Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Fanowska gra turowa w klimatach H3
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2

krupek PW
10 stycznia 2018, 21:53
Witam, jestem byłym game developerem,obecnie traktuję swą twórczość jako hobby. Pracujęobecnie nad grą fani dla fanów (praca nieodpłatna) na Nintendo 3ds, jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą: muzyka, grafika, skryptowaniem (1 z 3) to zapraszam. Pracuję w środowisku unity3d i mam uprawnienia nadal na tę konsolę, udowodnijmy że Polak potrafi!

Poniżej link do 1 z moich wcześniejszych projektów:
https://youtu.be/ns2C_YfhLAI

Dark DragonDark DragonNa forum korzystamy z przycisku "edytuj" i nie piszemy posta pod postem. Staramy się pisać poprawną polszczyzną i umieszamy tę samą wiadomość w jednym temacie.

Kastore PW
10 stycznia 2018, 22:43
Borze, czy tam się chodzi za pomocą myszki? O_0

krupek PW
11 stycznia 2018, 01:24
Akurat to poprzednia gra, ale nie, klawiaturą :P.

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2018, 04:49
Mogę jak coś pomóc z muzyką, tylko potrzebowałbym jakichś grafik, choćby i concept-artów, żeby wyczuć klimat. Pracowałem przy modach do H3 i moje udźwiękowienie znalazło się w Forge oraz paru nadchodzących powoli projektach modów.

Tu masz playlistę z jednymi z najnowszych utworów (zabawa w tworzenie nowej muzyki dla oryginalnego H3).

Kurek PW
11 stycznia 2018, 11:03
Fajna gra! Czy nie zechciałbyś osadzić tej gry w którymś uniwersum M&M?

FeniksFire PW
11 stycznia 2018, 17:21
Mógłbyś coś więcej opisać o samej grze :)? Wystarczy mi mniej więcej jak miałaby wyglądać. Coś w stylu rozbudowa zamków itd.?

PS Pytam nie ze złośliwości ale nikt rozsądny bez większych informacji ci nie pomoże, co zresztą sam powinnieneś doskonale wiedzieć.

krupek PW
11 stycznia 2018, 20:49
Oczywiście odpowiem na wszystko, w razie pytań bezpośrednio o dołączenie do projektu podaje maila s8875@pjwstk.edu.pl, a odnośnie ciekawostek odpowiadać będę na forum.

Odnośnie pytania o zamki - trójstopniowy rozwój i ostatni rozwój opcjonalny czyli 1-2-3 lub 4, klimat tolkienowski z elementami baśni polskich.

Utworzę na discordzie i ts specjalne kanały do projektu, myślę, że bitbucket też się przyda.

Szaman PW
11 stycznia 2018, 21:08
cytat:
Fanowska gra turowa w klimatach H3

Cytat:
klimat tolkienowski z elementami baśni polskich.
To wreszcie w klimatach H3? (które de facto nic nie znalazłem) czy w tolkienowskich (które też nie znalazłem?)
A na stronach poświęcony LOTR piszesz temat "Fanowska gra w klimatach LOTR?"
Dałbym sobie z Nim spokój, póki co dużo kręci i coś czuje że z tego nic nie będzie...

Cytat:
udowodnijmy że Polak potrafi!
Panie Developerze... A o grze Wiedźmin pan słyszał? Polak w tej kwestii nic nie musi udowadniać.
Nie mogę nikomu tu nic zabronić, jednakże jest tu coś nie tak...


krupek PW
11 stycznia 2018, 21:56
to Tolkien jako 1szy stworzył elfy pisząc "tolkienowskie" miałem na myśli baśniowe gra turowa z rzutem typowo heroes - sowskim i grafiką w tym klimacie a zamek "plemion" oparty ma być na pogaństwie, hejtować proszę gdzie indziej.

grę składam w unity3d (7lat doświadczenia) przy użyciu C# mam już zrobione modele środowiska obecnie pracuje nad postaciami i sterowaniem dotykowym na ds. tutaj widać jak wyglądać będzie perspektywa z ds.

Szaman PW
11 stycznia 2018, 22:27
Nie hejtuje... tylko gdzie w tym wszystkim jest H3? Bo gra turowa? Masa takich jest.. Z filmiku widzę tylko biegnącego dzieciaka i jakiegoś stworka na początku... Gdzie tam heroes3?

Rabican PW
11 stycznia 2018, 22:32
Cytat:
Z filmiku widzę tylko biegnącego dzieciaka i jakiegoś stworka na początku... Gdzie tam heroes3?
Biegnący dzieciak to inna gra.

Szaman PW
11 stycznia 2018, 22:38
oww.. to Mea Culpa:P Czasem za szybko czytam, stąd nieporozumienia. No to zobaczymy co z tego wyjdzie, jednak nadal jestem pesymistą w tej kwestii. Odwzorować/stworzyć coś podobnego do H3 to nawet Uberom się nie udało. Więc powodzenia...

krupek PW
12 stycznia 2018, 23:23
dziś udało mi się dokończyć sterowanie dotykowe w ds. następnie zabieram się za ui chętnych do pomocy w projektowaniu zapraszam

a tutaj zajawka z testów sterowania kamerą i postacią

krupek PW
14 stycznia 2018, 05:49
najnowszy filmik opisujący system sterowania
https://youtu.be/IfQCRq_PeN8

krupek PW
17 stycznia 2018, 03:06
kolejny film ukazujący system dialogów
https://youtu.be/QLi_X61oiZU

krupek PW
1 lutego 2018, 10:03
obecnie poszukujemy już tylko muzyka i koncept artystę zapraszam w nasze szeregi! :)

Darth Ponda PW
1 lutego 2018, 23:26
Jak znajdziecie muzyka to może go później pożyczycie? :P

Kastore PW
1 lutego 2018, 23:41
Mogę być muzykiem Dartha Pondy, ale to zależy co będę musiał robić. :P

krupek PW
2 lutego 2018, 13:14
muzyk już zaklepany pozostał koncept artysta zapraszam do współpracy :D

Darth Ponda PW
3 lutego 2018, 15:39
Jak muzykiem to pisać muzykę i jakoś ją nagrać (to akurat żaden problem) lub załatwić nuty w inny sposób. Możesz też być dźwiękowcem i nagrywać szczęk broni itp., a potem to składać. Ogólnie fajna robota.
strona: 1 - 2
temat: Fanowska gra turowa w klimatach H3

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel