Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 163 - 164 - 165 ... 200 - 201 - 202

zmudziak22 PW
7 października 2018, 13:10
Fajny Smok, wzorowałeś się na Intrze H3?

Kuririn PW
7 października 2018, 14:26
Nie, nie wzorowałem się na intrze.

avatar PW
8 października 2018, 08:47
Podoba mi się kolor błon na skrzydłach. A jeśli mówimy o pomysłach na ulepszenie - zdecydowanie postarałbym się mu dodać 'parę kilogramów więcej'. Nie za dużo, by animacja nie wykraczała poza dwa heksy, ale jednak trochę bym smoczka utuczył!

J. M. Sower PW
8 października 2018, 12:05
Według mnie złoto na skrzydłach jest zbyt mało intensywne, przez co wygląda jak jakieś błoto ;P ale rozumiem że może to być tylko kwestia oswietlenia na tej konkretnej klatce animacji.

Matheo PW
8 października 2018, 13:32
Mi się nie podobają te czarne paski na skrzydłach zakończone kolcami. To nie wygląda naturalnie, są za grube. Wydaje mi się, że to ulepszenie nie musi być czarne, może mieć zupełnie inny kolor. W końcu głównie kolor odróżnia smoki w grze. Ciemny fiolet, purpura?

Kuririn PW
8 października 2018, 16:44


Dodam również, że ul czarnego smoka zyskało inna topologie skrzydeł. - nie wiem czy na plus.

avatar PW
8 października 2018, 17:09
Topologia skrzydeł niewiele tu zmienia - po prostu linia ulepszenia: smok czerwony->smok czarny->smok czarny bardziej jest bez sensu. Nawet WoGowski Darkness Dragon pod tym względem lepiej się prezentował.

Kuririn PW
8 października 2018, 17:16
avatar, to jest cios poniżej pasa. :P WoGowski Darkness Dragon powiadasz...

Drwal PW
8 października 2018, 18:54
Niestety zgadzam się z avatarem. Dodam jeszcze, że oryginalny czarny smok już jest dosyć mało czytelny i "napaćkany". Jeszcze większa ilość elementów sprawa wrażenie sztucznego doklejenia.

Kastore PW
8 października 2018, 19:09
Fajnie, że o tym nie mówiłem dawno temu jak nikt inny nie zwracał na to uwagi.

Mistrz PW
8 października 2018, 22:02
Uważam że smoczulo wygląda przednio, choć niezbyt czuć tu ulepszenie. Z kolorem łusek nie poradzimy, czerń jest najbardziej cool i basta. Błony na skrzydłach i kryzach powinny być bordowe i czerwone, rogi i kolce zaś złote ;)

&fiorin PW
9 października 2018, 01:21
Why not then grayish scales for resolve the 'visibility' problem. Not a gray dragon.. more like a oldish one.

avatar PW
9 października 2018, 15:23
Dla mnie logicznym ulepszeniem smoka byłoby stworzenie czarno-czerwonego smoka z odpowiednią mieszanką tych dwóch kolorów (i musiałby być tłustszy :D). Parę randomowych przykładów z netu:




garnithron PW
9 października 2018, 15:55
Może skrzydła (błonę) i kolce na metaliczny złoty kolor?

Lord Hawk PW
9 października 2018, 16:17
Zgadzam się z avatarem, szczególnie ten 1 obrazek doskonale się nadaje jako wzór kolorystyczny, czerwono-żółty -> czarno-żółty -> czarno-czerwony i od razu by się odróżniał od czarnego.

witchking PW
9 października 2018, 16:30
Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jest wrzucenie do lochu smoka zielonego->czerwonego->czarnego a do bastionu miedzianego->srebrnegi->zlotego. Jest to moze wieksza ingerencja w grze, ale daje gwarancje latwego ich rozroznienia.

Kastore PW
9 października 2018, 16:38
witchking:
zielonego->czerwonego->czarnego
witchking:
daje gwarancje latwego ich rozroznienia
Quoi?

Kuririn PW
9 października 2018, 16:41
avatarku, gdzieś zgubiłeś wątek miłosny z WoGa, w tych Twoich sugestiach. ^^
Ale dzięki waszym komentarzom, mam większy zamysł na to ulepszenie.

Kurek PW
9 października 2018, 19:15
...i elementy ciemnobrązowe do tego!

Alistair PW
9 października 2018, 19:33
W sumie taki czerwono-czarny byłby idealnym połączeniem czarnego i czerwonego smoka w drodze ewolucji.
strona: 1 - 2 - 3 ... 163 - 164 - 165 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel