Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 ... 120 - 121 - 122

Kubson PW
21 grudnia 2017, 20:07
Dobre, to może teraz ja:

Na statku płynącym do Stanów Zjednoczonych przy burcie stali sobie Brytyjczyk, Meksykanin i Amerykanin. Brytyjczyk wyciąga torebkę herbaty, wrzuca ją do morza, mówiąc: "W Anglii mamy tak dużo herbaty, że możemy ją sobie od tak wyrzucać." Potem Meksykanin wyciąga papryczkę chilli, wyrzuca ją za burtę i mówi: "W Meksyku mamy tak dużo papryki, że możemy ją od tak wyrzucać." Nagle Amerykanin podnosi Meksykanina i wyrzuca go za pokład statku. Przerażony Brytyjczyk krzyczy: "CZEMU TO ZROBIŁEŚ?!!! Amerykanin na to: "W Ameryce mamy tak dużo uchodźców, że możemy ich sobie od tak wyrzucać."

Może być?

Hayven PW
21 grudnia 2017, 20:23
Znam ten dowcip w wersji z Brytyjczykiem, Rosjaninem i Estończykiem. W tej wersji Estończyk wyrzucił Rosjanina. Był zabawny, bo opowiedział mi go właśnie gość z Estonii.


PS. Pisze się "ot tak", nie "od tak".

Bychu PW
21 grudnia 2017, 20:41
Eh... nie rozumiesz na czym polega klimat tego tematu, przejrzyj sobie wcześniejsze posty i oszczędź nam reszty swoich kawałów...

Kubson PW
21 grudnia 2017, 20:53
W porządku, to był ostatni raz, chciałem jeszcze jeden, ale jak macie dość...:)
Ale, przyznaj że w przeciwieństwie do mojej pierwszej wpadki, ten drugi jest całkiem udany.

Bychu PW
21 grudnia 2017, 20:55
Jeden pies. Po prostu ogarnij klimat i wtedy próbuj znów. I nie usuwaj postów.

Kubson PW
21 grudnia 2017, 21:09
Sory ziomek, jestem typem człowieka, który nie wychował się na żartach o tematyce fikcyjnej, więc co ja mogę wymyśleć. Ogólnie one same jakoś mi nie doskwierają...

AmiDaDeer PW
21 grudnia 2017, 21:28
Nikt Cię nie zmusza do pisania żartów.

Kubson PW
21 grudnia 2017, 22:00
Ale chociaż porównajcie sobie sytuację opisaną w moim żarcie do np. herosów III.
Wyobraźcie sobie, że jakiś gracz, co jest niewyobrażalnie bogaty (oczywiście w grze), posiada po kilkanaście miast tej samej nacji, w tym jednego z grallem i po kilku miesiącach gry jego armia jest wręcz astronomiczna. No i główny bohater zachowuje się tak samo, jak ci obcokrajowcy i usuwa jednostki, mówiąc: "Ja mam tak super-mega potężną armię, że mogę sobie ot tak wyrzucać jednostki." Żart byłby trochę bez sensu i głupi.

Bychu PW
21 grudnia 2017, 22:06
Hehehehehehehehehe, teraz to jest dalej tak samo nieśmieszne. Ale dobrze, nabijaj posty, których za kilka lat będziesz żałował, każdy to przechodził. xD!

Kubson PW
21 grudnia 2017, 22:32
Tym razem ja nie staram się być śmieszny. Wasze żarty są dla mnie nie ogarnięte (no, są wyjątki):/. I nie wiem, czy za te kilka lat się to zmieni. Ale nabijam posty ze swoimi żartami, bo chcę się popisać, tak jak wy.

Hayven PW
21 grudnia 2017, 23:31
Popisać żartami? Jeśli ktoś tu coś zamieszcza, to dlatego, że znalazł to, uznał za śmieszne, i uważa, że ktoś inny też mógłby się pośmiać. Ten temat nie polega na żadnym błyszczeniu xD

I... "Żarty waszego pokroju"? Czy wiesz, co tutaj napisałeś i co znaczy Twoja wypowiedź?

Kastore PW
22 grudnia 2017, 06:45
Ja na przykład jestem jednym, wielkim żartem i się tego nie wstydzę.

Kubson PW
22 grudnia 2017, 08:36
Sorki,eee... mój błąd:/ Miałem na myśli żarty, które Wy tutaj wstawiacie i które Was bawią...

Darth Ponda PW
23 grudnia 2017, 19:39
Kastore sam się chyba wstawił i nie jestem pewien, czy jest zabawny. Ale przynajmniej czasem próbuje, to na plus.

Kastore PW
24 grudnia 2017, 07:17
Darth Ponda:
Kastore sam się chyba wstawił i nie jestem pewien, czy jest zabawny.
Jak się nie rozumie żartów to generalnie trudno, żeby Cię śmieszyły.
-_-

Edit:

Hehe...

Shin0bi PW
24 grudnia 2017, 10:25
Atencjonizm, nieśmieszność i kiepska interpunkcja. Kiepsko.

Kastore PW
24 grudnia 2017, 10:51
Wymyślanie sobie słów, powtórzenia i kiepska zdolność pisania zdań. Cokolwiek.

Bychu PW
24 grudnia 2017, 14:55
Offtop, agresja, niewiemcojeszczenaisać. Koniec. A jak nie koniec, to inaczej to skończymy tę dziecinadę.

Bacus PW
24 grudnia 2017, 15:57

Hieronim PW
24 grudnia 2017, 17:47
Nie rozumiem obrazka na dole po lewej. Wytłumaczy ktoś? Skąd się nagle wzięli Sandro i lord Haart? :p
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel