Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Profil Gracza
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

heaven-way PW
11 marca 2018, 18:27
Wita. mam takie pytanko. Czy w Heroes 6 można stworzyć nowe konto? Mój chłopak ma grę na swoim koncie, to jak zrobić tak, żebym ja mogła też grać? Chodzi mi głównie o kampanie, nie chce grać jego postacią, chciałabym stworzyć swoją i od początku grać według mojej wizji tworzenia postaci. Wie ktoś coś na ten temat? Z góry dziękuję! :)

Andruids PW
11 marca 2018, 18:59
Jedyne co przychodzi mi do głowy, to kupić grę. Ponoć teraz jest dodawana do plakatu z Kingdom Come:Deliverance najnowszego numeru CD-Action. Nie brzmi to według mnie na wielki wydatek, jeśli bardzo Ci na tym zależy.

heaven-way PW
11 marca 2018, 19:45
Właśnie o to chodzi że kupiliśmy, niestety ostatnią w sklepie. Trochę to dziwne, w poprzednich częściach nie ma z tym problemu. Chyba tak jak piszesz, będziemy zmuszeniu kupić jeszcze jedną gdzieś, bo oboje gramy . Szkoda

Kammer PW
11 marca 2018, 19:49
Kupcie CDA, tak będzie najtaniej.

I to ja kasuję posty z tematu pomocy co do HotA- to jest temat do HotA, nie do H6. :P

Alistair PW
11 marca 2018, 19:56
W poprzednich częściach nie ma takiego problemu, bo wtedy można było zainstalować grę nawet na 100 komputerach. Kiedyś nikt nie sprawdzał czy gra ma zużyty kod. Poza tym tak naprawdę to przecież kampanię możecie rozgrywać od nowa, każde inaczej. Problem jest z ilością możliwych save'ów, bo zdaje się jest tylko 10, co mi akurat mocno przeszkadza.
temat: Profil Gracza

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel