Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Czas w Grocie
komnata: Przeklęta Machina

Alamar PW
13 czerwca 2005, 19:19
Zauważyłem, że w dacie dodania postu czas póŹni sie o godzinę, tzn. wysłałem posta po 20, a w Grocie jest, że po 19.

Trang Oul PW
13 czerwca 2005, 19:54
Też to zauważyłem. Zwróciłem Acidowi uwagę w jednym z moich postów.

Haregar PW
14 czerwca 2005, 10:23
Ano ja też. Daty przydałyby się. I jeszcze proźba: zrobicie napis, który informuje ile dana osoba napisała postów? :P

Acid Dragon PW
14 czerwca 2005, 11:44
Co do czasu - wiemy i jesteśmy tego świadomi. Być może Qui w wakacje zapisze to sobie do listy innych rzeczy do zrobienia ;), ale jest to w tej chwili najmniej ważne i o ile nie będzie można tego 'naprawić' w sposób banalny i szybki, to raczej przyjdzie nam się po prostu do tego przyzwyczaić. Spowodowane jest to po prostu tym, że serwer, na którym znajduje się Grota nie znajduje się w Polsce.

Co do ilości postów - pomyślimy nad tym i jeśli by przyszło co do czego, to jakąś małą debatę najwyżej urządzimy, ale ja osobiście niechętnie na to patrzę. Taka liczba na każdym forum sprawia, że pojawiają się spamerzy, którzy piszą tylko po to, by mieć więcej postów niż ktośtam lub by dostać jakąś idiotyczną gwiazdkę czy tytuł... a przecież jest to kompletnie bezwartościowe...

Trang Oul PW
15 czerwca 2005, 00:34
To możnaby zrobić sam licznik bez żadnych tytułów. A zbędne posty powinno się kasować.
Możnaby jeszcze liczyć wszystkie posty w temacie. Przydałoby się to, gdybym chciał coś znaleŹć, bo musiałbym zapamiętać tylko numer postu i nie trzebaby wszystkiego przeszukiwać.

vinius PW
12 września 2005, 07:15
dodam tylko, ze mi przesuwa o 2 godziny.

Trang Oul PW
12 września 2005, 15:01
Mi też.

Acid Dragon PW
12 września 2005, 19:11
wszystkim panowie - czas jest uniwersalny :P.

Rabican PW
13 września 2005, 07:37
Czas uniwersalny mi WoGóle nie przeszkadza, gdyż jego przeliczanie nie jest chyba zbyt trudne, prawda? Dlatego nie uważam modyfikacji forumowego zegara za potrzebną, a już na pewno nie pilną.


>>> możnaby zrobić sam licznik bez żadnych tytułów

Ja wolałbym na odwrót - tytuły (nadawane zasłużonym forumowiczom) bez licznika postów, który - powiedzmy sobie szczerze - jest naprawdę potrzebny tylko statsiarzom (takim spamerom w przebraniach mnichów, jak to pięknie określił niejaki Haer'dalis). Jeśli chcecie zobaczyć, jak to działa, proponuję wejść na to forum - malutkie (spójrzcie na licznik na dole strony), lecz bardzo fachowe, traktujące o D&D. Bardzo żałuję, że nie mam czasu ani wiedzy, by się na nim wypowiadać...
temat: Czas w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel