Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Gra inspirowana M&M] Stories of Might & Magic
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

avatar PW
15 lipca 2018, 09:46
--nie wiem do której komnaty ten temat pasuję, proszę o przeniesienie do najbardziej pasującej-

Według popularnej opinii Ubisoft franczyzę M&M rozmienia na drobne produkując coraz to dziwniejsze odmiany gier, z większymi bądź mniejszymi odniesieniami do popularnej marki. Fani również nie powiedzieli w tym względzie ostatniego słowa, choć ze względu na prawa autorskie, twórczość fanowska ogranicza się głównie do Rosji. Tam też można kupić odmianę Monopoly w wersji Heroes of Might and Magic, planszówki czy - jeśli chodzi o produkty elektroniczne - grę używającą grafik z Homm3, ale pod względem mechaniki przypominającą Kozaków. Słowacy zrobili klona Tower Defence, my Polacy możemy pochwalić się 'nawalanką' Rampage. Nie wiem po co ten wstęp, ale chyba potrzebny mi jest by pokazać, że pojawiła się kolejna gra inspirowana serią M&M: SoMM: Stories of Migh and Magic.

Ciężko mi powiedzieć więcej o tej grze, gdyż wszystko jest (na razie?) po rosyjsku. Dla znających język odsyłam tu i tu.

A tak w skrócie: jest to niezależna gra w koncepcji gry tekstowej z elementami RPG. Czyli mamy ładnie renderowane, statyczne sceny, z mnóstwem tekstu i wyborem linii dialogowych. W końcu to stories w tytule po coś jest :)

Aha, pojawiło się demo z pierwszą kampanią. Wystarczy je pobrać, rozpakować i uruchomić plik exe. Oczywiście jest po rosyjsku, ale pokaże wam z czym tę grę się je.

I parę obrazków.








Trith PW
15 lipca 2018, 15:24
avatar:
mamy ładnie renderowane, statyczne sceny
Czyli zrzuty ekranu ze Skyrima.
temat: [Gra inspirowana M&M] Stories of Might & Magic

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel