Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Star Wars - Gwiezdne wojny
komnata: Podziemna Tawerna
Jak oceniasz zwiastun Mandolariana?
Zapowiada się ciekawie (9)
 
 45%
Nie porywa, ale obejrzę (2)
 
 10%
Nudy (1)
 
 5%
Okropny (0)
 
 0%
Wolałbym coś o Jedi/Sithach (0)
 
 0%
Ciekawsze niż sequele (1)
 
 5%
Mam to gdzieś - Star Wars jest matwe (7)
 
 35%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 24 - 25 - 26

Alamar PW
10 czerwca 2018, 15:27
Prosze o powstrzymanie się od spoilerowania, inaczej posty będą usuwane. Te, które zniknęły, zaraz wrócą, po drobnej korekcie. Done

Alistair PW
10 czerwca 2018, 15:27
Ja poszedłem na Hana Solo kompletnie nie wiedząc, że Maul przeżył upadek do szybu. Poza tym co ma piernik do wiatraka? Hana Solo zna każdy, kto zna filmy Gwiezdne Wojny. Za to nie każdy musi znać Dartha Maula poza Mrocznym Widmem.

Kastore PW
10 czerwca 2018, 15:34
Sobieski:
Cały post
Ad hominem.

Co do Vadera to przynajmniej ten wątek nie był tak bardzo z niebytu.

Hayven PW
10 czerwca 2018, 15:36
Przedmówcy:

Bardziej mi chodziło pojawienie się tej postaci w tym akurat filmie niż samo to, że przeżyła.

anonim1233 PW
10 czerwca 2018, 15:47
Sobieski:
W legendach jakiś random Boba Fett został pożarty żywcem i przeżył.

Z tego co słyszałem to Disney potwierdził, że w nowym kanonie też przeżył.

Sobieski PW
10 czerwca 2018, 15:50
Hayven, bo potrzebowali pokazać miecz świetlny, aby ludzie wiedzieli, że to są jeszcze gwiezdne wojny?

Alamar, jak robić takie "przezroczyste" napisy? A ok, już sprawdziłem.

anonim1233, chyba powinieneś wrzucić na tym forum to w spoiler, chociaż ja bym tam nie wrzucał.

Nicolai PW
21 czerwca 2018, 08:51
Chodzi plota, że idą zmiany i prace nad spin-offami miały zostać wstrzymane.

Alamar PW
21 czerwca 2018, 09:48
...a inne plotki mówią o tym, że film o Bobie jest w (przed)produkcji. :P

Na chwilę obecną jedynie chyba trylogia Riana Johnsona i serial aktorski są potwierdzone.

Darth Ponda PW
21 czerwca 2018, 16:31
Jeszcze seria filmów twórców GoT i oczywiście Epizod IX. I serialik Resistance, jak już przy tym jesteśmy. Zaraz premiera a nic nie wiadomo.

Kastore PW
30 czerwca 2018, 12:36
Dementujemy ploteczki

Alamar PW
18 lipca 2018, 10:17
Może niektórzy słyszeli już o petycji "fanów" i ich zbiórce pieniędzy na "remake" Ostatniego Jedi? Nie tylko Rian Johnson ogłosił, chciałby ten film wyreżyserować, ale powstał też plakat:



XD

Kastore PW
18 lipca 2018, 13:59
GENIALNE <3

Hayven PW
20 lipca 2018, 18:51

Alamar PW
21 lipca 2018, 10:30
No i? Kolejny fanserwis?

Sobieski PW
21 lipca 2018, 23:19
To już nie będą te same "Wojny klonów". Po "wrogim przejęciu" :) "Gwiezdnych wojen" przez Disneya i anulowaniu "Wojen klonów" niedokończone zostały 52 odcinki.



- 4-odcinkowy akt o Darcie Maulu został przedstawiony w komiksie "Darth Maul: Son of Dathomir",

- 4-odcinkowy akt pod wspólnym tytułem "Crystal Crisis on Utapau" został wydany na poziomie prostej animacji,

- 4-odcinkowy akt pod wspólnym tytułem "The Bad Batch" został wydany na poziomie prostej animacji,

- 8 odcinków (dwa 4-odcinkowe akty) o Quinlanie Vosie zostało przedstawionych w powieści "Mroczny uczeń",

- 32 odcinki (osiem 4-odcinkowych aktów) nie zostały przedstawione w żaden sposób:
-- 4-odcinkowy akt o "Bounty Hunter Arc"
-- 4-odcinkowy akt o "Ahsoka's Walkabout"
-- 4-odcinkowy akt o "Kashyyyk"
-- 4-odcinkowy akt o "Rex and R2 Top Gun"
-- 4-odcinkowy akt o "Yuuzhan Vong"
-- 4-odcinkowy akt o "Return to the Jedi"
-- 4-odcinkowy akt o "Return to Mon Cala"
-- 4-odcinkowy akt o "The Siege of Mandalore"



Wznowione "Wojny klonów" mają mieć 12 odcinków "i być o oblężeniu Mandalory".

Nie wiadomo tylko, czy 4-odcinkowy akt "The Siege of Mandalore" zostanie rozciągnięty do 12 odcinków, co spowoduje, że to nie będzie, to co miało być w oryginale, czy też zostaną przedstawione trzy 4-odcinkowe akty, w tym jednym z tych trzech aktów będzie "The Siege of Mandalore", czyli tak jak miało być w oryginale.



PS
Nawet logo zmienili.

Alamar PW
22 lipca 2018, 09:49
Ugh... "dzięki" za przypomnienie, dlaczego Wojny Klonów były tak złe. Nie dość, że pierwsze wprowadziły skoki w hiperprzestrzeń z planet, których pełno jest w Sequelach (dlaczego w takim razie Han Solo nie skorzystał z tej metody w Nowej Nadziei i jeszcze tracił czas na wyasnienie tego Luke'owi, a Rebelianci na Hoth?), to jeszcze wskrzesiły Mola (bo rankingi popularności wśród fanów :P), przerobili Mandalorian na pacyfistów i wzięły postacie, których historie przez lata były rozwijane w komiksach i wszystko to zignorowały, by opowiedzieć swoje, znacznie mniej ciekawsze (i logiczne) historyjki.

anonim1233 PW
23 lipca 2018, 10:48
Nawet fajnie, że dokończą serial. Był dużo lepszy od rebeliantów.

Nicolai PW
23 lipca 2018, 10:55
Jeśli TCW byli dużo lepsi od Rebeliantów to Rebelianci musieli być bardzo źli...

Alamar PW
23 lipca 2018, 11:29

Nicolai PW
23 lipca 2018, 14:54
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 24 - 25 - 26
temat: Star Wars - Gwiezdne wojny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel