Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Disciples II: Dzieje Nevendaar - Zwiastun Mroku
komnata: Podziemna Tawerna

avatar PW
17 września 2018, 15:46

Modów (a właściwie modzików) do Disciples 2 powstało trochę, ale zwykle to były mody zmieniające statystyki, nazwy, koszta i kilka innych parametrów. Chyba o moda graficznego nie pokusił się nikt. A tu natknąłem się na projekt, który nie tylko ma być modem, ale także dodatkiem! Mniejsza o problemy nazewnicze - oddaję głos autorowi co do tej pory stworzył.

Cytat:
-Około 80 nowych obiektów krajobrazu, dodane zostały nowe grafiki obiektów użytkowych (np. Ruiny) oraz grafiki skarbów.
-Nowy rewolucyjny system nakładek graficznych umożliwiający zmiany wizerunku zasobów czy miast bez ingerencji w kod źródłowy gry.
-10 nowych jednostek, z czego dwie z zupełnie nowymi spritami, (Parametry jednostek mogą ulec zmianie) W pełnej wersji planowane jest około 35 nowych jednostek w tym tez nowi dowódcy.
-System gór z wersji Alpha Disciples 2
W becie dostępny jest samouczek oraz jedna testowa w pełni grywalna mapa."


A co ma być w finale? Ano:
Cytat:
W pełnej wersji dodatek będzie rozwijać fabułę Disciples 2 oraz przedstawi powstanie nowej neutralnej rasy Mrocznych Zastępów.
Dodatek jest przystosowany do polskiej wersji Buntu Elfów z ekstra klasyki, lecz był testowany na wersji anglojęzycznej Gold i działał bez zarzutu.
Prawdopodobnie polonizuje tez grę w jakiś 90%.

Co najważniejsze - jest już dostępna wersja beta do zagrania.

Jest też filmik z wersji beta do obejrzenia.

Jest też bardzo fajna galeria konceptów do obejrzenia. A przede wszystkim jest strona projektu na FB gdzie można znaleźć więcej informacji a także zadać pytania bądź zostawić autorowi pozytywny feedback.

Lord Hawk PW
17 września 2018, 17:56
Co prawda zbyt dawno i niezbyt dużo zagrałem w podstawkę, ale miło widzieć że i tu ktoś majstruje.

avatar PW
11 lutego 2021, 19:49
Wiem, że nie w temacie, ale... zapowiedziano nową grę ze świata Disciples. Disciples Liberation będzie RPG-iem także na konsole i na razie na steami jest w wersji pre-alpha.

Alistair PW
11 lutego 2021, 20:31
Ciekawe. Co prawda filmik kompletnie nic nie mówi o wyglądzie samej gry, jednak jeśli będzie z tego ciekawa gra, to nie pogardzę. Co prawda w trójkę nie grałem, ale w dwójkę jak najbardziej.
temat: Disciples II: Dzieje Nevendaar - Zwiastun Mroku

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel