Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Quicksilver
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

AmiDaDeer PW
6 grudnia 2006, 15:24
Mam nadzieję, że można będzie te nowe wyglądy jednostek 8 poziomu ściągnąć bez Quicksilvera.
Jedynym problemem może się okazać piekielna hydra, której nie ma oraz feniks, który po prostu nie pasuje do Wrót Żywiołów.

Trang Oul PW
24 stycznia 2007, 22:16
Beta Quicksilver dostępna dla każdego!
Nie przekazywać pliku dalej!

Dark Dragon PW
25 stycznia 2007, 08:20
Co w niej jest?

Trang Oul PW
25 stycznia 2007, 16:06
Ściągnij i zobacz, ewentualnie przejrzyj stronę Quicksilver. M.in. nowe potwory zastępują stare (nawet niektóre z SoD).

Blejs PW
25 stycznia 2007, 19:54
Ściągnąłem ten mod, chciałem wypakować, ale pokazuje mi się okienko na hasło... skąd je wziąć? Na głównej stronie nic nie mogę o tym znaleźć.

Trang Oul PW
25 stycznia 2007, 20:03
Ech, ludzie, lisze, smoki, elfy.... Czytanie ze zrozumieniem! Hasło jest podane tu.

Seener PW
26 stycznia 2007, 00:30
A nie dało by się zrobić tak, zeby wszystkie tego typu rzeczy umieścić w grocie, w jednym miejscu ?

Acid Dragon PW
26 stycznia 2007, 00:50
Nie, nie dałoby się. Z kilku względów. W tym wypadku autor sobie zastrzegł. Ja zresztą Nowe Ulepszenia też staram się ograniczyć tylko do Groty, bo poza Grotą tracę jakąkolwiek kontrolę na to, jaka wersja gdzie się znajdzie.

Seener PW
26 stycznia 2007, 01:38
Aha - zrozumiałem.
Pozwólcie, że podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat tego moda. Niestety ale będę głównie krytykował. Nie będę ukrywał, że jest w nim ogrom błędów, bo jak inaczej można nazwać np. zjawisko, że coś co na pierwszy rzut oka jest osą, w nazwie i w statystykach okazuje się być goryniszem :P. Kobold Trang: Jaki kobold? to wg tego jednostka równorzędna lub nawet gorsza od chłopa, a to już chyba przegięcie. Wygląd nowych żywiołaków jest po prostu fatalny, zaś ulepszenie sprajtki jest o wiele za mocne. Kolejny poważny błąd to nowy demon i diabeł. Jednostki te zajmują wyraźnie dwie kratki na polu bitwy podczas gdy faktycznie zajmują jedną. Jest to strasznie mylące, ja np. zaatakowałem hell barona (przynajmniej tak mi się wydawało) a efekt tego był taki, że mój Alp po prostu koło niego usiadł. Całkiem odwrotnie ma się rzecz z ulepszeniem Miryda - czyli zajmuje jedną kratkę, a atakować się go da z jakby na odległość, co ciekawe - kontratakuje :P . Ulepszenie wiwerny i ptaka gromu (który nazywa się Drakolicz, ma jego atak i statystyki) nie ma animacji, gdy stoi w miejscu. Poza tym w obu przypadkach podniesione do góry nieruchawe skrzydła podczas walki są bardzo irytujące. A nowe złe oko ma 4 hp. Minotaur to golem w minotaurowym ciele :P Stwory 8poziomu są niczego sobie, choć statystyki mają jednak przesadzone a hell hydra to gorynisz (zaś ten jak już pisałem - to osa) Jedyna chyba udana jednostka to rycerz z nekropolii i ulepszenie gorgony. Podsumowując: Mod moim zdaniem jest fatalny, nawet dla takiego maniaka herosa, jak ja. Nie nadaje się do grania. To faktycznie jest mod Beta, a raczej Alfa :P. Będą w nim musieli jeszcze ogrom rzeczy poprawić, zanim doprowadzą go do stanu używalności. Zaznaczam, że to co napisałem, to w 100% subiektywna ocena, ale fakty tu przedstawione są obiektywne.

Trang Oul PW
26 stycznia 2007, 16:28
Po pierwsze, to jest wersja beta.
Po drugie, u mnie nie ma żadnego problemu ze statystykami. Najprawdopodobniej źle zainstalowałeś QS albo masz jakieś pozostałości po innych dodatkach. Przypominam, że należy zastąpić WSZYSTKIE skrypty i inne plik. Co do nazw, sprawdź, czy w folderze H3/Data nie masz jednego z tych plików: crtrais0.txt, crtraits.txt, zcrtrait.txt. Jak masz, to je skasuj. Powinieneś mieć dobre, angielskie nazwy.

EDIT: Jeżeli korzystasz z patcha do edytora map, to musisz zostawić te pliki i ręcznie popoprawiać nazwy.

TeHniK PW
26 stycznia 2007, 23:23
Ja jestem zachwycony QS. Nie wiem, co Ty Seener się tak przyczepiłeś. Nie przesadzając, podoba mi się w nim wszystko - każda pojedyńcza klatka nowych jednostek, a szczególnie minotaur. Gra się o wiele ciekawiej. Blood Demon ma świetną umiejętność i ogólnie nie mam się do czego przyczepić. No, może do dwóch rzeczy mogę - po pierwsze to, że nie ma się do czego przyczepić, a po drugie, że to tylko ver. beta. Mod zapowiada się rewelacyjnie - czekam na Full ver. !

Seener PW
27 stycznia 2007, 16:35
Optymista. Wg mnie ta trial wersion (bo chyba tak jest) jest nabłędowany Trang: Co to znaczy? jak nie przymierzając - dobra zupa skwarkami :P Może to faktycznie będzie dobre ale po gruntownych poprawkach

Niew korzystam z patcha do edytora map.

Narsil PW
30 stycznia 2007, 16:08
Widzę, że u niektórych czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy. To jest WERSJA BETA, która ma prawo zawierać błędy. Wersja beta nie służy graniu, tylko testowaniu i wykrywaniu błędów. Chociaż to już tradycja, że szanowny przedmówca z zasady ma (eufemizm) negatywne nastawienie do wszelakich fanowskich projektów.

Eteryczny Smok PW
10 marca 2007, 16:54
Niewiem czy tez zauwazyliście ze link wysiadl (albo ja tez nieczytam ze zrozumieniem) czy ktos moglby zamiescic jakiegos alternative link albo ewentualnie na gg wiem ze autor zastrzegł sobie aby nie rozpowszechniac tego pliku (ale niewiem co chcial przez to osiągnąć) w każdym razie jedna osoba nic niezmieni.

Trang Oul PW
10 marca 2007, 20:23
Napisali już do BJ o tym, trzeba czekać, aż naprawi.

MCaleb PW
16 marca 2007, 20:52
Narsil jeszcze kilka postów temu napisał "Widzę, że u niektórych czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy.", ja od tego tylko odejmę "ze zrozumieniem" i dodam w tym miejscu "i pisanie".
(Ze względu na lenistwo Tranga nieaktualne, ze względu na moje lenistwo - wciąż tu jest).

ponury PW
16 marca 2007, 21:24
MCaleb, może wiesz, co z tym qs, albo znasz stronę, na której jeszcze można ściągnąć.

A tak przy okazji, ja wiem, że to wersja beta, tylko że link, jaki podał Trang Oul po prostu nie działa. Bo ja biorę tam, gdzie można ściągnąć i pisze, że strona wygasła.

Trang OulTrang Oul(w miejscu, gdzie jeszcze przed chwilą była głowa ponurego, teraz jest wypalony kikut)
Następnym razem (a będzie taki?) radzę sprawdzać pisownię.


MCaleb PW
16 marca 2007, 21:28
Nie wiem. To jest wersja beta, więc nie zawiera wszystkich opcji pełnej wersji (która jeszcze nie jest gotowa), a zamiast tego zawiera całą masę błędów do naprawienie (dlatego jest betą :P).

PS: Właśnie straciłeś trzy kończyny, pierwszą za małe 'M', drugą za małe 'C', a trzecią za zbędne 'c' w mojej ksywce.
Dla Tranga prawie nic nie zostanie... a trochu tego się nazbierało - podwójne postowanie, jego nick także pisany z małych liter...

Trang Oul PW
16 marca 2007, 21:49
Quicksilver - nowy, działający link.
Hasło takie samo, jak do poprzedniego.

ponury PW
16 marca 2007, 22:51
Trang Oul wyluzuj i sorki ale jestem nowy i dopiero się oswajam. Za parę dni już automatycznie będę pisał z wielkiej litery wszystkie ksywki.

Sorki dla Tranga i MCaleba (wiem, że nie jestem w temacie ale wolę zachować honor i głowę) Mam nadzieje że wybaczycie moje roztrzepanie i ten brak szacunku, którym Was obdarzyłem (NIESTETY).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [WoG/mod] Quicksilver

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel