Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Prośba o 2 pliki z polskiej wersji Might&Magic VII
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

nowy00 PW
2 grudnia 2017, 17:05
Witam wszystkich, mam do Was małą prośbę. Ostatnio znalazłem w garażu starusieńki M&M VII - niestety jest w wersji angielskiej. Niby ten język to nie problem, ale zawsze wolę grać w ojczystym języku. Stąd prośba, czy jest tu ktoś kto mógłby mi wyciągnąć dwa pliki z polskiej wersji(ok.50-60mb). Są to pliki: "games.lod", oraz "icons.lod" znajdujące się w folderze "data" Wiem, że wystarczy je podmienić i gra będzie 100% w naszym języku. Przeszukiwałem internet przez tydzień i poddałem się, jesteście moją ostatnią nadzieją :-). Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam - Piotrek.

BraciaGorgoniec PW
2 grudnia 2017, 17:28
Dołączam się do prośby

Szaman PW
2 grudnia 2017, 17:38
Chętnie bym podarował... ale nie wiem czy to legalne;) Poczekam na opinie arcy-smoka Acida o legalności takiej akcji.

avatar PW
2 grudnia 2017, 18:17
Wysłanie przez priv jest jak najbardziej legalne ;] Sam bym wysłał gdybym miał ;]

nowy00 PW
2 grudnia 2017, 18:19
@Szaman
W skarbcu są takie same pliki do M&M VI, wiec raczej powinno być to legalne :-)

J. M. Sower PW
2 grudnia 2017, 23:29
Pliki do MM6 są pracą fanów. Oryginalne tlumaczenie do MM7 jest raczej chronioną prawem pracą polskiego wydawcy gry. Zgodne z prawem to chyba nie do końca jest. W każdym razie o ile nie zapomnę, to jutro sprawdzę, czy mogę jakoś pomóc rozwiązać twój problem. ;)
temat: Prośba o 2 pliki z polskiej wersji Might&Magic VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel