Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [mod] M&M8 - Rebirth
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 16 - 17 - 18

J. M. Sower PW
11 lipca 2017, 17:24
Z czasem może uda mi się w dużo większym stopniu wpłynąć na techniczne aspekty klas. Kto wie. Każda sensowna propozycja może mi jakoś pomóc, więc proszę się nie krępować. ;)

Ps. Tylko prosiłbym nie robić w moim temacie offtopu. ;P

KirinKirin
Pousuwałem część postów nieodnoszących się do tematu.

Sir Galuf PW
22 lipca 2017, 10:19
Mam jeszcze jeden pomysł na postać, tym razem na miejsce wampira. ŁOWCA CZAROWNIC. Mogłaby być to mieszanka rycerza i kleryka, z dostępem do zbroji płytowej, ale już nie mogąca korzystać z tarczy. Bronią główną byłby miecz. Mógłby mieć też dostęp do kilku czarów wampira, z wyjątkiem wysuwania krwi. Fabularnie, można by ich było umieścić w Świątyni Gwiazd (Z tego co słyszałem, były trzy kościoły: Słońca, Księżyca i Gwiazd). Ich umiejętności można by w tedy nazwać szarą magią. Pasowałoby to do Karigoru?

J. M. Sower PW
22 sierpnia 2017, 22:48
Mam dobrą nowinę. Rodril z CH wrzucił dwa nowe skrypty (aczkolwiek póki co, do drugiego podał zły link ;P).

Po pierwsze można odtąd dodawać niezliczoną liczbę nowych wizerunków postaci i specyficznych wyglądów dla samych ras. Myślę, że wykorzystam to do dodania kobiecych wersji Wilkołaków i Gnomów.

Kolejna możliwość to dodawanie całkiem nowych klas postaci. Myślę że może wykorzystam to przynajmniej w ramach postaci unikalnych (epizodycznych). Wciąż rozważam dodanie postaci barbarzyńcy/goblina (z Krewlod), ale teraz nie będzie musiał zastępować smoków, które w sumie może jednak pozostawię. Sprawa jest rozwojowa. ;)

J. M. Sower PW
18 września 2017, 19:41
Coby podnieść oczekujących na duchu ukazuję kolejną nową kreaturę - Wilkołaka (występującą także jako klasa postaci, choć nie w takim samym wyglądzie jak ten poniżej). ;)

Andruids PW
18 września 2017, 19:49
Prześliczna kreatura.

Alistair PW
18 września 2017, 19:53
Piękny, choć nie wiem czy nie powinien być bardziej pochylony.

Kuririn PW
18 września 2017, 19:55
Uv mapy czy procedura? Sweet!

J. M. Sower PW
18 września 2017, 19:59
Lepiej. Przerobiłem model ze Skyrima. xD Dzięki temu całość powstała w dwa popołudnia. ;) Tylko animacji jeszcze brak, a z tym zawsze dużo roboty.

avatar PW
18 września 2017, 20:14
Cytat:
Piękny, choć nie wiem czy nie powinien być bardziej pochylony.
A mi się podoba właśnie dostojność w postawie Wilkołaka, świadcząca o inteligencji, a nie czystej zwierzęcości.

J. M. Sower PW
18 września 2017, 20:48
Ja zawsze sobie wyobrażałem Wilkołaki jako całkiem rozumne istoty, o dumnej postawie, a nie jako zwykłe bestie.

Kuririn PW
18 września 2017, 20:49
A może tak by... takiego rodem z diablo2 odtworzyć :D i dać mu atak furii 5x :D

Sir Galuf PW
19 września 2017, 14:33
Bardzo udany stwór! Jestem przeszczęśliwy, że ta modyfikacja nie umarła :-D

Tarnoob PW
20 września 2017, 22:37
Bardzo nieźle, nawet lepiej niż w MM6. :-3 Mjut – czekam na animację. Pasuje do ponurego klimatu MM8 i być może jeszcze mroczniejszego klimatu moda.

mervell PW
10 listopada 2017, 11:06
Miło widzieć, że wciąż się coś w kwestii tego moda dzieje. :)
Wilkołak świetny. Czekam na więcej.

J. M. Sower PW
18 stycznia 2018, 18:16
Co powiecie na nowe tło do menu? (Niestety w grze może wypadać nieco gorzej gdyż po drodze ucieka jakość obrazu). Sam smok jest zapożyczony od niejakiego Bruno Balixa (co z resztą widać po podpisie), za zgodą twórcy.

Sir Galuf PW
18 stycznia 2018, 21:34
Smok wygląda fajnie. Ale mam wrażenie, że poprzednie tło jakoś bardziej pasowało. W oryginalnym M&M 8 tło stanowiła jedna z lokacji z gry. Dlatego myślę, że pierwotne tło powinno zostać.

Kastore PW
18 stycznia 2018, 21:37
Sir Galuf:
poprzednie tło jakoś bardziej pasowało
bo...
Sir Galuf:
W oryginalnym M&M 8 tło stanowiła jedna z lokacji
Aha.

IMO smok bardzo ładny.

Szaman PW
18 stycznia 2018, 21:39
MM VIII był robiony po kosztach. Stąd menu z screenem z gry. Mi tło wręcz się podoba i niczego więcej bym nie zmieniał.

Shael PW
19 stycznia 2018, 13:21
Bardzo ładnie, daję okiejkie.

Tarnoob PW
19 stycznia 2018, 21:00
Tutaj też okejka. MM8 było chyba jedyną częścią, która w menu miała lokację.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 16 - 17 - 18
temat: [mod] M&M8 - Rebirth

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel