Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] HD Mod
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

avatar PW
25 lutego 2018, 21:58
Twórcy Hd-MODA od dawna nie wspierają ery. Niedawno wyszła era 2.7.x, która poprawiła kompatybilność z hd-modem, ale nowe wersja hd-moda wychodzą chyba z codziennie. Więc musisz szukać starszych wersji hd-moda i ustalić, z którą wersję era działa najbardziej poprawnie. Dla ery 2.46 najlepszą wersją hd-moda był 4.205 rc, nie wiem jak to jest na dzień dzisiejszy.

Magiellan PW
26 lutego 2018, 13:23
Cytat:
nie są w pełni kompatybilne

Ech. No tak. Mogłem sam wpaść na to, że pewnie chodzi o kompatybilność... Niemniej oczywiście dzięki za odpowiedź i naprowadzenie.

avatar

Pozostałem przy poprzedniej wersji ERY (2,46) (z tego co pamiętam to ktoś pisał, że nowa wersja właściwie nie wprowadza nic nowego dla lajika jakim jestem, zatem nie chciało mi się jej ściągać)a samego HD moda aktualizuję przy każdym włączeniu więc raczej jest w najnowszej wersji.

Niemniej w sumie nie jest to dla mnie aż taki problem. Ściągnąłem HD moda tak z nudy się pobawić i łobaczyć jakie nowości wprowadza itp. Nie mam problemu z powrotem do zwykłej ERY.

flapdzak PW
9 grudnia 2018, 21:31
Czy da się grać w Heroes 3 online (z HD modem oczywiście :P) bez zmian, które wprowadza Hota?
Zależy mi na oryginalnych hirołsach - bez nowości, ulepszeń, a nawet nowego zamku.

Kammer PW
9 grudnia 2018, 21:39
Pewnie, jeżeli nie odstrasza Cię płacenie. :P

Lobby pod SoD-a jest płatne, ale zawsze zostaje Hamachi/Gameranger.

flapdzak PW
9 grudnia 2018, 21:45
Aj :/
Sam HDmod, bez zainstalowanej Hoty nie pójdzie!? :(

No nic, dzięki za odpowiedź.

avatar PW
9 grudnia 2018, 21:46
Pytam bo nie wiem. Gdzieś czytałem że nie tyle lobby pod SoD jest płatne a tylko symultaniczne tury...
A hd mod bez HotA pójdzie - skąd pomysł że nie?

flapdzak PW
9 grudnia 2018, 21:54
"Od tego czasu do łączenia się z innymi graczami nie potrzeba już żadnych zewnętrznych programów, wystarczy mieć najnowszą wersję hd moda + hotę lub sod (wersja complete lub złota edycja - w sod poczekalnia jest niestety płatna)."

Źródło: Akademia Wojny
Sam HDmod może będzie działał, ale chodzi mi o multiplayer. Napisali, że trzeba Hoty.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [H3/mod] HD Mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel