Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [Modele] Rendery z blendera
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Godzilla PW
28 grudnia 2017, 22:02

Hayven PW
29 grudnia 2017, 01:56
Podoba mi się.

krupek PW
13 stycznia 2018, 15:21
jeśli chciałbyś bo masz talent przydał byś się do mojego zespołu póki co jest nas 5 i brak jeszcze 1dnej osoby od modeli i animacji

Godzilla PW
13 stycznia 2018, 16:41


oryginał.

Darth Ponda PW
13 stycznia 2018, 20:30
Ja też potrzebuję animatora/grafika 3D/2D. Fajna robota, trochę zabawy z MoCapem, zasadniczo wystarczy zrobić parę modeli i z głowy - oczywiście to zależy jak wiele chce się robić, można zawsze więcej. No i projekt z prawdziwego zdarzenia, gra robiona na Unity do wydania na Steamie. Do urozmaicenia CV czy zarobienia łatwo i przyjemnie paru groszy w sam raz.

krupek PW
14 stycznia 2018, 01:25
nasz projekt tez jest z prawdziwego zdarzenia za przeproszeniem tyle ze na Nintendo 3ds i robiony w unity

Hayven PW
14 stycznia 2018, 16:07
@Darth Ponda @krupek fight

Kastore PW
14 stycznia 2018, 18:49
Ponda, co to za projekt?

Darth Ponda PW
14 stycznia 2018, 21:26
Studio: Magenta (ja chciałem Magenda, ale może mają rację?)
Codename: SWORDFLOW (chyba, ale głowy nie dam; na pewno było coś ze swordem)
Wciąż piszemy GDD. Nie będzie skomplikowanej fabuły, gra raczej skupiona na multi. Gracz posiada wachlarz broni i walczy z przeciwnikami na zróżnicowanych poziomach. Z braku grafików stawiamy na przyjemną, złożoną ale nieskomplikowaną mechanikę oraz animacje.
Oprócz grafiki 2D, 3D i animacji chcemy obsadzić inne, mniej ważne stanowiska: przyda się ktoś od promocji, mediów społecznościowych, sponsor (koszty wykonania i dystrybucji bez płac szacujemy na co najmniej jeden kafelek). Jeśli ktoś jest wstępnie zainteresowany proszę o wiadomość na hermesie lub maila na adres ponda.kontakt@gmail.com.

AmiDaDeer PW
14 stycznia 2018, 21:34
A macie muzyka? Bo wiecie, jak macie sponsora, to i chętnie się muzyką mógłbym zająć, zwłaszcza jeżeli gra nie wymagałaby za wiele... ;P

Kastore PW
14 stycznia 2018, 23:29
A macie już cokolwiek?

Darth Ponda PW
15 stycznia 2018, 12:12
Właśnie zapomniałem - właściwie najbardziej potrzebny jest nam teraz muzyk i dźwiękowiec, bo to w zasadzie jedyne rzeczy których sami nie jesteśmy w stanie zrobić.
Jak pisałem, dopiero piszemy GDD i nadajemy kształt projektowi. Pomysł i możliwości pojawiły się z tydzień temu, więc to wciąż bardzo wczesna faza tworzenia. Szeroko zakrojony werbunek ludzi i wstępna promocja de facto zaczną się dopiero za 2-3 tygodnie jeśli nie później, najpierw musimy ogarnąć chociażby media społecznościowe i fora - miałem zamiar i na Grocie wrzucić post lub nawet założyć odpowiedni temat. Póki co - skoro już pojawiła się okazja - tylko wspominam, że coś takiego istnieje i że fajnie byłoby mieć obsadzony cały zespół gdy prace ruszą pełną parą.

Godzilla PW
15 stycznia 2018, 16:41

krupek PW
15 stycznia 2018, 18:10
ja mogę się pochwalić jedynie że mam 7lat doświadczenia w branży z grami, swego czasu pracowałem w techlandzie, a obecnie należę do grupy developerskiej Nintendo.


Wiem jak to ze sponsorami bywa więc jestem sceptyczny i wolę skupić się na fanach.

Godzilla PW
2 lutego 2018, 18:29







Godzilla PW
14 kwietnia 2018, 22:18


Ratusz, początkowo miał być do vori,acz jak wiadomo z vori niezbyt wyszło, jednak ostatnio znalazłem szkic budynku i zrobiłem takie coś.

Godzilla PW
6 lipca 2018, 16:06


prosze o pomoc.

Nowy:


Dziękuje Kuririnowi za pomoc.

Pointer PW
7 lipca 2018, 00:37
Wow! Czy Ty tworzysz jednostki do heroesa - dinozaury? Spinozaur zapowiada się kapitalnie! Miasto dinozaurów w heroesach zawsze było moim marzeniem, nawet kminiłem coś, żeby sklecić z tego co jest w banku stworów, ale raz, że nie są dość fajne i naprawdę "dinozaurowe", a po drugie jest ich za mało.

Godzilla PW
7 lipca 2018, 01:27
Ja tak dla zabawy modeluje. ;)

Początkowo robiłem to jako coś podobnego do CrystalDragon, ale obecnie nie wiem.

Fandor PW
7 lipca 2018, 12:07
Pamiętam, że kiedyś powstawało miasto Ziggurat, miało być powiązane fabularnie z Modern Forge i bodajże dziać się dużo czasu po AB. Miało to być miasto złych krasnali którzy korzystali z dinozaurów, a przynajmniej ujeżdżali triceratopsy, także może ożywisz kiedyś ten projekt.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
temat: [Modele] Rendery z blendera

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel