Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Sport
komnata: Podziemna Tawerna
Grupa MŚ 2018 - czy Polacy wyjdą z grupy?
Tak, z pierwszego miejsca (10)
 
 59%
Drugie miejsce będzie nasze (3)
 
 18%
Skompromitujemy się i zajmiemy czwarte miejsce (4)
 
 24%
Nie, skończymy trzeci (0)
 
 0%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23

Magiellan PW
2 grudnia 2017, 20:17
Cytat:
Wow, pierwszy raz nie mam ochoty ani większych powodów, aby poprawiać Twojego posta. xd]

A ja chyba pierwszy raz właściwie w całości się z tobą zgadzam :P
Niemniej wiesz co? Tak od losowania analizuje tą grupę i tak właściwie to można się zastanawiać na kim te dwa punkty stracone XD Kolumbia czy Senegal? Skąd takie pytanie? A bo tak mnie dziś naszło i sprawdziłem sobie składy obu reprezentacji. Tak więc to jest skład Kolumbii z ostatniego meczu eliminacji (remis 1:1 z Peru):David Ospina, Santiago Arias, Frank Yusty Fabra Palacios, Oscar Fabián Murillo Murillo, Davinson Sánchez Mina, Abel Aguilar, Juan Cuadrado, James Rodriguez, Carlos Sanchez, Radamel Falcao, Duván Esteban Zapata Banguera... Nie powiem... Nazwiska w większości w miarę znane ale... Ale szału to nie ma... A to skład Senegalu z ostatniego meczu eliminacji (wygrana 2:1 z RPA): Alfred Benjamin Gomis, Youssouf Sabaly, Moussa Wagué, Idrissa Gana Gueye, Cheikhou Kouyaté, Serigne Modou Kara Mbodji, Alfred N'Diaye, Papa Alioune N'Diaye, Opa N'Guette, M'Baye Babacar Niang, Moussa Sow... Też w większości znane nazwiska bez większego szału... Tak szczerze mówiąc to moim zdaniem piłkarsko różnica wcale nie jest taka duża... A warto jeszcze podkreślić, że w kadrze Senegalu brakuje tu jeszcze właśnie Mane, Koulibalego, Blade czy Dioufa XD... Nie no ale to takie porównanie składów bardziej w ramach ciekawostki... W teorii mimo wszystko groźniejsi powinni być Kolumbijczycy chociażby przez większe doświadczenie w tego typu imprezach...

Matheo PW
2 grudnia 2017, 22:06
Zmieńmy proszę ankietę na aktualną.

Bychu PW
2 grudnia 2017, 23:14
Zmieniłem, przed samym Mundialem zrestartuję ją ponownie, bo jestem ciekaw jak po sezonie zmieni się punkt widzenia.

Alistair PW
3 grudnia 2017, 10:04
Ja tam jestem optymistą. Wyjdziemy z pierwszego miejsca.

Magiellan PW
3 grudnia 2017, 12:24
Trzecia opcja w ankiecie powinna być taka: "Tradycyjnie zagramy trzy mecze: Otwarcia, o wszystko i o honor", albo jakoś tak XD

Alistair PW
9 grudnia 2017, 18:20
Genialny występ zaliczyli dziś Polacy na drużynowym konkursie w skokach narciarskich, w Titisee-Neustadt. No, prawie genialny, bo zajęli drugie miejsce, przed Norwegami, tracąc zaledwie 0,8 pkt. W przeliczeniu na metry, to pół metra straty. I choć najdłuższy skok oddał Richard Freitag, bo aż 143,5, to i my mieliśmy dwa genialne skoki w pierwszej serii - 141,5 metra Dawida Kubackiego i 142,5 metra Kamila Stocha. Szkoda, że w drugiej serii nie było tak dobrze jak w pierwszej, bo byśmy pewnie wygrali cały konkurs. Jednak drugie miejsce to także piękny wynik w dorobku naszych zawodników. Kiedyś moglibyśmy tylko pomarzyć o czymś takim. Teraz czekam tylko na jutrzejszy występ, tym razem już indywidualny.

Alistair PW
30 grudnia 2017, 19:09
Tak proszę Państwa, Turniej Czterech Skoczni rozpoczęty uderzeniem Polaków - Kamil Stoch pierwszy, Dawid Kubacki trzeci, a między nimi Richard Freitag. Brawo. Kamil odpalił petardę i skoczył 137 m, nikt tak daleko nie skoczył. I bardzo dobrze, bo obawiałem się, że skoro on tak daleko skoczył, to następni rywale zrobią to samo. Kraft w pierwszej serii skoczył 132 m i były to jedyne skoki powyżej 130 m. Jednak przyznać trzeba, że warunki były naprawdę nieciekawe.

Alistair PW
6 stycznia 2018, 18:54
Jest!!! Kamil Stoch zwyciężył w czwartym konkursie Turnieju Czterech Skoczni, tak jak w trzech poprzednich, przez co oczywiście zwyciężył w całym Turniej. Brawo.

Alistair PW
27 stycznia 2018, 17:50
Polska pierwsza w konkursie drużynowym w Zakopanem! Od pierwszej serii do końca pierwsi. No i genialny skok Kamila Stocha na odległość 141,5 m. Pozostali skoczkowie również się spisali rewelacyjnie, zwłaszcza Stefan Hula, który skoczył na 136 i 135,5.

Alistair PW
28 stycznia 2018, 18:09
No cóż, żeby nie było, że piszę tylko o sukcesach (a na pewno ktoś się o to by przyczepił), to niestety złe wieści ze skoczni. Stefan Hula, który był pierwszy po pierwszej serii ostatecznie zajął czwarte miejsce. Kamil Stoch po słabym skoku na 108,5 m nie dostał się nawet do drugiej serii. Bywa.

Alistair PW
10 lutego 2018, 16:59
Rozpoczęła się Olimpiada zimowa. Niestety pierwszy start polskich skoczków to jednak rozczarowanie. Mimo prowadzenia Stefana Huli i pozycji drugiej Kamila Stocha ex aequo z Johannem Andre Forfangiem, w finałowej serii Kamil był czwarty, a Stefan piąty. Na podium stanęli kolejno: Niemiec Andreas Wellinger, Norwegowie Johann Andre Forfang i Robert Johansson. Sam konkurs był bardzo loteryjny, choćby Simon Ammann chyba 6 razy próbował oddać skok.

Alistair PW
17 lutego 2018, 15:16
Jest!!! Złoto!!! Dla Kamila Stocha!!! Na zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pyeong Chang!!! Brawo!!!

Matheo PW
18 lutego 2018, 21:00
Brawo, faktycznie. Ale stan polskiego sportu zimowego to porażka. Bazujemy na indywidualnościach. Jeżeli panczeny polegną w drużynach to wyjdzie, że nie mamy żadnej kompletnej dyscypliny. Skoki narciarskie kobiet w Polsce nie istnieją.

Alistair PW
19 lutego 2018, 15:36
Brawo dla Polaków. Brązowy medal w skokach, za Niemcami i Norwegami. Były pewne szanse na srebro, ale zabrakło paru punktów. To ostatnie medale skoczków na Igrzyskach, bo i ostatnie zawody w skokach.

Magiellan PW
14 kwietnia 2018, 13:39
Dawno nic już tu nie było pisane, a jeśli już to głównie o skokach XD. Pozwolę sobie przełamać ten trend i napisać słowo o starym dobrym futbolu XD. Otóż wczoraj zostały polosowane pary półfinałowe LM i LE. I tak w tym pierwszym przypadku dostaliśmy dwumecze Bayern-Real i Liverpool-Roma a w drugim Arsenal-Atletico (przedwczesny finał :) i FC Salzburg-Marseille. Komentując losowanie LM napiszę, że są to dokładnie takie pary jakie sam typowałem i jakie chciałem. Natomiast w Finale Liczę na starcie Bayern-Liverpool XD. Sądzę również, że te pary są bardzo ciekawe i na tym etapie (a zwłaszcza po tym co Roma zrobiła w ćwierćfinale XD) dosłownie wszystko może się zdarzyć. Co do drugich rozgrywek, to napiszę szczerze, że jednak liczyłem na starcie Arsenal-Atletico w wielkim finale. Niemniej jest jak jest. Uważam, że ten dwumecz zapowiada się bardzo ciekawie i nie oszukujmy się ale jest to zdecydowanie przedwczesny finał tych rozgrywek. Co do drugiego dwumeczu to Marseille wydaje się zdecydowanym faworytem, ale biorąc pod uwagę etap rozgrywek, a także dokonanie Romy w LM absolutnie nie można skreślać Salzburga. Niemniej na ten moment (przynajmniej w mojej opinii) optymalnym finałem wydaje się Atletico-Marseille... A jaka jest wasza opinia drodzy forumowicze?

Drwal PW
26 maja 2018, 17:36
Hymn Ligi Mistrzów w wykonaniu Heroes Orchestra.

Trzymamy kciuki dziś za Liverpool FC. ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23
temat: Sport

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel