Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Problem z mapami
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)

cygaret PW
15 listopada 2017, 17:00
Witam,

Gra nie ładuje mi customowych map. Na liście są dostepne, ale podczas ładowania scenariusza nic się nie dzieje, tzn. wiesza się.

Nowe mapy skopiowałem do My Documents\My Games\Might & Magic Heroes VII\MMH7Game\CustomMaps\AdventureMaps\

przy czym dwa ostatnie foldery sam utworzyłem bo nie było. i chyba mam wersje 1.1. Powinienem uaktualnić?

Gdzie sprawdzić w ogóle wersje gry?

Kammer PW
15 listopada 2017, 17:34
Wersję gry masz w dolnym prawym rogu menu głównego. Obecnie najwyższy numerek to jest 2.2.1 - aktualizacja jest zdecydowanie zalecana.

Edytor widzi mapki?

cygaret PW
15 listopada 2017, 20:06
Dzięki,

Czyli mam wersje 1.1 :-) tragedia. zaraz uaktualnię i zobaczę czy śmiga. Mapy są ok bo pobieram z map4heroes.

edit: kupiłem klucz na allegro, mam nadzieje trochę popykać w multi online.

Lis PW
3 kwietnia 2018, 20:34
Witam wszystkich. Pierwszy post, więc nie banujcie od razu :)
Czytałem wcześniejsze wpisy, ale nadal nie ogarniam jak wgrać mapy pobrane z sieci tak żeby były widoczne przy wyborze w grze. W H5 wrzucałem w folder z mapami i pięknie ładnie wszystko grało. W H7 nie idzie. Może mi ktoś wytłumaczyć jak dla cepa ?

dvoytek PW
3 kwietnia 2018, 21:32
@Lis
Wrzuć do
...\Documents\My Games\Might & Magic Heroes VII\MMH7Game\CustomMaps\AdventureMaps

I tak jeszcze w ramach autoreklamy :P

Lis PW
3 kwietnia 2018, 21:39
Hej, dziękuję za szybką odpowiedź, ale ...
MMH7Game i potem jedyne opcje dostępne u mnie to :
Config
Logs
Savegames
I co teraz? Jak wspomniałem trzeba tłumaczyć jak dla cepa :)

Alistair PW
3 kwietnia 2018, 21:53
Też nie mam takiego folderu, więc proponuję go utworzyć. Po prostu w folderze MMH7Game utwórz sobie katalog CustomMaps, a w nim katalog AdventureMaps. I tam wrzucaj pobrane mapy.

Lis PW
4 kwietnia 2018, 20:59
Gra widzi mapy - przynajmniej tą jedną która zgrałem. Dziękuję Wam bardzo za pomoc. Pozdrawiam!!
temat: Problem z mapami

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel