Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 133 - 134 - 135 - 136 - 137

Kurek PW
16 września 2017, 15:15
Mi się podoba bardzo i nie narzekałbym. Są świetni. Czy wersja obu płci na klasę postaci będzie?

Nephretes PW
16 września 2017, 15:26
Warmonger:
Nowi bohaterowie są zbyt podobni do oryginalnych
To świetnie, o to właśnie chodziło.

Będzie, ale nad bazą dla modelu dla mężczyzny zostało jeszcze trochę pracy i mocno się zastanowię czy go tu pokazać przez to bezkonstruktywne utykiwanie. Jak coś to zapraszam na HC po njusy.


bRyland PW
16 września 2017, 21:29
Według mnie napierśnik beduina jest zbyt wypukły.
Wygląda tak jak beduin miał piersi albo na koniu siedziała Conchita Wurst :P
Uwidacznia się to na zaprezentowanej animacji "Cast Spelling".

Matikun PW
16 września 2017, 22:25
@bRyland

Bo widzisz, ekhem, to jest kobieta ;P. To żeńska wersja beduina. Mi się bardziej podobał poprzedni strój, ale jako całościowy model, nowy jest zdecydowanie lepszy ;).

Nephretes PW
17 września 2017, 20:01
Chyba jeszcze posiedzę nad kobietą beduinem, bo wygląda biednie przy nowym facecie beduinie.



Sugestie mile widziane względem kobiety.

Andruids PW
17 września 2017, 20:14
Neph:
Chyba jeszcze posiedzę nad kobietą beduinem, bo wygląda biednie przy nowym facecie beduinie.

A nie myślałeś, żeby posiedzieć nad facetem beduinem? : D
Wiem, wiem, wiem... ta sugestia jest niemile widziana, ale mam nadzieję, że mimo tego ją przeczytasz.
Jego zbroja wygląda strasznie kwadratowo, a kontrast czarnej maski do całej reszty modelu jest wręcz rażący, tak samo jak ten dziwny pasek na klacie i jedno, jedyne niebieskie piórko. Ono zaprzecza wszelkim zasadom estetyki i ubioru. Żeby chociaż pasowało mu do skarpetek...

Nephretes PW
17 września 2017, 20:26
Andruids:
A nie myślałeś, żeby posiedzieć nad facetem beduinem? : D
Może po pracy jak będę miał nastrój to się skuszę.

Może dodam więcej piór i zastanowie się nad innym kolorem maski. Z resztą się nie zgadzam.

Kastore PW
17 września 2017, 20:47
Wygląda jak beduiński Rambo.

Mistrz PW
17 września 2017, 21:15
W pierwszej chwili myślałem, że ma gęstą siwą brodę i czarną skórę. Przemyśl czy tak tego nie zmienić. Wyglądałby bardzo ciekawie ;)

Kammer PW
17 września 2017, 21:25
Ja byłem przekonany, że on poszedł w ślady asasynów i ma biały kaptur, który zacienia całą twarz...

Hayven PW
17 września 2017, 21:27
Beduin wygląda bardzo ładnie.

Wtauf PW
18 lutego 2018, 11:17
jakieś newsy?

Nephretes PW
18 lutego 2018, 20:14
Na ten moment moce przerobowe idą na alternatywy.

Nephretes PW
18 lutego 2018, 21:58
Dobra, taki będę wredny i niedobry że wam wrzucę mały spojler nowego tła. Palmy i inna roślinność będzie. Kiedyś. Miłego powiększania :p


Matheo PW
19 lutego 2018, 13:52
Bardzo ładnie się to prezentuje, gratulacje.

Wtauf PW
21 lutego 2018, 17:19
Zapowiada się cudowny dodatek :)

fiorin PW
25 lutego 2018, 06:40
@Nephretes Może możesz udostępnić model konia, aby pomóc (obj, xps)? Jestem autorem "ruins"

Kertra PW
26 czerwca 2018, 23:10
Gdy wydacie moda to proszę o udostępnienie starych defów Rakshazy i ul. Rakshazy z błękitnymi dodatkami. Bardzo mi na tym zależy, bardziej mi się podoba właśnie poprzednia wersja ;)

Nephretes PW
27 czerwca 2018, 18:44
Jednostka nie jest całkowicie skończona i poprzednie wersje jednostek udostępniam tylko w przypadku gdy efekt końcowy znacznie się różni od wstępnego modelu. Czyli nie w tym przypadku. Pozdrawiam.

Kertra PW
27 czerwca 2018, 18:53
No to zniszczyłeś moje marzenia o tej jednosce :'( Mimo wszystko, powodzenia w dalszej pracy :) Wszyscy czekamy na efekt końcowy :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 133 - 134 - 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel