Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Asderuki rysuje
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Pointer PW
15 maja 2018, 14:53
Geografie dotyczaca Heroesow znalem, nie liczac nazwy Irenese, ale to pewnie dlatego, ze malo grywam w h4. Chodzilo mi o to gdzie sie rozgrywa akcja MM, bo tego w ogole nie ogarniam. Ale dzieki za pelna odpowiedz.

Alamar PW
15 maja 2018, 15:32
Akurat nazwy kontynentu z HoMM4 nie znajdziesz w grze. Pojawiła się ona dopiero wraz z mapą kontynentu i dopiero wtedy gracze o niej się dowiedzieli.

Fandor PW
15 maja 2018, 18:49
Czy w H4 akcja dodatków nie działa się na innych kontynentach? Nie jestem pewien jak pierwszy dodatek, ale drugi na 90% miał miejsce na innym kontynencie.

Asderuki PW
18 maja 2018, 21:01
Khym, Khym. Cieszę się, że prowadzicie tak zażarta dyskusję, ale może nie w tym temacie? Zdaje mi się, że są odpowiednie tematy na omawianie światów MM i HOMM3 :)

A tak z innej beczki - zmieniłam sobie stronę na deviantarcie i teraz to jest ta:
https://madziorex.deviantart.com/

Poprzednia strona była zbyt zaśmiecona i w nieładzie.

Asderuki PW
26 maja 2018, 17:00
Naprawdę potrzebowałam usiąść i poszkicować jakieś smoki z internetu aby przypomnieć sobie jak się je rysuje. Póki co taki łepek wyszedł z bazgrolenia.


Kurek PW
26 maja 2018, 19:30
Smok bardzo fotogeniczny.

Asderuki PW
30 sierpnia 2018, 17:48
Postanowiłam się nieco obudzić i wstawić co tam ostatnio rysowałam.



Widziałabym coś takiego w herosach jako neutralna jednostka :D

Kuririn PW
30 sierpnia 2018, 20:09
Poproszę o teksturę skrzydła... w takiej rozdziałce jak jest. ^^

avatar PW
30 sierpnia 2018, 20:49
Ale ładny koncept!

Andruids PW
31 sierpnia 2018, 01:04
@Kuririn przerzucasz się na modowanie piątki? : P

Asderuki PW
1 września 2018, 22:35
To kontynuując, tak sobie myślałam ostatnio i myślałam. Doszłam do wniosku, że może nie zrobię pewnie jednostek, ale mogę chociaż sobie je powymyślać. Od dłuższego już czasu łażą mi rożne pomysły na gry strategiczne. Wszystkie klimatami w Herosach. Różne frakcje, turowa rozgrywka, jednostki i ogólne fanatasy. W tym momencie jednak rzuciło mi się na może redesign elfów? Coś jak miks Desciples i Herosów. Jesiennie, ale fantastycznie. Na pierwszy rzut poszedł wróżkowy rycerz. Jak na razie pierwsze szkice i odnalezienie tego co mi siedzi w głowie. Jeszcze nie jestem do końca zadowolona. Ma być pucułowaty i niski, ale taki aby dało się go wziąć na poważnie. Który wam się najbardziej podoba?


Asderuki PW
5 września 2018, 13:50
W międzyczasie doszlifowałam koncept i dodałam kilka wersji kolorów :)


Hieronim PW
5 września 2018, 14:56
Wcześniej się nie wypowiadałem, bo nie podobała mi się w ogóle ta koncepcja i nie chciałem Ci psuć nastroju, ale muszę przyznać, że jak im teraz zasłoniłaś twarz i dodałaś groźne spojrzenie to wygląda to fajnie. Właśnie to mi w nich przeszkadzało, że są tacy niepoważni. Z tej czwórki ciężko wybrać zwycięzce. Nr 2 bardzo mi się podoba, ale to taka mroczna wersja. Nr 3 też jest w porządku.

Asderuki PW
5 września 2018, 15:30
Specjalnie miały być takie pućki. Lepiej jest jak ma ściągnięte brwi, ale chciałam zagrać właśnie tym kontrastem dziecięcej buźki i zbroi. Wszystko po to aby był ten baśniowy klimat, który czasem widać na dość konkretnych pracach. Ostatecznie zdecydowałam się na brązową opcje. Dorobiłam też wersję podstawową, bo jakoś nie mogłam znaleźć sposobu na dobre ulepszenie zbroi.


Asderuki PW
16 kwietnia 2019, 21:37
A tak może nieco rozruszam ten wątek. Taka tam pracka przedstawiającą wizualizację pychy.

strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: Asderuki rysuje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel