Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18

Kurek PW
17 marca 2018, 10:53
Myślałem, że jeśli chodzi o te buffy, to będzie to podobne jak w H7, gdzie po odwiedzeniu lokacji możemy sprawdzić ile jej buff będzie działał.

avatar PW
2 kwietnia 2018, 20:41
W 2009 roku Rosjanie zaczęli tworzyć moda pod WoG o nazwie Terry Pratchet Mod. Projekt umarł gdzieś na wysokości 2012 roku. Parę dni temu zdecydowano się uwolnić wszystkie rozgrzebane materiały w chwili zaprzestania dalszych prac. Oczywiście większość defów i tak wykorzystano w innych modach, ale jak ktoś chce pogrzebać w archwialiach za czymś ciekawym, to materiały są tu oraz tu.


avatar PW
1 stycznia 2019, 20:44
Wczoraj nie tylko wypuszczono nową wersję SW, ale jeden z większych modów pod ERĘ Glory of War również doczekał się sporej aktualizacji.

avatar PW
6 stycznia 2019, 21:34
Po trzech latach przerwy zostają wznowione prace nad modem? dodatkiem? Castlevania.

avatar PW
14 lutego 2019, 19:24
Mod-dodatek Legend of the Red Dragon również doczekał się aktualizacji.

W nim m.in. rework ekranów miast Inferno i Cytadeli.


mrocznymag322 PW
15 lutego 2019, 12:01
Najlepsze modyfikacje do Ery powracają w wielkim stylu! Czyżby rok 2019 rozpocznie nową erę modyfikacji Heroes 3?

PS: Ciekawe czy modyfikacja (dodatek) Master of Puppets też powróci albo może Phoenix?

avatar PW
15 lutego 2019, 13:03
Legend of the Red Dragon jest dodatkiem niezależnym (jest w pewnym stopniu oparty na ERZE ale nie potrzebuje jej do działania). Masters of Puppets ma regularne updaty, więc jest projektem jak najbardziej żywym. Jedynie w temacie Phoenix Mod od dawna cisza.

mrocznymag322 PW
16 lutego 2019, 10:11
A rozumiem. W sumie fajnie, że cały czas powstaje coś nowego, jeśli chodzi o modyfikowanie Heroes 3.

avatar PW
25 czerwca 2019, 07:40
Autor moda Castlevania opublikował nowy film z postępu nad pracami.

avatar PW
11 sierpnia 2019, 18:33
Advanced Classes Mod



Całkiem spory mod do Ery.
Najważniejsze założenia:
- Dwa nowe poziomy (Master and Grandmaster) do każdej umiejętności
- Ulepszenie śmieciowych umiejek
- 3 główne klasy bohateróws (Warrior, Mage oraz Adventurer)
- 3 całkowicie nowe hybdydowe klasy (Battlemage, Hunter oraz Druid)
- Nowe zdolności dla każdej klasy na najwyższym poziomie

Zmian i nowości jest więcej, ale po szczegóły (w jęz. angielskim) odsyłam do tematu na HC.

James_Dean PW
14 sierpnia 2019, 13:58
Ten Advanced Classes Mod kojarzy mi się już z jednym modem (też do ERY), którego stworzył Czech Sagamosa kilka lat temu. Niestety nie ukończył go, ale udostępnił to, co zrobił. Mod jest epicki! Całkowicie zmienia i uatrakcyjnia rozgrywkę. Jedyne wady to brak balansu między umiejętnościami (np. kto miał miasto Twierdzę i bohatera Barbarzyńcę to praktycznie wygrywał, bohater dostawał katapultę strzelającą kulą ognia i wraz z kolejnym poziomem doświadczenia miał kolejnego dowódcę, jak jednostkę). Kolejny minus to niedokończone umiejętności u niektórych (np. w mieście Cytadela któryś z bohaterów miał księgę eliksirów, która nie działała), a najgorszą rzeczą to były bugi. Gra lubiła wykrzaczyć się w dowolnym momencie a czasem mapa nie ładowała się w ogóle. Mimo to mod jest kapitalny i w pełni zasługuje na remaster... bądź remake!

Kammer PW
14 sierpnia 2019, 14:42
Sagamosa to mój absolutnie ulubiony mod do ERA II - ogromnym problemem były bugi - takie łażenie po lesie zadziałało mi RAZ, potem już nie mogłem wrócić do siebie i był problem, bo wylądowałem centralnie pośrodku wrogiego terenu.

A dla AI sobie pięknie działało i właśnie wróg szedł na moją stolicę.

Liczę, że, jak skrypty już na dobre wejdą do VCMI, uda się zrobić remake'a.

James_Dean PW
21 sierpnia 2019, 15:56
ściągnąłem ten powyższy mod pod Erę II, chciałem odpalić na Mods manager (powyłączałem wszystkie mody) to wyskakują mi błędy :/ mógłbyś przetestować go? Na Heroes Community piszą o nim że podobnie dobry jak Sagamosa!


Agon PW
1 października 2019, 20:09
Co to za muzyka była w Jesiennym Bastionie (tym od Irhaka)?

Andruids PW
1 października 2019, 23:47
Temat muzyczny Elfów z Disciples 3. Tytuł piosenki powinien pojawić się po puszczeniu piosenki w odtwarzaczu.

James_Dean PW
3 października 2019, 15:44
Wiecie może, jak ściągnąć najnowszą Erę 2.88?
http://heroes3wog.net/era-2-download/

Tutaj jedyny mirror jest przez google drive, które blokuje download że "this file in infected"

avatar PW
3 października 2019, 15:58
Spróbuj tu i niekoniecznie ufaj darmowym antywirusom.

James_Dean PW
3 października 2019, 17:05
Dziękuję! Na HC community podali mi identycznego linka.
To nie kwestia antywirusa tylko google drive, Norton nie wykrywa w pliku .exe żadnych wirusów.

[edit]
Zainstalowałem ERA 2.88 i WoG Revised według tych instrukcji:
http://heroes3wog.net/installation-of-era-2/

I mod Advanced Class hula! Właśnie biorę się za testowanie. Uwielbiam Sagamosę ale ubolewam nad niedokończeniem tegoż, dlatego myślę, że Advanced Class będzie ekstra.

Agon PW
13 grudnia 2019, 20:42
Ok, znalazłem, to było to https://www.youtube.com/watch?v=oRI6_Suff-U

avatar PW
14 grudnia 2019, 12:49
Na heroescommunity pojawił się link do tzw. ERA+ mods. Jednym z modów jest dodanie (a właściwie zastąpienie) miasta Cove. Niestety po rosyjsku.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel