Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 82 - 83 - 84

macowiec PW
1 stycznia 2018, 19:42
Z kolejnymi patchami ekipa hota zazwyczaj wrzucała kilka nowych map.

Drwal PW
1 stycznia 2018, 19:42
Według notatki autorów są nowe mapy. Nie jestem w stanie powiedzieć jednak ile i jak się nazywają.

avatar PW
1 stycznia 2018, 19:52
Według mojej 'obserwacji' doszła tylko jedna - Before the Storm.

Nephretes PW
1 stycznia 2018, 20:55
Nowy update szczególnie cieszy po tak długim czasie. Nowe obiekty na mapie i nowy teren jak zawsze na najwyższym poziomie. Nowa jednostka neutralna również bardzo godna.

Btw. Szczęśliwego Nowego Roku

P.S
Trochę nie rozumiem ataku smerfa, czym on u licha atakuje? Jednostka i tak smaczna.

Szaman PW
1 stycznia 2018, 21:40
Drwal:
Według notatki autorów są nowe mapy. Nie jestem w stanie powiedzieć jednak ile i jak się nazywają.

Tylko Before the Storm dodali (Pierwsza rzeczy, którą zrobiłem), może z patchem 1.5.1 dodadzą więcej... Szkoda, że edytor kampanii nadal nie zrobiony.

Kammer PW
2 stycznia 2018, 15:11
Jak ktoś ma dość Google Translate, to tutaj jest po ludzku wszystko (podobno).

xVite PW
2 stycznia 2018, 20:19
Bawił się ktoś już edytorem szablonów? Nie mogę znaleźć żadnych opcji do edycji kapliczek z zaklęciami a chciałbym np. aby w strefie startowej gracz posiadał np. jedną kapliczkę z zaklęciem poziomu 4.
W sumie ten edytor to bardzo fajna rzecz, mogę np. globalnie wyłączyć miejski portal a w wybranych strefach zapewnić obecność budynku, który działa jak miejski portal :)

Mistrz PW
3 stycznia 2018, 00:12
A to niespodzianka! Gram w Before the Storm i nie powiem jest super, chociaż gdybym nie wiedział, że Highland to nowy teren, to pomylił bym z trawą. W dalszym ciągu to rewelacyjna informacja, że projekt wciąż się rozwija. Kto wie, może w przyszłości doczekamy się Forge z dedykowanym terenem (wasteland)?

Tu propozycja Freda.

avatar PW
5 stycznia 2018, 18:32
Pierwsza prezentacja premierowa, nie wiem jak z drugą...


Bychu PW
5 stycznia 2018, 19:22
Ta propozycja jest ohydna. Za dużo zielonego, który wali po oczach.

AmiDaDeer PW
5 stycznia 2018, 19:45
Fred zrobił (nie wiem czy wcześniej, czy później) inną wersję tego samego terenu, która aż tak po oczach nie wali:



...więc da się bez problemu zrobić toksyczny teren pod Forge, który będzie wyglądał całkiem w porządku.

Bychu PW
5 stycznia 2018, 20:01
O, to jest dość ładne, propsuję.

Mistrz PW
6 stycznia 2018, 13:22
Ja jestem zachwycony i jednym i drugim. Pierwszy ma więcej jeziorek, stąd ten efekt "walenia zielonym po oczach".

Szaman PW
6 stycznia 2018, 18:12
Może za prędko pytam ale czy powstały jakieś mapy do 1.5 już?:)

avatar PW
6 stycznia 2018, 18:22
Before the storm w oficjalnym 1.5.0 ma już nowy teren pod Conflux.

Dark Dragon PW
6 stycznia 2018, 18:44
Ja przygotowałem pewną mapę, ale jest obecnie na etapie ostatnich testów. Mógłbym ewentualnie udostępnić chętnym beta-testerom (wymagany feedback), ale uprzedzam, że mapa jest ogromna (H).

avatar PW
13 stycznia 2018, 05:49
Wy sobie smacznie śpicie, a tu wersja 1.5.1 już jest :)

Andruids PW
13 stycznia 2018, 05:53
Kto śpi, ten śpi ^^

FenioX PW
13 stycznia 2018, 11:11
Witam, mam problem z updatem do wersji 1.5.1, po dość długim czasie oczekiwania na polącczenie z update serverem wyskakuje komunikat "failed to download \Hota.dll". Jakieś pomysły?
https://imgur.com/a/TSWjP

FenioX PW
13 stycznia 2018, 11:45
Zignorujcie co napisałem wcześniej, problem rozwiązany.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel