Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Osiągnięcia - sposoby na zdobycie
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3

Alamar PW
25 grudnia 2014, 16:05
Poradnik

Belegor PW
30 września 2016, 14:09
Próbowałem zdobyć osiągnięcie "Większy choleryk", ale za każdym razem ten szał używał raz przy 30% życia. Później nie chciał tego znów użyć. Ma ktoś wskazówkę jak to zdobyć, skoro tura między kirinem w szale a po szale jest niemal natychmiast?

Alamar PW
30 września 2016, 16:05
Prosiłbym o podawanie nie tylko nazwy osiągnięcia, ale i czego dotyczy. Trudno po latach pamiętać z samej nazwy, czego ono wymagało.

________________

W każdym razie z tego co pamiętam, to trzeba było jednostki ukrywać za kolumnami w taki sposób, by w ciągu jednego ruchu mogły zaatakować kirina. Na pewno przydatne w tym były minotaury (ich atak prewencyjny) oraz sama zdolność rasowa Lochu. Potem tylko wystarczyło zbić go do odpowiedniego poziomu (trochę powyżej limitu) i korzystać z funkcji czekania. Gdy kirin już się wścieknie, trzeba w jednej turze go ubić.

Belegor PW
2 października 2016, 21:45
"Nigdy nie skapituluję"

Według opisu w czwartej misji kampanii lochu miałem odbić Halad z rąk sił Eraeli po jego tygodniowej okupacji. Zrobiłem to jednakowoż parę dni później, ale powinno było mi to zaliczyć, a mimo to nie udało się. Wie ktoś może dlaczego? Jak powinno się zdobyć to osiągnięcie?

Alamar PW
2 października 2016, 21:59
Jeśli dobrze pamiętam, to ten opis jest błędny. :P
Chodziło chyba o odbicie miasta w tym samym tygodniu, a nie po 7 dniach.

Hieronim PW
12 października 2017, 23:24
"Ostatni bieg - na drugiej mapie Kampanii Lochu zajmij smocze legowisko na oczach obecnego w ostatniej komnacie wrogiego bohatera".

Próbowałem zdobyć to osiągnięcie na różne sposoby, ale dotąd mi się nie udało. Zazwyczaj jest tak, że wbija Sylsai z potężną armią i próbowałem już zdobywać te legowisko, kiedy był on w różnych miejscach w kręgu, ale nic nie działa. Stąd pytanie - czy on musi stać tuż koło tego legowiska? Bo jeśli tak to przecież to zależy od szczęścia jak wylosuje się mapa, bo on mi zawsze zatrzymuje się w takim miejscu, że jak nie zaatakuję legowiska, to on zrobi to w następnej turze (skubaniec ma dużo ruchu). Z góry dziękuję i przepraszam za ewentualne błędy, bo niestety zepsuła mi się klawiatura i piszę myszką.

Alamar PW
13 października 2017, 10:37
Cytat:
bo on mi zawsze zatrzymuje się w takim miejscu, że jak nie zaatakuję legowiska, to on zrobi to w następnej turze
Sam sobie odpowiedziałeś.
Jeśli dobrze pamiętam, to przeciwnik musi się znajdować w kręgu/strefie kontroli (mapy już nie pamiętam) legowiska smoków.
Skrypty w kampaniach dodatku bardzo często się blokują - działają dopiero podczas tury przeciwnika, zamiast od razu, a często w ogóle - więc możliwe, że mimo wykonania osiągnięcia, informacja o tym Ci się nie wyświetliła.
Osobiście nieraz w kampanii Lochu musiałem wciskać koniec tury albo zapisać grę i wgrać ją ponownie, by skrypty w końcu zaskoczyły.

Jeżeli zauważysz, że okna dialogowe pojawiają się podczas tury przeciwnika, to znaczy, że skrypty właśnie się skopały i najlepiej zapisać grę, wyjść do menu głównego (a najlepiej wyłączyć samą grę) i wczytać ów zapis. Zazwyczaj to pomaga, ale nieraz i tak trzeba wciskać koniec tury, aż skrypt łaskawie sobie przypomni, że wykonałeś wszelkie wymagane zadania.

Hieronim PW
13 października 2017, 19:23
Rzeczywiście pomogło ponowne włączenie gry, a następnie oddanie tury. Serdeczne dzięki za pomoc Alamarze :) Już myślałem, że robiłem coś nie tak.

Xesasi PW
16 maja 2019, 18:34
Witam,
Zrobiłem wszystkie osiągnięcia oprócz dwóch które są ewidentnie zbugowane. Mowa tutaj o "Wielki Wysłannik: Ukończ kampanię, osiągając na każdej mapie przynajmniej rangę wysłannika" oraz "Wielki Bohater: Ukończ kampanię, osiągając na każdej mapie rangę bohater". Dodam, że grę przeszedłem od deski do deski 2 razy i z reguły nie robię map poniżej rangi "wysłannik". Komuś udało się zdobyć te osiągnięcia ?

Hieronim PW
24 maja 2019, 18:19
Nie jestem pewien, bo to było jakiś czas temu, ale swego czasu miałem problem z osiągnięciami na Uplay i o ile się nie mylę pomogła zmiana języka gry na angielski.

Ja z kolei mam problem z równie zabugowanym Heroes VII :) nie chce mi się zaliczyć osiągnięcie na Steam za przejście pierwszej misji kampanii Przystani.

Ataja PW
26 stycznia 2023, 09:57
Nie pojawiło się rozwiązanie odnośnie osiągnięcia "Czym się trujesz?" więc ponawiam prośbę, o wytłumaczenie jak je zdobyć.

Dark Dragon PW
26 stycznia 2023, 11:26
Czy chodzi o to osiągnięcie?


Ataja PW
26 stycznia 2023, 16:53
Dokładnie o to chodzi Dark Dragon :)

Dark Dragon PW
26 stycznia 2023, 17:18
Wydaje mi się, że zdobyłem je używając broni rodowej Assassin’s Blade (Miecz Zabójcy).

Ataja PW
26 stycznia 2023, 20:41
Niestety mi nie zalicza :(

Dark Dragon PW
26 stycznia 2023, 21:35
Może mieć to związek z tym, że Ubisoft odłączył serwery. Nie naliczają się też np. punkty doświadczenia broni rodowych oraz nie ma dostępu do 5. cechy.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Osiągnięcia - sposoby na zdobycie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel