Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 - 30 - 31

Nicolai PW
11 czerwca 2018, 08:14
Wieści z E3, (w końcu) zapowiedziano Cyberpunk 2077:



Miłe zaskoczenie, czyli Dying Light 2:



A także pokazano teaser... TES6:



Tylko, że gra jest w fazie przedprodukcyjnej, więc nie ma co się ekscytować. Pokazali, bo musieli coś pokazać. Gra szybko nie wyjdzie ;)

avatar PW
11 czerwca 2018, 08:16
No więc na kiedy zapowiedziano ten Cyberpunk?

Alamar PW
11 czerwca 2018, 08:21
2077?

Poza tym EA wskrzesza serię C&C... na komórkach. Ostatnio próbowali robić "darmową" grę pod przeglądarki (nad którą pracował JvC), ale nic z tego nie wyszło. Czy my skądś tego nie znamy, Ubi? :P

Nicolai PW
11 czerwca 2018, 10:16
Na kiedy? Z ukrytej wiadomości wynika, że "jak skończymy" (TM) :P



PS. Przeczytajcie punkt czwarty ;)

Andruids PW
19 września 2018, 22:56
Wczoraj miała swoją premierę gra Bard's Tale IV, czwarta (piąta, jeśli liczyć całkiem sympatycznego spin-offa z 2004 roku) część serii RPGów, prekursorów turowych, drużynowych Dungeon Crawlerów z widokiem z pierwszej osoby. Można by powiedzieć, że to "braciszek" takich serii jak Might and Magic, Wizardry i Lands of Lore. Po wielu latach zbierania sił, twórcy, za pomocą platformy Kickstarter, zebrali pieniądze na realizację nowej gry. Jak wyszło?

Od wielu miesięcy zapowiadało się, że podobnie jak Legend of Grimrock parę lat temu, gra dojrzale podejdzie do tematu i wniesie powiew świeżego powietrza w ten niemal wymarły gatunek. Mamy więc aktualną, klimatyczną grafikę, odpowiednią muzykę i starannie zaprojektowane, trójwymiarowe podziemia, ze swobodnym ruchem i taktycznymi turowymi walkami. Możecie z resztą zobaczyć sami:

Kastore PW
20 września 2018, 00:10
Ale recenzje ma strasznie słabe. :(

Irhak PW
15 lutego 2019, 23:12
Wrzucę to tutaj. Trafiłem na to w jakiejś reklamie. Czyżby jakiś rip-off MM?
https://hero.vivagames.me/

EDIT - pograłem może z 5 minut i to już wystarczy by powiedzieć o niej tyle:
- Prolog opowiada praktycznie historię z intra H4 aż do powstania portali, ale są pewne różnice: zamiast Kilgora to Crag walczył z Gelu, a miecze nie są nazwane, kontynenty się scaliły (i ten kontynent nazywa się Elos chyba, jeśli dobrze zrozumiałem) zamiast ulec zniszczeniu, itp.
- po wygranej bitwie muzyczka jest identyczna jak z H3, a cytadela ma theme z Zamku, też H3
- mapa walki jest podobna do tej z H3/nowych KB
- jednostki wyglądają jak jakaś mieszanina H5, H3, H6 i może jeszcze jakiś gier (np. Anioł mi nasuwa skojarzenie z Diablo 2/3)

Andruids PW
16 lutego 2019, 00:43
A to nie jest to samo co to?
http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_574_premiera-heroes-journey.html

Irhak PW
16 lutego 2019, 15:14
Wyglądają identycznie... tylko:
1) inna nazwa
2) prawdopodobnie inny wydawca
3) smoka pokonujesz w prologu, bo wytrzymujesz meteoryty

Kastore PW
16 lutego 2019, 15:53
Chciałem tylko powiedzieć, że Deadly Premonition jest jednocześnie jedną z najgorszych i najlepszych gier w jakie w życiu grałem. Nieironicznie polecam każdemu.

Matheo PW
27 marca 2019, 17:50
CD Projekt próbował chyba stworzyć konkurencję dla HoM&M :D

Wojny Krwi

Bahamut PW
28 marca 2019, 16:07
Kojarzy ktoś może grę Battlestar Galactica Deadlock?

anonim1233 PW
1 kwietnia 2019, 22:48
Interesuje mnie czy ktoś już grał w najnowszą część Tropico?

Nicolai PW
1 kwietnia 2020, 19:53

RustDragon PW
19 kwietnia 2020, 19:38
Gra polska system turowy walki z eksploracją świata rodem z serii HOMM. Buduj miasta, zdobywaj artefakty

https://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=414257

Darkem PW
27 kwietnia 2020, 16:50
Gra wydaje się robić z heroesami, to co Temtem zrobiło z Pokemonami. Mocno trzymam kciuki za projekt, ale przyznam, że jestem umiarkowanie zainteresowany. Odrzuca mnie trochę styl graficzny obrany przez twórców i nieczytelność interfejsu. Mimo to dam grze szansę.

Kastore PW
4 maja 2021, 15:51
Ale mnie denerwuje w grach, że nie używają rozróżnienia na procenty i punkty procentowe i sugerują przez to zależności, które nie zachodzą i trzeba to sprawdzać eksperymentalnie.

Kastore PW
10 czerwca 2021, 21:48
Właśnie pokazali trailer ELDEN RING NA Summer Games Fest 2021.
MWAHAHAHAHAHHAHA!!!

Kammer PW
10 czerwca 2021, 22:03


Coś wspaniałego.

Kastore PW
10 czerwca 2021, 22:35
Mam dobre przeczucia, bo wygląda jak Dark Souls II 2.
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel