamy już jednego czarnego konia w grze (zmora) i czarny jednorożec choć może i prezentowałby się całkiem ciekawie mógłby być zbyt podobny... Mi osobiście najbardziej podoba się pomysł Hobbita, żeby tego jednorożca, że tak napiszę spróbować nieco "udendroidzić" (XD). Wydaje mi się, że taki zabieg może wyjść całkiem ciekawie i dać niezłe rezultaty...

Kastore PW
20 października 2018, 18:19
Abstrahując od jednorożca, to w H3 nie ma żadnej zmory.

Kuririn PW
20 października 2018, 18:50
WoG

Kurek PW
20 października 2018, 19:23
Czarny jest zupełnie nie do przyjęcia.

Tęczowy niby lepszy, ale faktycznie ta frakcja w h3 nie jest aż tak tęczowy jak w innych częściach. W sumie bastion jest mało kolorowy.

Zielony to trochę dziwnie, bardziej by się z Kelpie kojarzył, a ten konik już jest zajęty przez Ruiny.

W sumie możnaby próbować inne kolory, ale wychodzi na to, że tęczowy to najmniejsze zło.

Kammer PW
20 października 2018, 20:58
OK, to pójdźmy na kompromis - elficka łuczniczka na jednorożcu z kilkoma strzałami.

Bastion dostanie drugiego strzelca, a jak da się pełną skuteczność w walce wręcz, to dalej będzie mógł spełniać swoją dotychczasową rolę.

AmiDaDeer PW
20 października 2018, 21:00
Zdefiniuj "kompromis"...

Kammer PW
20 października 2018, 21:07
Będzie białe i skończymy z debatami kolorystycznymi!

Eggyslav PW
20 października 2018, 21:29
A może po prostu zamiast kombinować z kolorystyką dać zwykłemu jakiegoś rodzaju Kropierz, lub zbroję?


Kuririn PW
20 października 2018, 21:41
No zobaczymy, jak to się będzie widziało czarne na czarnym ;) Dziękuje Eggyslav!

Mistrz PW
21 października 2018, 09:01
Znalazłem takiego pięknego bydlaka.



Prosił bym o wstrzymanie się z linczem, ale może dać koniczkowi Red Bull'a?

strona: 1 - 2 - 3 ... 166 - 167 - 168 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel