Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Alternatywne wizje serii MM i HOMM
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

diabełek412 PW
14 listopada 2017, 17:17
Witajcie mieszkańców tawerny. Ostatnio zastanawiałem się nad tym jak wyglądałaby seria MM i HOMM gdyby np. Ubisoft rządził nią od początku, gdyby NWC nie zbankrutowało i dalej prowadziłoby tą serie, gdyby Slava Salnikov nie odszedł by od WOG teamu, gdyby tą serią rządziłby nie Ubisoft a ktoś inny etc. etc.

Możecie pisać tu swoje własne propozycje alternatywnych wiz serii, a także swoje komentarze na ten temat.

PS: Jeśli ten temat już tu był to przepraszam ale nie znam całej tej strony na pamięć.

PS2: Jak wam temat się nie spodoba to nie usuwajcie jej odrazu dobra?

Kastore PW
14 listopada 2017, 17:18
A może sam przedstaw jakąś swoją wizję.

diabełek412 PW
14 listopada 2017, 17:52
Najpierw klasyk . Ja myśle że gdyby NWC dalej tworzyłoby te serie, to ta seria była by o wiele lepsza, bo NWC naprawiłoby te swoje błędy nie to co Ubisoft, a seria zyskała by tak samo wspaniałe, a może i nawet lepsze gry od heroes 3.

Kastore PW
14 listopada 2017, 17:59
A co wymyśliłeś z tym nad czym się zastanawiałeś w pierwszym poście.

diabełek412 PW
14 listopada 2017, 18:01
Masz to przecież w moim poprzednim poście przecież.

Kastore PW
14 listopada 2017, 18:10
Nie. Opowiedziałeś o jednym motywie z czterech, zostały jeszcze trzy.

diabełek412 PW
14 listopada 2017, 18:19
To co? Mam napisać motywy jeszcze 3 sytuacji czy co?

AmiDaDeer PW
14 listopada 2017, 18:30
Na pewno gdyby JvC z powrotem zajął się tworzeniem HoMM, mielibyśmy mocno rozbudowany, ale jednak schemat z Heroes 2 - 6 tradycyjnych frakcji, brak podziemi, powrót do bohaterów rzucających jedynie czary... Można takie wnioski wysnuć po tym, jak JvC wypowiadał się na te tematy przy okazji tworzenia własnego Heroes 5.

No i graficznie byłoby to bardziej "awangardowe", w stylistyce typowej dla NWC.

voncur PW
14 listopada 2017, 21:49
Największy błąd to był H4.
Gdzyby NWC zrobiło, tak jak to się dziś robi, czyli H4 to byłby III z modelami wyższej jakości, coś na wzór HV.
Tylko czytelniejsze xD

No i Ubi tak jak EA, to maszynki do drukowania gier i uśmiercania studiów, a przecież gry powinny być kreatywne...

diabełek412 PW
15 listopada 2017, 16:42
Zgadza się. H4 to klapa tak samo jak ubi. Gdyby nie oni seria byłaby ciekawsza.

Kastore PW
15 listopada 2017, 16:45
Gdyby nie ta seria to nie moglibyśmy narzekać na Ubi, że ją zepsuli.

diabełek412 PW
15 listopada 2017, 18:35
Eh szkoda, że NWC już nie ma. Jak myślicie co by się dalej działo z serią, gdyby to oni by ją prowadzili albo gdyby prowadził ją ktoś inny jak np. no nie wiem Nintendo XDD?

avatar PW
15 listopada 2017, 18:53
Ja chcę poznać twoje zdanie, co myślisz co by było gdyby ;]

diabełek412 PW
15 listopada 2017, 19:14
Ja myślę, że gdyby inna firma zajęłaby się tą serią, to by ją zmieniła... na lepsze(oczywiście zależy jaka;). Np. Nintendo, zrobiło tyle rewelacyjnych gier które podbiły świat. To gdyby i tą serią by się zajęli to ta gra również została by pokochana. (jak Mario i Sonic)

AmiDaDeer PW
15 listopada 2017, 19:17
Sonic nie powstawał przy udziale Nintendo. I, patrząc na to, co się teraz dzieje z tą serią, to nie jest to przykład do naśladowania. :P

diabełek412 PW
15 listopada 2017, 19:57
No to panie mądralo powiedz. Jaka firma według ciebie ma się zająć tą serią?

Zachari PW
15 listopada 2017, 20:40
...CD ProjektRed!

Lubie H4 może i jestem dziwny ale moim zdaniem rzut izometryczy jest o wiele lepszy, niż ten pseudo-realistyczny widok z gier od Ubi...

Inne zminy są faktycznie dość... śmiałe... ale nie wszystkie są złe i niegrywalne

AmiDaDeer PW
15 listopada 2017, 20:41
Najlepiej by najnowsze HoMM zrobiło Nosotek.

Kastore PW
15 listopada 2017, 20:56
Seria MM powinna być tworzona przez HappySoft.

Hiro PW
15 listopada 2017, 21:12
Heroes 4 nie był powodem upadku 3DO/NWC/serii HoMM.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Alternatywne wizje serii MM i HOMM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel