Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H1/mod] Heroes I: Masquerade
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Andruids PW
15 lipca 2018, 01:06
W najnowszej wersji, Nomadów zastępują roboty z Might and Magic II.




avatar PW
15 lipca 2018, 09:06
W samą grę jakoś nie mam ochoty zagrać, ale uwielbiam oglądać te filmiki!

RustDragon PW
15 lipca 2018, 15:39
Niesamowite to jest :))

Creon Engineer PW
16 lipca 2018, 17:00
Jak dla mnie mod wygląda świetnie. Będe miał powód ponownie zainstalować HoMM 1.

A odnośnie anioła wtrącę swe trzy grosze. Według mnie choć cyklop ma lepszy ubiór to jednak nie pasuje mi ta jego skrzywiona postura do dostojnego anioła. Myślę, że gdyby nie byłby wykorzystywany to ciało zbrojnego najlepiej by pasowało do anioła albo własny model jak tego robota, chociaż zapewne to dużo roboty.
Jeśli chodzi o robota, to mi tylko nie pasuje poziom na jakim on się znajduje. Ze względu na technologię powinien być jako 6 albo 5

Przy okazji, mimo wszystko będzie cokolwiek planowane dla rycerza? Warto byłoby się pozbyć takiego chłopa ...

Andruids PW
16 lipca 2018, 17:08
Creon_Engineer:
Przy okazji, mimo wszystko będzie cokolwiek planowane dla rycerza? Warto byłoby się pozbyć takiego chłopa

Autor moda nie ma tu niestety konta, więc jeśli nie zapytasz go w komentarzach na Youtube albo w temacie na celestialheavens, twoje pytania i sugestie pozostaną bez odpowiedzi.

avatar PW
22 lipca 2018, 17:14
Posty twórcy znikły z tematu na CH...

Kastore PW
22 lipca 2018, 17:33
Ciężkie jest życie bipolarnego goblina.

Hieronim PW
22 lipca 2018, 17:52
Dobrze, że co zdążyłem pobrać to moje :P

Andruids PW
22 lipca 2018, 19:01
A może przyszedł list C&D od Ubisoftu? ;_;

Fandor PW
22 lipca 2018, 19:11
Mafia Ubi dopadła Morglina za to, że swoim modem uczynił H1 popularniejszym od H5-7 i wszystkich innych ich produktów.
Tak na serio, może ktoś udostępnić wszystkie wersje moda, czy nikt nie pobrał?

Hieronim PW
23 lipca 2018, 15:50
Ja mam tylko wersję 0.3 ale zawsze coś:

https://megawrzuta.pl/download/35060458cba822a524b519bf81a1b7de.html

avatar PW
23 lipca 2018, 16:02
A tu wersja 0.4.

Creon Engineer PW
24 lipca 2018, 12:43
To chyba najkrócej żyjący mod do HoMM (a nawet i ogólnie) jaki widziałem .Dziękuje też wam za upload bo nawet nie zdążyłem zainstalować gry. Swoją drogą twórca moda coś odpowiedział na stronie Celestial Heavens .
Morglin:
The biggest English site about Heroes 1 modifications ( http://www.h1.acidcave.net/mods_%26_utilities.html ) ignored me because I had an account there before and they don't like me. If my modification was just a forum topics, no one could find information about it through Google. Why should I do something if people who are interested won't know about it?


Alistair PW
24 lipca 2018, 17:52
Odpowiedział, tyle że w tym cytacie nic na temat potrzeby usunięcia moda, bo ktoś się przyczepił o prawa autorskie. Morglin wsiadł na Grotę, że mają go gdzieś, bo kiedyś miał tu konto i nikt go nie lubił, więc po co ma robić cokolwiek dla ludzi, którzy choć mają największą stronę o Herosach, to nie są jego twórczością zainteresowani. Nie wiem tylko dlaczego nazwał to największą angielską stroną o modach do H1.

Andruids PW
25 lipca 2018, 01:49
Alistair:
Nie wiem tylko dlaczego nazwał to największą angielską stroną o modach do H1.

Bo widocznie mało wiesz? Komnata H1 ma angielską wersję i zawiera informacje o 4 modach, najwięcej ze wszystkich anglojęzycznych stron o 'A Strategic Quest'.

Popcioslav PW
25 lipca 2018, 09:31
Szkoda, bardzo spodobał mi się pomysł moda i czekałem na więcej.


avatar PW
29 lipca 2018, 09:42
Wiadomość do Morglina, jeśli chodzi o uruchomienie edytora map H1 pod windows10. Okazuje się to być proste, jeśli ściągnie się tzw. wrapera GL. Po rozpakowaniu trzeba zwyczajnie plik wing32.dll spokiować do katalogu z grą. #umniedziała

Adeptus PW
7 marca 2022, 13:55
Ostatnio ku mojemu zaskoczeniu natrafiłem na wieść, że ktoś tworzy (zapewne pierwszy i jedyny) mod do HOMM 1: https://www.youtube.com/watch?v=lTmfaQgBTcQ
Zamienia czarodziejkę w "Demoniaca" (nie jest to dokładna konwersja Inferno) i wprowadza mniejsze zmiany w innym zamkach.
To raczej sztuka dla sztuki, bo chyba niewiele osób w to zagra.

Dark DragonDark DragonPost przeniesiony z innego tematu. Mod można pobrać ze Skarbca.
strona: 1 - 2
temat: [H1/mod] Heroes I: Masquerade

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel