Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3/HotA] Cove vs oryginalne miasta
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
Traktujesz Cove (Przystań z Hoty) jako pełnoprawne, na równi z oryginalnymi miasto?
Nie (6)
 
 11%
Tak (49)
 
 89%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2

Crystal Dragon PW
22 kwietnia 2018, 17:07
Cytat:
Na Youtube pewien gość zrobił test Cove vs reszta frakcji.
Np. https://www.youtube.com/watch?v=gFzDiXfGtkI

Test może nie jest w 100% dobry, ale jednak o czymś świadczy. Ogólnie z wszystkimi wygryw za wyjątkiem fortecy.

Przejrzałem te testy i gdyby wziąć pod uwagę głupkowate zachowania AI (w szczególności dobijanie solidnie przetrzebionych oddziałów zamiast skupienie się na najsilniejszym oddziale, najczęściej haspidów), to cove raczej nie wybija się zbytnio nad inne miasta. Jak dla mnie testy te niewiele pokazują. Ot, bardziej ciekawostka.

Hieronim PW
22 kwietnia 2018, 17:21
No co racja to racja. Trzeba by zrobić testy multiplayer.

Kubson PW
22 kwietnia 2018, 18:20
Kojarzycie jeden z nowych scenariuszy w hocie, który nosi nazwę "The Devil Is in the Detail"? Udało mi się ukończyć to na hardzie, jedynie grając Covem, a przechodziłem to 10 razy wszystkimi dostępnymi frakcjami poza twierdzą. I od tej pory to miasto jest moim <3.

Fandor PW
24 kwietnia 2018, 15:36
Te "testy" można pooglądać jako ciekawostkę, ale w grze jednak nigdy nie masz 9999 każdej jednostki, tylko znacznie mniejsze liczby, przy czym w wypadku niektórych jednostek ważny jest przyrost, przykładowo jeżeli jakiekolwiek miasto walczy z Confluxem, to na 2000 jednostek 7 poziomu przypadnie 4000 (3000 w HotA) Feniksów.

ShEv441 PW
1 maja 2018, 16:00
COVE jest po prostu świetne. Bardzo podoba mi się pomysł na rasę piratów/morza i uzupełnienie jej tłem fabularnym Regny z poprzednich M&M. Od strony wizualnej nie odstaje poziomem od klasycznych miast, czego niestety nie można powiedzieć o innych fanowskich zamkach. Ma ona interesujący line-up, jedyna frakcja w H3 nie posiadająca latacza na poziomach 5-7. Początkowo byłem nieco sceptyczny w stosunku do 2x ulepszenia pirata i armaty w kuźni, jednak po kilku latach gry już nie przeszkadza zupełnie - a nawet dodaje mu pewnego uroku. W starciu z innymi miastami wypada dobrze, nie odczuwam jakiś poważnych problemów z balancem. Nie mogę doczekać się kolejnego miasta stworzonego przez HOTA CREW, które jak przypuszczam, jest już w trakcie produkcji.

Kastore PW
1 maja 2018, 17:16
O. A dlaczego tak przypuszczasz?
strona: 1 - 2
temat: [H3/HotA] Cove vs oryginalne miasta

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel