Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16

Dark Dragon PW
17 kwietnia 2018, 15:33
Sobieski:
Dark:
Nie uważam by to stanowiło jakąś regułę i czasem od niej odchodzę.
Myślałem że to błąd, bo po wyjściu można się czuć trochę zagubionym i przez chwilę stracić orientację w terenie.
Właśnie sprawdziłem i jedna z pierwszych Ukrytych miała również taki portal. Well, that's the point ;).

Sobieski:
Dark:
Jeśli chodzi o Kościanego... to tak naprawdę bardzo szybko go uruchomiłem ponownie (...) Rdzawy bez zmian.
Czyli na chwilę obecną można wejść do 12 z 13 komnat?
Zgadza się.

Sobieski:
Dark:
Jest ich więcej (...)
Ich ilość to jakaś tajemnica? Już nie ich zawartość, ale sama sucha liczba.
To nie jest tajemnica, to kwestia przejścia... na nowy silnik. Wszystkie zupełnie nowe były w ten sposób robione i wszystkie przyszłe też będą tak wyglądały. Z czasem wszystkie doczekają się tego odświeżone wyglądu.

Alexiei PW
17 kwietnia 2018, 16:52
Jakieś podpowiedzi dotyczące Wulkanicznego Smoka?


Dark Dragon PW
17 kwietnia 2018, 20:35
Mój post z tego tematu, z 13 stycznia 2016.

Alexiei PW
18 kwietnia 2018, 08:52
Dzięki! Wyruszam na poszukiwania.

diabełek412 PW
22 kwietnia 2018, 20:50
Mam pewne zastrzeżenia dotyczące 'ulepszenia' ukrytych komnat. Np. w komnacie fioletowej traszki (która jest już normalną, ukrytą komnatą) po wyjściu z niej pojawiamy się w zupełnie innym miejscu. W komnacie Talitraxusa ( czy jak to tam się pisało xp) pojawia się inny wygląd komnaty, a w tych nowych komnatach( traszki i diamentowego smoka) pomiędzy napisem 'ukryta komnata", a tekstem do kogo należy, jest kod wejścia do tej komnaty. Czy to ma być zamierzone to ostatnie czy to przypadkowe?

PS: Czy ta komnata z czerwonym smokiem, w ogóle jest dostępna? (Domyślam się gdzieś jest, ale nie wiem co robić, aby do niej wejść)?

PS2: Kto teraz nad tymi ukrytymi komnatami pracuje, bo chce mu pogratulować "unowocześnienia" ich.

Edit: Czy oprócz Acid Dragona i "byciej czaszki" ktoś jeszcze stworzył jakąś ukrytą komnatę?

Edit2: Czy komnata z kryształowym smokiem istnieje? I takie pytanie od czapy, czy działa jeszcze sudoku?

Dark Dragon PW
23 kwietnia 2018, 08:32
diabełek412:
Mam pewne zastrzeżenia dotyczące 'ulepszenia' ukrytych komnat. Np. w komnacie fioletowej traszki (która jest już normalną, ukrytą komnatą) po wyjściu z niej pojawiamy się w zupełnie innym miejscu.
Patrz kilka postów niżej.
diabełek412:
W komnacie Talitraxusa ( czy jak to tam się pisało xp) pojawia się inny wygląd komnaty,
Przez "inny" masz na myśli stary/niezmieniony?
diabełek412:
a w tych nowych komnatach( traszki i diamentowego smoka) pomiędzy napisem 'ukryta komnata", a tekstem do kogo należy, jest kod wejścia do tej komnaty. Czy to ma być zamierzone to ostatnie czy to przypadkowe?
Przez "tekst do kogo należy" masz na myśli pasek logowania? Ogółem nie, ale nie jest to kod wejścia. Komnaty mogą się ogółem zmieniać przez najbliższe dni/miesiące :P (zależy od czasu wprowadzania systemu).

diabełek412:
PS: Czy ta komnata z czerwonym smokiem, w ogóle jest dostępna? (Domyślam się gdzieś jest, ale nie wiem co robić, aby do niej wejść)?
Tak.

diabełek412:
PS2: Kto teraz nad tymi ukrytymi komnatami pracuje, bo chce mu pogratulować "unowocześnienia" ich.
Tak, aktualnie jestem to ja i Acid.

diabełek412:
Edit: Czy oprócz Acid Dragona i "byciej czaszki" ktoś jeszcze stworzył jakąś ukrytą komnatę?
Tak, przynajmniej 2 Starożytnych.

diabełek412:
Edit2: Czy komnata z kryształowym smokiem istnieje?
Tak.
diabełek412:
I takie pytanie od czapy, czy działa jeszcze sudoku?
Nie wiem, a pobrałeś javę?

diabełek412 PW
23 kwietnia 2018, 16:04
Komnata Talitraxusa, a dokładniej po wyjściu z niej, pojawia się stary wygląd (pierwotny dokładnie) komnaty Warriors.

Chodzi mi o to do kogo należy komnata Ukryta xp (np. do Diamentowego).

Skoro mówisz, że to ty do spółki z Acidem tworzycie te komnaty, to chce ci pogratulować dobrej roboty. Oby tak dalej.

PS: Tak mam ściągniętą Javę i mam jeszcze Google Chrome. Koniecznie muszę zmienić przeglądarkę żeby zagrać w to sudoku?

Dark Dragon PW
23 kwietnia 2018, 16:16
Cytat:
Komnata Talitraxusa, a dokładniej po wyjściu z niej, pojawia się stary wygląd (pierwotny dokładnie) komnaty Warriors.

Cóż, chciałem żeby to była... taka dodatkowa ciekawostka, zamiast zupełnie niedziałającego wejście, o którym wspominał Sobieski. Zniknie, to wraz z przeniesieniem wszystkiego na nowy system.

Cytat:
Chodzi mi o to do kogo należy komnata Ukryta xp (np. do Diamentowego).
Do danego smoka :).

Cytat:
Skoro mówisz, że to ty do spółki z Acidem tworzycie te komnaty, to chce ci pogratulować dobrej roboty. Oby tak dalej.
Dzięki.

Cytat:
PS: Tak mam ściągniętą Javę i mam jeszcze Google Chrome. Koniecznie muszę zmienić przeglądarkę żeby zagrać w to sudoku?
Myślę, że na to może odpowiedzieć tylko Acid.

diabełek412 PW
23 kwietnia 2018, 16:34
Fajnie.

Tak o to mi chodziło.

Nie ma za co.

Zaczekam se na niego, bo akurat jestem po testach i mam sporo wolnego czasu. ( Aż za dużo ;))

Irhak PW
23 kwietnia 2018, 19:41
Cytat:
Zaczekam se na niego, bo akurat jestem po testach i mam sporo wolnego czasu. ( Aż za dużo ;))
Pamiętam, że z Chrome musiałem robić jakiś myk, by mi włączyło sudoku. Może jakieś ustawienie czy coś... ale to było chyba z 2-3 lata temu. Nie wiem czy Chrome jeszcze pozwala na dodanie javy.

diabełek412 PW
23 kwietnia 2018, 21:20
Chyba Google Chrome nie jet kompatybilny z Javą. Może jak zainstaluje Firefoxa to będzie działać?

Edit: Nic z tego. Mozilla Firefox, też nie jest kompatybilna. Eh, chyba muszę sobie zainstalować windows 10, bo tylko tam przeglądarka będzie z tym programem kompatybilna. :(

Sobieski PW
24 kwietnia 2018, 09:05
diabełek412:
I takie pytanie od czapy, czy działa jeszcze sudoku?

U mnie pojawia się taki komunikat na Google Chrome, Mozilla Firefox i Opera:

Cytat:
Twoja przeglądarka nie obsługuje appletów Javy. Być może wogle nie masz jej zainstalowanej - Javę możesz pobrać stąd.

Zatem zainstalowałem Javę i uruchomiłem ponownie przeglądarkę i nic, więc uruchomiłem ponownie komputer i przy okazji zaktualizowałem javę i nic. Na tym skończyły się moje zdolności informatyczne. Znaczy coś tam w googlach szukałem, czy by nie zmienić czegoś w ustawieniach, ale z tego co znalazłem już miałem tak ustawione jak powinno być.

Czy do znalezienia Kościanego i Wulkanicznego potrzebne są JavaScript i Flash?



I przy okazji. Na czym polega brytyjska (tak brytyjska, nie japońska) tradycja wciskania płyt naciskowych?



PS
Dopiero teraz zauważyłem, że w tym komunikacie o Javie jest błąd. Powinno być "w ogóle", a nie "wogle".

Kammer PW
24 kwietnia 2018, 09:50
"wogle" to zabieg celowy. Jak poszukasz w starej Grocie, ale naprawdę starej - ~10-12 lat temu, to to stwierdzenie było dość popularne. Na ile pamiętam, tu chodziło o nawiązania do WoG-a, widziałem nawet gdzieś "WoGóle". :P

Dark Dragon PW
24 kwietnia 2018, 10:20
Cytat:
Czy do znalezienia Kościanego i Wulkanicznego potrzebne są JavaScript i Flash?
Nie.

Cytat:
I przy okazji. Na czym polega brytyjska (tak brytyjska, nie japońska) tradycja wciskania płyt naciskowych?
Nie mam pojęcia.

Sobieski PW
24 kwietnia 2018, 10:50
No to teraz już wiesz co mi mówi stwierdzenie "japońska tradycja wciskania płyt naciskowych"? :)
Właściwie to od ponad dwóch lat zastanawiam się czy w ogóle coś takiego istnieje naprawdę czy to tylko jakaś poetycka podpowiedź, bo w googlach nic na ten temat nie znalazłem.

Znalazł już ktoś w ogóle tę komnatę.

Hayven PW
24 kwietnia 2018, 14:39
No, ja na przykład wiem, o co chodzi.

...chociaż też chyba kiedyś widziałem jakąś podpowiedź, bo sam bym się nie domyślił.

Alistair PW
24 kwietnia 2018, 17:10
Z tego co wyczytałem, a co obiło mi się o oczy już jakiś czas temu, to najnowsze przeglądarki, a przynajmniej Chrome i Firefox nie obsługują już Javy. Stąd problem z jej zainstalowaniem i w związku z tym odpaleniem grotowego Sudoku. Jeśli się mylę, to proszę o kopnięcie mnie w tylną część ciała.

Irhak PW
24 kwietnia 2018, 18:27
Zawsze można spróbować jakiegoś Chromium, Pale Moon czy nawet IE.

diabełek412 PW
24 kwietnia 2018, 19:21
A nie można zrobić tak, żeby to sudoku działało bez tej Javy?

gotri7 PW
28 kwietnia 2018, 01:23
diabełek420:
A nie można zrobić tak, żeby to sudoku działało bez tej Javy?
Można.
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel