Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13

avatar PW
20 marca 2018, 10:06
Nie wiem co jest przyczyną problemu, ale lektura tego wątku wyraźnie mówi, że 99.9% procent takich problemów rozwiązuje uruchomienie programu z prawami administratora :)

Dorszoo PW
20 marca 2018, 10:24
Pomogło :)
dziękuje za wskazówkę!

JoannaKatrzyna PW
28 marca 2018, 14:32
Jakieś porady co z tym można zrobić czy pozostaje tylko przeinstalowanie.

AmiDaDeer PW
28 marca 2018, 15:29
Jak "nie działa"? Jakiś komunikat wyskakuje przy uruchomieniu? Jeśli tak, to o jakiej treści?

Na teraz mogę polecić uruchomienie z uprawnieniami administratora, ale bez podania szczegółów błędu to ślepy strzał.

Katseu PW
12 kwietnia 2018, 17:33
Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale zaryzykuję.
Po wciśnięciu 'Restart scenario', nie generuje mi nowej mapy, tylko restartuje tą samą. Wcześniej działało bez problemu. Ktoś wie jak temu zaradzić?

Kammer PW
12 kwietnia 2018, 17:49
Twórcy HotA wprowadzili taki ficzer, tak zmienili generowanie. Nie da się tego zmienić prócz downgrade'u, na ile wiem.

Przeniosłem do dobrego tematu.

Kubson PW
13 kwietnia 2018, 23:01
Cześć. Często, jak walczę z wrogiem i rzuca on klonowanie na swoją jednostkę, to tworzą się trzy kopie tej samej jednostki naraz, zamiast jednej. Czy to jest jakiś bug, czy nowa mechanika w hocie?

avatar PW
13 kwietnia 2018, 23:14
Jeden z bohaterów Cove ma specjalność w klonowaniu i dlatego tworzy trzy kopie.

kszlegion PW
24 kwietnia 2018, 18:50
znalazłem dosyć uciążliwy bug
otóż gral w confluxie mimo że ma dawać wszystkie czary nie daje 6 czarów:
klątwy, fali śmierci, ożywienia, armagedonu, ofiary i błyskawicy tytanów
pewnie dlatego że są to czary które nie mają szansy wypaść w tym mieście

Andruids PW
24 kwietnia 2018, 19:04
kszasdfgh:
pewnie dlatego że są to czary które nie mają szansy wypaść w tym mieście
W takim razie może to nie jest bug?

kszlegion PW
24 kwietnia 2018, 19:28
z opisu budynku wynika że powinno dawać WSZYSTKIE CZARY w starym SoD i AB dawało wszystkie czary oprócz błyskawicy tytanów, bardziej mi chodziło o to że jak zmieniali działanie budynku żeby dawało tylko czary do poziomu gildii to pewnie podłączyli to do listy czarów które wypadają w confluxie zamiast do listy wszystkich czarów bo po prostu zapomnieli że mimo iż jest to miasto z prawie największa listą czarów(dungeon ma 1 więcej) to jednak tych 6 brakuje

Andruids PW
24 kwietnia 2018, 19:58
To nie jest bug. To ficzer. Wprowadzono go w wersji 1.5.0.

changelog dla wersji 1.5.0:
[+] Aurora Borealis now doesn't grant spells that are banned for the Conflux, barring the case when they are set as mandatory for a specified city

Xanimi PW
4 maja 2018, 16:14
Siemanko, jestem nowy tutaj i potrzebuje małej pomocy. Gdy próbuje uruchomić update to wyskakuje mi błąd ze failed to download HD3_InternalTool.exe wie ktoś może jak to rozwiązać? uruchamiałem już jako administrator.

https://imgur.com/a/dp12FgW

diabełek412 PW
4 maja 2018, 17:12
Nie używaj tego programiku do aktualizowania gry, bo z nim zawsze są problemy. Lepiej ze skarbca ściągnij se najnowszą wersję. Polecam ci jeszcze spolszczenie do Hoty i do HD-moda które znajdziesz w Jaskini Behemota.

Xanimi PW
4 maja 2018, 18:38
W tym sęk że pobrałem 1.53 ale nie ma jeszcze 153 5.0 RC1 czy jakos tak.

diabełek412 PW
4 maja 2018, 20:29
A o to chodzi. Myślałem, że mówisz o Hocie. Słuchaj, spróbuj ponownie zainstalować ten patch, albo ściągnij se z oficjalnej strony projektu ( i nie mam tu na myśli Jaskinię Behemota xp ).

diabełek412 PW
15 czerwca 2018, 18:53
Słuchajcie mam poważny problem z hotą. Gdy próbuję wziąść jakikolwiek artefakt z Hoty to jest crash, a gdy już taki artefakt jest w ekwipunku to nie ma grafiki i gdy go próbuje przenieść... Crash! Najnowsza wersja Hota i Hd-moda. Czy tylko u mnie występuje taki błąd? Czy da się go jakoś naprawić? Oczekuję jak najszybszej pomocy! Pozdrawiam. Tak, robiłem reinstall 2 razy i nic to nie dało. Raz próbowałem ściągnąć plik z Jaskini Behemota, a raz stąd. I nie, spolszczenie, które mam, nie jest powodem tego problemu.

PS: Czy tylko u mnie za każdym razem jak próbuje zagrać w Hotę to zmienia się automatycznie schemat kolorów Windowsa? Na innych dodatkach to nie działa, na szczęście. Czy to wynik HD-moda czy czego?

Kastore PW
15 czerwca 2018, 20:27
A kiedy to się zaczęło robić?

diabełek412 PW
15 czerwca 2018, 20:38
Hmmm... parę miesięcy temu. Nie pamiętam już, bo ten problem wykryłem już dosyć dawno.

mosak PW
25 czerwca 2018, 11:24
Witam
mam problem z uruchomieniem hd moda wraz z hot"em
wyskakuje problem zebym uaktualizował albo hota albo hd moda. Hot jest aktualny a jak próbuje zaktualizowac hd moda wyskakuje błąd ERROR#10
czy hd mod jest kompatybilny z hot em?
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13
temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel